Treść opublikowana przez dante0018
-
[ALL] Czyszczenie kierownic w turbo vs jej trwałość
Spartoczyli coś... może uszkodzili wirnik przy rozbieraniu i sie rozsypał po uruchomieniu. Niech ci pokażą uszkodzoną turbine... wtedy zobaczysz czemu wysrał się cały olej...
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
Może i nie mają ale skąd ktoś może wiedzieć że wystawione auto nie jest moje? I czy wogóle jest taka wzmianka w reg allegro...
-
[ALL] Pomyłka na Allegro- kolejny podobny temat.
To jakby przyszedł do mnie kumpel, który nie ma neta i chciałby wystawić ..no dajmy na to spodnie, to nie moge bo nie są moje...
-
[ALL B5] Proszę o opinie.
Podobno ten wzór wygląda tylko dobrze jak jest 18 cali
-
Jak się kręci dzisiejsze filmy
za***iście to wychodzi Ale wolałem nie wiedzieć, i być oszukiwanem "magią kina"
-
[ALL B5] AIRBAG A4 B5 - błąd 00654 - co on oznacza?
Jest to bład zapalnika napinacza pasów. A dlaczego się pojawił, ruszałeś coś?
-
[B5 AFN] Błąd G71 w czym tkwi przyczyna
w tych rocznikach chyba jeszcze czujnik G71 znajduje się w ECU. Od IC powinien iść węzyk do ECU. Często jest tam olej i czujnik może być zabrudzonu olejem poprostu
-
[B5 AFN] Błąd G71 w czym tkwi przyczyna
zabrudzeniem, lub jego uszkodzeniem...
-
[B5 ANA] Prawidłowa wymiana płynu układu wspomagania
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_p322ukanie_uk322adu_wspomagania-t123551.0.html;msg1636795#msg1636795 trochę wysiłku w szukaniu kolego...
-
[B6 AWX] Silnik 2.0 DTI w A4 b7??
DTI to oznaczenie opla
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
aju jak ktoś pomyśli o czymś większym to wtedy nie jest zabawa, to wtedy początki choroby
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
jestem uprzedzony, bo znajomy wyczyścił i za 3 miesiące znów była do czyszczenia To może zrobił to nie dokładnie, albo łykała oleju dość dużo... Przy czyszczeniu to usuwasz tylko zabrudzenia, jak się to zrobi dokładnie, i turbo jest sprawne, i styl jazdy odpowiedni to nie ma bata by szybko się zabrudziła...
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
myślę że to dobra alternatywa jak się już ma turbinę na wierzchu, nie każdy umie/chce zrobić to samemu, a w warsztacie wyjęcie i włożenie to minimum 200zł (u mnie w okolicy) Ale alternatywa czego? Zapieczone łopatki to nie uszkodzenie turbiny.. A łatwo sprawdzić w jakim jest stanie. Jeżeli nie ma dużych luzów i bieże sladowe ilości oleju to wole dać 200 zł za czyszczenie niż regenerować.
-
[B6 AWX] Drganie tłumika a złącze elastyczne?
Uszkodzona plecionka nie musi puszczać spalin..., a już nie bedzie tłumić drgań
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
Dlaczego przy okazji notlaufu większość ludzi mysli o wymiane turbawki. No i co za tym idzie zaraz powstaje pytanie, używka, regeneracja czy nówka... Najpierw należy ją sprawdzić (luzy, ile oleju bierze...) a potem myślec co dalej. A czyszczenie turbosprężarki to nie jest coś trudnego. Komplet dobrych kluczy i dwie sprawne ręce i gotowe.... no i instrukcja jak ktoś to pierwszy raz robi. Wpisując hasło notlauf w google już mozna się wiele dowiedziec... Nie można słuchać ślepo mechaników.
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
Kup w sklepie motoryzacyjnym jakimś. Przynajmniej zobaczysz i dotkniesz jaka jest mocna...
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
certfikat A tak na poważnie za takie coś zaraz powinni zamykać takie zakłady. Większość ludzi nie zna się na mechanice na tyle by nie ładować się w takie bagno i takie historie niestety czesto pewnie się zdarzają...
-
B5 AFN] Rozmiar plecionki
55x100
-
[ALL B5] Felgi 18"- czy pasują?
Bez gleby sie nie obejdzie
-
[B5 AWT] Nie dmucha ze środkowych nawiewów
- [ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.
Ale mataczy stary piernik Z ciekawością czekam na finał sprawy- [ALL] Skarga na Cyfrowy Polsat
Polsat straci dużo klientów przez brak BBC. Na szczęście 15 serię Top Gear'a obejrzałem będąc we wakacje w Anglii Teraz tam leci 16 seria, czyli za ponad pół roku pewnie bedzie u nas, i może do tego czasu Polsat zobaczy swój błąd i zwróci BBC- Problem z sąsiadem a własciwie jego autem
Możesz z nim pogadać odnośnie tego co robi i czy nie mógłby parkowac w innym miejscu...(pewnie i tak cie zleje i nic sobie z tego nie zrobi...) Albo powiadomić niebieskich. Norm spalin pewnie nie ma żadnych wiec dowód poleci...- [B6 AVF] Nie działa lampka schowka
Albo czy żarówka sprawna :>- [B5 AFN] Uszczelka pod głowicą?
najlepiej rano zanim odpalisz - [ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.