Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Pewnie nie masz ani ESP ani asr a w tym miejscu powinna być zaślepka https://goo.gl/images/JZkXjT
  2. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS#entry4560723 Zobacz ostatni obrazek z tego postu. Masz tam podłączenie manetki z przedlifta.
  3. No musisz wymontować zbiornik płynu i zobaczyć co się dzieje. Żeby wymontować musisz niestety zdjąć lewe koło i nadkole. Może wystarczy go rozebrać i przeczyścić, a jak nie to kup zamiennik i będzie hulać
  4. Co do kluczyków to Immo masz poza licznikiem, wiec tym się nie martw. Manetka to koszt maks 50-60 zł. Co do reszty to musisz sobie pomyśleć czy chce Ci się bawić w podłączanie itd. No i czy chcesz montować licznik ze swojego rocznika czy już poliftowy z białym podświetleniem. Wszystko jest opisane w tym temacie, tylko trzeba trochę poszukać, bo część jest w jednym poście co innego znowu w innym...
  5. http://allegro.pl/szablon-audi-quatrro-s-line-bose-lpg-roleta-garaz-i6555473660.html
  6. Spróbuj odpalić na pych. Jak odpali to znaczy ze problem leży gdzieś między stacyjką a rozrusznikiem. Może coś ze stacyjką. Sprawdź moernikiem czy po przekreceniu na rozruch jest przejście na odpowiednich pinach stacyjki.
  7. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Nic się nie stanie
  8. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    To tym bardziej trzeba było je dopisać
  9. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Nie lepiej było dopisać kluczyki? Masz Immo2 czy immo3?
  10. marcin_franz odpowiedział(a) na abel121 temat w Audi A4 B5
    Od a6 jak chcesz wkładać to musi mieć numery 4d0920... , ale i tak trzeba by go przerobić, bo paliwo będzie pokazywał odwrotnie i nie posiada potencjometra regulacji podświetlenia. Nie będzie też pokazywał otwartych drzwi i tego nie da się przerobić. Od a4 szukaj o numerach 8d0920...
  11. Zawsze można spróbować, a może zaskoczy. Potrzebny Ci będzie kabelek vag tacho. Vag kkl nie odczytasz pinu z jaegera.
  12. Masz pewnie licznik jaegera. One mają to do siebie, że się psują. Pada w nich procesor. Silniczki też lubią się rozsypać. Najlepiej wymienić go na VDO. Masz pełny czy półfis?
  13. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    to całkiem znośna cena
  14. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Tak, będzie pasować. To czarne to antena od ustawiania radiowo czasu. Niektóre vdo mają ją wbudowaną. Ale według mnie to trochę zbędny gadget. A w Jakiej cenie znalazłeś ten vdo?
  15. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Tak będzie pasował, ale pewnie zaraz też w nim padnie procesor
  16. marcin_franz odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Szukaj licznika vdo z czarną tylną obudową.
  17. marcin_franz odpowiedział(a) na abel121 temat w Audi A4 B5
    Najlepiej wymienić licznik na VDO.
  18. marcin_franz odpowiedział(a) na zipen temat w Audi A4 B5
    Nie rozumiem. Jak "otwarłeś" niedomknietą maskę? Gdzie miałeś ten alarm? Czujnik w zamku jest po to, że jak Ci się zapali niski poziom oleju to póki nie otworzysz maski to komunikat z fisa nie zniknie.
  19. A nie lepiej kabelek za 30 zł i podłączyć pod lapka?
  20. Czujnik temperatury jest do climatronica. 1. Jakoś sygnał do wyświetlacza trzeba podać, więc trzecia wtyczka jest potrzebna. musisz też kupić wyświetlacz temperatury do licznika. 2. Raczej nie. 3. Tak
  21. marcin_franz odpowiedział(a) na zipen temat w Audi A4 B5
    W b5 nie pokazuje otwartej maski.
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    A 1024? Licznik to vdo? Auto jak w profilu? Immo masz włączone?
  23. marcin_franz odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    62 też zero, a 60 zrób 1025.
  24. marcin_franz odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Kanał 61 zrób 0
  25. marcin_franz odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Aby pokazało RDS wystarczy podłączyć i działa. Dobrze podpiąłeś ena, data i clock?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.