Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Panowie, jak wygląda dopasowanie licznika vdo w miejsce jaegera w aucie z immo3? Dodam, że posiadam 4-cyfrowy pin z jaegera.
  2. A oryginalny ten scyzoryk audi? Jak nie wiesz to zrób chociaż foto.
  3. marcin_franz odpowiedział(a) na Halus temat w Audi A4 B5
    Podłokietnik nie będzie pasował. Na allegro przecież są do b5.
  4. To jak nie jest fabryczny to ciężko będzie pomóc, bo każdy jest inny. Masz dodatkowy pilot przy kluczach, czy zamykasz/otwierasz przyciskami w kluczyku?
  5. To do vw też wsadzali te szroty?Ooo świetnie czytam ze zrozumieniem forum a4, to z automatu myślałem, że chodzi o a4
  6. Kolego, jakiej firmy masz licznik? Vdo czy jaeger? Jak ten drugi ro może jest już na wykończeniu.
  7. marcin_franz odpowiedział(a) na jablko temat w Audi A4 B5
    Wystarczy ten za 20 zł.
  8. 2 i 3 prawdopodobnie masz licznik jaegera i to on Cię rąbie
  9. ok, dzięki. jutro sprawdzę Działa, a do czego jest pin nr 6 w niebieskiej wtyczce? Jak działa to ostrzeżenie o poziomie paliwa? Bo nie w każdym aucie jest ten przewód, a rezerwa się normalnie pokazuje.
  10. nie napieciem a rezystancja dla polowy baku okolo 175 om To w takim razie jak mogę to podpiąć na stole? Jedna nóżka rezystora pod pin 5 niebieskiej kostki, a druga?
  11. Mam takie pytanie: jakim napięciem sterowany jest wskaźnik paliwa? Chciałbym sobie zrobić taki powiedzmy potencjometr którym dało by się kontrolować wskazanie paliwa "na stole".
  12. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie muszą być te same. Ważne aby miały takie same kostki. W tym wątku masz wszystko opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-Dorobienie-kluczyków-KOMPLET.-Adapracja-pilota,-IMMO,-PIN,-pompka-centralnego-zamka.
  13. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A bezpiecznik cały? Jeśli tak to pewnie wina pompki. Może zimne luty, a może inne uszkodzenie. Szukaj podobnej na podmiankę i sprawdzenie czy na niej zadziała
  14. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To odłącz i podłącz wszystkoe wtyczki w ppmpce. U mnie po takiej operacji pompka zaczyna pompować. Zobaczysz czy działa czy nie.
  15. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To obstawiam mikrostyk w zamku, który po przekręceniu kluczykiem uruchamia pompkę. Niestety nie wiem jak się do niego dobrać, ale było gdzieś to opisane na forum.
  16. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Może mikrostyk w zamku nie działa. A masz w środku przycisk di zamykania? On działa?
  17. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Spróbuj odłączyć akku na chwilę. Może poruszaj kostkami przy pompce. Jak próbujesz zamknąć? Od środka przyciskiem, kluczykiem w zamku czy pilotem?
  18. marcin_franz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ale co w ogóle u Cuebie nie działa? Opisz dokładniej swój problem.
  19. marcin_franz odpowiedział(a) na Koval242 temat w Audi A4 B5
    Zapewne zatarty mechanizm wycieraczek. Był gdzieś temat o czyszczeniu.
  20. marcin_franz odpowiedział(a) na kam2 temat w Audi A4 B5
    W sedanie niestety nie wiem jak to wygląda. Ale pewnie gdzieś na dole szyby są styki.
  21. Wydaje mi się, że w licznikach półfis z a4 nie ma w ogóle dodatkowych wskaźników. Takowe występują dopiero w a6. Do sterowania silniczkami dodatkowych zegarów musi być jakiś układ, bo jak by inaczej pokazywały odpowiednie dane. A zapewne na płycie licznika z a4 nie ma ich.
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na Romeck temat w Audi A4 B5
    Albo wystarczy kupić zwykłą ladowarkę pod zapalniczkę, rozebrać ją i odpowiednie przewody pociagnąć pod +12 i masę, a gniazdo usb zamontować w dowolnym miejscu. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5427219788
  23. Kuzyn może mieć taki oto zestaw: http://allegro.pl/magicar-pelna-opcja-caly-zestaw-piloty-scyzoryk-vw-i5152545435.html lub podobny
  24. Sprawa wygląda tak. Jest to nieoryginalna elektronika wsadzona do ori obudowy. Zapewne gdzieś pod deską rozdzielczą znajduje się centralka alarmu/centralnego zamka(napewno jakiś chińczyk). Musicie jej poszukać, zobaczyć co to za firma i u jakiegoś importera zamówić drugi kluczyk.
  25. A po zdjęciu tylnej obudowy widać jakieś napisy z numerem części? (W stylu na przykład 4b0 923 113).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.