Treść opublikowana przez sysek27
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Będzie:slina:
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B8 TrOOOOp
No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek , czas najwyższy... No to czekamy:wink:
-
B8 TrOOOOp
PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty się nie śmiej bo nie wiesz z czego Twoje audi jest składane:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to przynajmniej tyle a taki fajny GTI był
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Też coś słyszałem na ten temat są gdzieś jakieś focie tego auta stało mu się coś?
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Ładnie tylko z przodu do kompletu przydałby się spojler w kolorze satynowym no i skorupa z S-line wtedy by to miało ręce i nogi:wink:
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Ładne z tymi nakładkami, ale poważnie ten syf na dywanach:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Daj do ciepłej wody żeby guma się miękka zrobiła ja nawet nie mówię jak się przy moich nawku...em:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Hmmm:whistling:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie też nic nie mam w planie chyba sobie drina walnę i zostanie mi wieczór z panną w domu:naughty:
-
[B8 CAGA] czarny kot
Czarny grill piękny, ale znaczek bym zostawił w chromie sam tak będę u mnie na wiosnę robił
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No szczerze to powiem, że na początku jakoś tak dziwnie było bo jeszcze ciemne szyby mam i jest naprawdę ciemno podoba mi się bardzo całkiem inne auto:banan: Słyszałem że jest tak ciemno że boisz się samemu jeździć teraz:decayed: Nie martw się mam z kim jeździć ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- PS. PUMA jakieś plany na dziś wieczór?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No szczerze to powiem, że na początku jakoś tak dziwnie było bo jeszcze ciemne szyby mam i jest naprawdę ciemno podoba mi się bardzo całkiem inne auto:banan:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Mam jakieś tam fotki ostatnich prac, ale jak widać pogoda nie nastraja ja już chcę wiosnę... Przy okazji doszło też podświetlanie lusterek w daszkach przeciwsłonecznych: No i dwururka zlikwidowałem też wycieraczkę tylnej szyby:
-
B8 TrOOOOp
PROXIMPUH zapomniałem wcześniej podziękować za linka z podsufitką:notworthy:
-
B8 TrOOOOp
Najlepsze jest to, że teraz siadam do auta wkładam kluczyk i temp. jest a rano nie było ciekawe...
-
B8 TrOOOOp
Ok zaraz idę sprawdzić dzięki:wink:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Tak, ale cały czas było dopiero teraz zauważyłem, że nie ma menu mam od HAMER-a..
-
B8 TrOOOOp
Dzisiaj rano jak jechałem to zauważyłem, że na wyświetlaczu MMI na dolnym pasku nie pokazuje mi temp. jaka jest ustawiona na klimatyzacji a wcześniej to było co tym zrobić:eusathink:dodam, że mam MMI 2g.
-
[ALL B8] Moje Audi
Ładny Nm wyszedł
-
B8 TrOOOOp
Nie ja miałem coś podobnego sorki, u mnie też wszystko działa tylko jak VCDS podepnę to wyskakuje ciągle ten błąd: Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729 Component and/or Version: Interfacebox H43 5150 Software Coding: 0040001 Work Shop Code: WSC 00000 000 08192 Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100 Additional Info: Geraet 08192 VCID: 448C4E4E38C1C93C Fault Codes have been Erased 1 Fault Found 00003 - Control Module 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 01100101 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 231 Mileage: 173748 km Time Indication: 0 Date: 2012.11.17 Time: 13:52:34