Treść opublikowana przez gizmus2006
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ech fajnie Łukasz to być na swoim jak się do kogoś idzie robić to lepiej pare godzin w czynie społecznym niż potem latać za robotą...
-
Golarki z allegro
Ja do ponad miesiąca golę się fusionem. Bratu nie odpowiadały, wyparzyłem maszynkę którą się golił i nadal daje radę. NIe wiem jak długo golił się nią brat ale ja 4-5 razy w tygodniu. Ogólnie myślę, że te 5 ostrzówki nadają się do częstego golenia natomiast mam też mach 3 turbo i przy codziennym goleniu dużo więcej podrażnień. Kupiłem też wtedy wkłady, rzekomo z Anglii 3szt za 25 zeta... ale jeszcze nie miałem okazji ich założyć bo poprostu ten oryginalny wkład jest super. Wcześniej jedna maszynka blue2 to 2-3 tygodnie i dużo podrażnień( Żel chłodzący i Balsam Nivea). Zobaczymy jak będzie na tych angielskich.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To może jakiś spocik w niedziele zamiast w poniedziałek?
-
Hobbit
Juto u mnie premiera poszedłbym, ale mnie kobita pili na obiad z teściami
-
Głosniki przestaly grac! Drzwi kierowcy.
Może poczekaj trochę jednak na to ciepełko bo nie wykluczone, że to właśnie ten kabelek. Nikt wróżką nie jest i nie powie Ci co się stało jak tego widzieć nie będzie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin powiedz nam WHY???!!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Święta idą pewnie lampki od choinki :polew::polew:
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Panowie jak Wam auta się ładnie nagrzewają i trzymają temperaturę to raczej nie termostat. Jak nie ma ciepłego powietrza na wolnych a jest nw wyższych to niedomagająca nagrzewnica. Z mojego przypadku wynika że: 1 Nie wymieniać płynu chłodzącego i nie zalewać nowym chyba ew dolewki zostają. G12 chyba ma jakieś właściwości, które wytrącają jakiś syf może on zapychać nagrzewnice ( choć wydaje mi się, że to w autach które coś kombinowane mają, a że auto lata ma to ciężko to wykluczyć) 2 Jeśli już płukamy nie tylko nagrzewnice ale latem solidnie cały układ 3 Ja pkt 2 nie zastosowałem i po płukaniu nagrzewnicy i zalaniu płynem ciepło znów uciekło 4 Mimo, że przy płukaniu nagrzewnica była drożna to po tym jak ciepełko znikło na chodzącym silniku po zdjęciu wężyka wylotowego nie wypłynął płyn. Gdzieś na forum ktoś te węże odwrócił więc i ja tak zrobiłem. Narazie testy trwają miesiąc. Ciepłe powietrze jest co prawda nie tak jak jeździłem na wypłukanej nagrzewnicy ale nawet na wolnych obrotach jest i grzeje zanim ruszy się wskazówka. To moje myśli i mój przypadek, a objawy miałem 2 lata temu podobne( zaczęły się jakieś 2 miesiące po wymianie płynu) w ASO fiata ( tak wiem ) i ciepło na wyższych obrotach aż znikło zupełnie. Może komuś pomoże ten opisik, a jak napisałem gafe proszę o korektę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie widziałem fajerwerków więc chyba Łukaszowi się nie powiodło
-
Potrzebne głosy w konkursie dla kolegi !!
Polubiłem ofc pytanie dla pewności. Fajny styl troszkę mi Glacą pachnie ten teledysk który zamieściłeś ale
-
Potrzebne głosy w konkursie dla kolegi !!
Tylko wejść żadnego like it?
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
stary ale Ty masz 18 lat a kobieta Twoja ile ? za spędzony czas można kupić coś z biżuterii Niestety jozek ale wydaje mi się, że masz racje... laptop to spory wydatek, studia za rok dopiero skoro jeszcze ich nie zaczęła nie ma pośpiechu. Fajna biżuteria będzie dobra i pewnie mniej kosztowna niż 1000 zeta... Dobrze, że chcesz ją uszczęśliwić, ale chyba nie przez laptopa droga. Ale to Twoja kasa, Twoja kobieta i Twoja decyzja. A tak jeszcze może jakaś koszulka nocna. Fajny prezent nie tylko dla niej.
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Widzisz a ja jak patrzę na 10.1 cala to to takie G za przeproszeniem jest ekran o rodzielczości takiej jak w smarkfonach i to sie już tak utrzymuje ładnych parę lat. Jeśli już ( a nie chcesz jej czegoś dużego kupować a już na pewno nie 17cali) to coś w granicach 11.6 ASUS Eee PC 1225C Stalowy + Etui Targus - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika tak dla przykładu. na pewno będzie wygodniejszy niż 10.1
-
Spociki Łódzkie
Witajcie Pany i Panie. Co tam słychać w wielkim mieście. Jak już wścibskie oko Kłysia mnie wypatrzyło zmieniłem miejsce spotowania. Niestety/ albo stety podjąłem pewne decyzje i wróciłem na wygwizdów. Mam nadzieje, że dane mi będzie zawinąć do Portu od czasu do czasu i posłuchać opowieści wilka morskiego Seby i leczyć się dobrym humorem Kłyska. Spełnić prośbę Marcina ( o pewnym specyfiku) i upichcić kiełbache na DJ-owym grillu pod Realem i w ogóle popatrzeć na Wasze mordki Także 3 majcie się
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mnie nie Słyszałem, że terminy na najbliższą środę dopiero wolne
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba było nalewek nie kupować :grin: Działo się coś dziś? Kuternik Ty pracujesz podobno w całkiem ciekawym miejscu...
-
Gorące powietrze leci tylko przy większych obrotach.
Panowie dla mnie diagnoza jest jedna... Nagrzewnica. To, że oba węże ciepłe jej nie eliminuje. Nie wymieniałeś przypadkiem płynu? Ja borykałem się z tym problemem od roku jak wymieniłem płyn. syf w układzie ją troszkę przytkał i stopniowo coraz zimniej jak się przegoniło było ok aż padło totalnie. w tym roku płukanie na wodzie z octem kilka razy. Zalałem płynem g12 i ciepło było dzień. Potem znów zimno. Oba węże ciepłe ale jak zdjeliśmy wylotowy to nic a nic płynu nie leciało i myślimy pompa wody ( ale auto nigdy się nie przegrzewało zawsze równe 90). przy płukaniu nagrzewnicy (wątek o tym na forum) na wodzie było super więc drożna. Nie wiem jakim prawem ale ze złości zamieniliśmy węże i grzeje. Rozwiązanie mało profesjonalne, ale działa ( mam nadzieje, że nagrzewnica się nie uszkodzi). Wniosek mam jeden. Jak nie wiesz / nie masz pewności co masz zalane, a auto parę lat ma, nie wymieniaj płynu ew dolej koncentratu. Albo porządnie wypłukaj cały układ przed takim zabiegiem
-
Strefa motocyklistów
Ja tam się nie znam choć lejce posiadam, nie było pieniąsów by coś kupić ale z moich typów to Yamaha xj600n http://www.bikez.com/pictures/yamaha/2000/415_0_1_2_xj%20600%20n%20diversion_Martin%20Boss.jpg ale to raczej po 98 roku jeśli już Lub też słynna Honda seven fifty http://www.bikez.com/pictures/honda/1996/1252_0_1_2_cb%20750%20seven-fifty_Submitted%20by%20anonymous%20user..jpg tyle, ze nie wiem czy to dobra opcja na start. Wiosna przyjdzie to będę myśleć bo i kaska się może pojawi
-
Spotkania na drodze
Dzięki mar_92 Pozdrawiam
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja poprzedniej zimy kupiłem Boscha S5 77 Ah bo ma spory prąd na rozruch. I looknij sobie świece... Poza tym BOSCH | Akumulatory - Znajdź akumulator Bosch do swojego samochodu
-
Jaki telefon polecacie?
potwierdzam, e52 to niezbyt ciekawy tel jesli chodzi o jakosc wykonania jego cena w niektorych abonamentach byla powalajaca a jedyna zaleta jest bateria. sgs+ za to (pisze jako uzytkownik) jest dosc dobrze wykonany(o tylnej klapce nie wspomne) za to plusem jest wyswietlacz o w moim zdaniu optymalnej rozdzielczosci i przekatnej, idealny do codziennego korzystania. plynnosc dzialania jest ok, choc zdarzaja mu sie jakies dziwne zwiechy. zas jesli ktos.szuka prostego telefonu to nokia 6303 jest telefonem prawie pancernym i przez mojego ojca sprawdzonym w trudnych rolniczych warunkach :-)
-
Spotkania na drodze
18.08 hotel panorama na wylocie z Oca GSL xxxxx. fajna furka:wink:. Kierownika nie dojrzałem teściowa nagliła bo sale na weselicho oglądać się zachciało :grin:. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
Mam odpowiedź... mają pasować... natomiast nie odpisał mi dlaczego różne dane są.
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
Tylko ze u innego allegrowicza też takie same dane podane(tam cena 20 zeta wiec juz prawie 1/2 ceny sklepowej) zastanawiam się czy to przypadkiem nie jakaś podróba i nie mają tego samego źródła. Zima za jakiś czas trzeba coś pomyśleć
-
[B5 AFN] Jakie świece żarowe
Witam. Panowie do kupienia z allegro ŚWIECE ŻAROWE VW SKODA AUDI SEAT FORD TDI BERU92 (2537470965) - motoAllegro. Mam wątpliwości czy będą dobre bo do mojego silnika ( co porawda AFN w aukcji jest wymieniony) ale zastanawia mnie głębokość montażu 30mm. A pytam bo u z linka od kolegi świece Beru mają alba 25 albo 21 mm. O co tu chodzi i czy ta dłuższa będzie ok? ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- Wyskrobałem do allegrowicza maila czekam na odp.