Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Jutro tam podjadę i zobaczę co z tego wyjdzie dzięki:wink:
  2. Ku..a dwa razy byłem i za pierwszym razem mi felgę porysowali a za drugim gwint spierdo...li w piaście no, ale zaryzykuję
  3. Panowie gdzie w naszej okolicy dobrze, ale z naciskiem na dobrze wyważają koła bo byłem już z moimi u dwóch i....:facepalm::facepalm: niby zero-zero a w czasie jazdy masakra koła proste 100% na zimówkach jest ok.
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szukając poduchy okrągłej do kierownicy ściętej z polifta na co mam zwracam uwagę, żeby nie było niespodzianek czy każda poduszka okrągła z chromem podejdzie bez problemu?
  5. A to dziwne, że zmieniarka z MMI 2 G nie chce Ci czytać płyt mp3 a nagrywasz te pliki na jakiej płycie na normalnej CD-R czy na DVD?
  6. Ładnie to wyszło gleba konkret:thumbup1:
  7. Dzięki za miłe słowo:hi: Dystanse dostałem od znajomego na próbę jak będzie wszystko ok i nie będzie nic przycierać to będę gdzieś szukał
  8. Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego gdzie się bawisz dzisiaj? Coś o tym wiem:grin::grin: Ja wiesz ty możesz sobie ręczny zrobić a ja... No to się widzimy za nie długo mam nadzieję, że masz kierowcę:decayed:
  9. Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego:wink: gdzie się bawisz dzisiaj?
  10. Myślisz kolego, że montaż tego jest prosty raczej będzie trzeba CP ściągać do tego całą instalację robić bo to już podobno na światłowodzie idzie, ale mogę się mylić no i całe kodowanie przyglądałeś się temu podjąłbyś się ewentualnie gdybym graty załatwił?
  11. Czekam na Ciebe:decayed: A szczerze to pojeżdżę i zobaczę co się będzie działo jak nie będzie nic obcierać to zostawiam tak jak jest:wink: ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Nie relingi zostają ewentualnie jeszcze dojdą lustra z S4:wink: ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Oj do "pełni" to jeszcze parę detali by się przydało:jerk:
  12. No wiem tylko na razie czekam co z tą "inną" sprawą wyjdzie bo dalej nie dostałem tego zdjęcia:facepalm:
  13. Teraz jak tak patrzę do coraz bardziej dociera do mnie, że wypadałoby założyć lustra z S4:naughty:
  14. A ja dzisiaj olałem wszystko i założyłem lato wpadły też na tył dystanse 5mm od razu lepiej ciekawe czy teraz nie będzie nic obcierać, ramka grilla i chromy przy halogenach pomalowałem na czarno chyba będę musiał jeszcze trochę gwintem z przodu pokręcić, ale to zobaczę jak trochę pojeżdżę i jak się wszystko ułoży a tak to mniej więcej wygląda:wink:
  15. Piękne te dekory:wink: odpowiesz na PW:naughty:
  16. Piękny kolorek i jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia zacząłbym od dokończenia zew. S-line
  17. sysek27 odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Ja mam program na 180KM i spalanie w cyklu mieszanym mi wychodzi w okolicach 7-7,5 nie jeżdżę jak emeryt...jak jeżdżę krótkie trasy i do tego zima tak jak teraz to pod 9l podchodzi rekord jaki udało mi się uzyskać na trasie, ale nie przekraczałem 110km/h średnia wyszła 4,6 jazda na autostradzie w okolicach 160-170km/h wychodzi w okolicach 6,5l tyle ode mnie w zimę jeżdżę na 225/50/17 a w lato na 245/35/19:wink:
  18. No działaj działaj ja chcę się załapać przy okazji bo jeszcze nawet nie przymierzyłem felg z dystansem, ale czuję, że bez rolowania się nie obejdzie jak coś to melduj zaraz:wink:
  19. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No też bym już moje S5 zarzucił
  20. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No będę moje też robił jak trochę cieplej się zrobi i z innymi zajęciami się uporam:wink:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to czekam:wink:
  22. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I co profi robota nie?:naughty::naughty: Nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej:decayed: A w B8 cicho co:naughty::naughty::naughty:?
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jędrzej masz fotkę tej naklejki na aucie bo obiecałeś wrzucić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.