Treść opublikowana przez sysek27
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ten kolor zawsze mi się podobał wypas też naprawdę przyzwoity:wink:granty fury
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Jest dzida
-
A6 C5q ROTIFORMED
Ładnie siadło koło i gwint:kox:
-
B8 TrOOOOp
Wydaje mi się, że będą przycierać ze względu na małe ET.
-
Ubezpieczenie szyb w MTU
W MTU nie możesz dokupić ubezpieczenia szyb kiedy chcesz tylko w momencie nowego okresu składkowego czyli jak wykupujesz nowe OC wtedy możesz to zrobić, u mnie robili foty auta a naprawy są dokonywane przez zakłady z którymi mają podpisanie umowy:wink:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
No jest kosa:slina: tylko jak dla mnie to te czerwone zaciski średnio pasują
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja miałem wczoraj spota z Bolkiem:wink: , w weekend majowy mnie nie ma a po za tym to auto mam bez tylnej szyby bo teściu trawę kosił i czekam na oględziny z ubezpieczalni:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ja też w sumie teraz dopiero tu zajrzałem można coś pomyśleć
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Jest kosa na tych alu:kox: te listewki też bardzo ładnie pasują
- B8 TrOOOOp
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Graty zmiany :kox:sam się do takiej przymierzam w okolicach lata tylko żona się na Q5 uparła:facepalm:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Pięknie pięknie:slina:
-
B8 TrOOOOp
Nie wciskaj sprzęgła to nie odpadli:wink:
-
B8 TrOOOOp
Sam panel czy przełącznik też jaka cena?
-
B8 TrOOOOp
Panowie ma ktoś na boczkach drzwi emblematy AUDI EXCLUSIVE ,jeśli tak to mam prośbę mogły ktoś fotke poglądową podrzucić i ewentualnie wymiary w którym miejscu są zamontowane czy może na boczkach o tyłu jest zaznaczone w którym miejscu wywiercić otwory montażowe.
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Bardzo ładnie całość wygląda:wink: możesz zdradzić jakiej farby użyłeś do zacisków chodzi o firmę i kolor bo bardzo mi się to podoba:naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Wszystko ok tylko tak jak już pisałem mi się ten biały nie podoba bo za bardzo w niebieski wpada dlatego będę zmieniał na czerwony mam już kupiony tylko czasu nie mam się za to zabrać ---------- Post dopisany 08-04-2014 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 11:55 ---------- Dalej mecze temat felg teraz prośba do Was zostały mi dwa typy: Wheel Offset 2013 Volkswagen Passat Hellaflush Dropped 1 3 Custom Rims Albo 3SDM 0.01 też w rozmiarze 4x 9,5"x19" ET40 Każda opinia mile widziana:hi:
-
B8 TrOOOOp
Przy takiej feldze ta opona będzie ok bo ET jest większe niż 33
-
B8 TrOOOOp
Z opona 255/35 może przycierac ja miałem felgi o takich parametrach jak podales i do tego oponę 245/35 do tego gwint i było ok:wink:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Koło miazga że też wcześniej go nie znalazłem:facepalm: ale nie będę małpował najwyżej przejeżdżę sezon na zimowych:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Kupione 32euro:dancing: ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Kolega turdzi ma porobione na 300KM:wink:pisz do niego.
-
B8 TrOOOOp
Coś takiego : http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-126/znaczek-audi-exclusive-tapicerek-przednich-231375/
-
B8 TrOOOOp
Panowie cena za 4 emblematy ori na tapicerki audi exclusive 140zł to dobra cena czy nie warto:mysli:
-
[all b8] s4 2013
Jest ogień
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Pięknie wyszło:slina: