Treść opublikowana przez MiruK
-
Przy jakim przebiegu problem z Adblue w A4 B9 2.0TDI?
u mnie na blacie 205 tyś. km i jak na razie bezproblemowo, oby jak najdłużej.
-
Wymiana rozrządu 2.0 TDI 190km DET 024472
Każdy się ceni inaczej, robota bez paska pompy oleju na 4-6 godzin na spokojnie. Czasem lepiej dopłacić i mieć dobrze zrobione niż dać partaczowi i potem płakać,choć są goście co to robią dobrze za 500-600zł. Pasek pompy oleju ponoć spokojnie 300tyś wytrzymuje, ja nie wymieniałem.
-
Weryfikacja rozrządu w A4 B9 2.0TDI
Jak nie ma podejrzanych dźwięków to jeszcze z 20tyś bym pojeździł no ale to Twoja decyzja, ja wymieniałem przy 190tyś i było OK
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
U mnie nie piszczy, ale po wymianie zestawu rozrządu pojawiło się takie jakby chrobotanie ( tu opisane ), najbardziej słyszalne na zimnym. Ciężko stwierdzić co to, jest kilka teorii, może to pompa vacum, może pompa oleju, może alternator. Ja podejrzewam pompę wody, bo ona tylko była wymieniana.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B9 2.0TDI?
Wymieniałem rok temu przy przebiegu 190tyś. ,zestaw rozrządu wyglądał bardzo dobrze i myślę że jeszcze by długo pojeździł, no ale różnie ludzie piszą, Twoja decyzja. Pierwsze co zaglądnąłbym pod osłonę i zobaczył jak to wygląda.
-
Drżenie Audi A4 B9 przy większych prędkościach
Nowe auto i przekrzywiona kierownica? Nie do wiary ? Jeśli już ASO nic z tym nie zrobi? Nie do wiary ? Odnośnie drgań też mam ten problem, delikatnie bije przy 60-70km/h, ale to jest wina opon zimowych marki której już nie kupię, wyważane 2 razy i bez poprawy, na letnich nic nie bije.
-
Android Auto w Audi A4 B9
Ja używam aplikacji Formata, działa na tym youtube , a nawet TV jak sobie odpowiednią listę m3u zaladujesz
-
Delikatne szarpnięcie skrzyni S-tronic w Audi A4 B9
Daj znać jakie efekty, gdzieś czytałem że po adaptacji samochód musi pojeździć 2 godziny zanim się nauczy nowych nastatwów, tylko nie wiem czy to się też dotyczy 0ck
-
Adaptacja skrzyni S-tronic w Audi A4 B9
No właśnie czy tak samo się robi 0ck ? U mnie troszkę sprzęgło poszarpuje na zimnym, kolega w innym poście pisał że miał podobnie i adaptacja sprzęgieł pomogła.
-
Ciężko odpala
Kolego na tym filmiku coś strasznie rąbie przy kręceniu rozrusznikiem ?
-
Delikatne szarpnięcie skrzyni S-tronic w Audi A4 B9
Jak wygląda procedura adaptacji sprzęgieł? Jaki interfejs do tego potrzebny ?
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
No to albo masz pecha albo coś rzeczywiście "poprawili" w nowych poliftach. Ja (odpukać) złego słowa nie powiem o B9, jak do tej pory bezproblemowy samochód choć 200 tysi mu już pykło.
-
Wyświetla kontrolkę check engine i pojawia się błąd
Na youtubie coś tam podpatrzyłem, trzeba po prostu rozebrać, wyczyścić i złożyć, dobrze jest mieć małe dłonie
-
Problem z DPF w Audi A4 B9 2.0TDI
U mnie wyglądało podobnie przy 200 tyś, ciekawe czy przy okazji wgrania wiruska spece potrafią poprawić ten soft "po dieselgate" żeby się tak nie zapychało bo szukam pretekstu do zawirusowania ... a i skrzynie by liznął
-
Problem z DPF w Audi A4 B9 2.0TDI
Dokładnie, obroty na 1000 i dmucha wentylator pod maską.
-
Czy warto aktualizować MMI w Audi A4 B9?
google maps na vc to tylko nakładka wizualna na systemowe navi
-
Czy warto aktualizować MMI w Audi A4 B9?
Oczywiście AA czy CP na VC nie ma opcji przerzucić
-
Car Play i Android Auto w Audi A4 B9
Miałem carlinka i w moim przypadku nie działał, używam AAWireless i AA działa świetnie, zero problemów, trzeba uważać na telefon, niektóre Xiaomi potrafią rozłączać.
-
Czy warto aktualizować MMI w Audi A4 B9?
Jeśli nie masz Audi Smartphone Interface to uruchom go, Google Earth to tylko nakładka na mapki systemowe i nie daje nic prócz wyglądu, AA daje więcej opcji, kompas można łatwo zmienić na systemowe navi za pomocą M.I.B.
-
Delikatne szarpnięcie skrzyni S-tronic w Audi A4 B9
u mnie w papierach od nowości olej co 60 tyś wymieniany, szarpanie nie jest duże i tylko na zimnym przez kilkaset metrów po ruszeniu więc jakoś mi to bardzo nie przeszkadza i zakładam że te typy tak mają.
-
Problem z DPF w Audi A4 B9 2.0TDI
Przerabiałem temat w kwietniu tamtego roku, ale przy przebiegu 200tyś.km. Wystarczyło wyczyścić chłodniczkę EGR i problem do tej pory nie powrócił. Czyszczenie jak czyszczenie ale wymontować to cholerstwo nie jest łatwo ? Dziwne że tak często Ci wypala DPF, u mnie wypala co 300-350km
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
heh myślisz że tak robią ? trochę to duże oszustwo 5l więcej na 20l ?
-
Padnięta pompa AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI
Kiedyś gdzieś wpadł mi w oko filmik z EKG jak czyszczą wtrysk adBlue gorącą wodą, może pompę też tak można
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Wyskoczyło mi dziś info na desce żeby zatankować adBlue, do przejechania zostało 2400km, zatankowałem pod korek i weszło równe 24 litry, więc chyba nie było 5,16 litra jak twierdził vcds ?
-
Rozpoznawanie znaków (VZE) - uczciwa kwota za taką usługę
Zrobi ktoś na Podkarpaciu ? Nie mam VCP więc byłbym chętny.