Treść opublikowana przez dante0018
-
[B6 AWX] Brak mocy po wyjechaniu z myjni
Sprawdz czy jest suchy filtr powietrza.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Też mnie czekają te świece ... Duży to koszt? tak z ciekawości?
-
[ALL B5] Prośba o ustalenie części do wymiany
Czemu nie zrobisz tak że pojedz\iesz do dobrego warsztatu który ci sprawdzi co i jak i da części??
-
[ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
rozumiesz ze znasz wszystkich i po podaniu nazwy firmy/nazwiska jestes w stanie powiedziec czy sknocil czy nie ? p.s auto przed zabawa vag'iem podobno jezdzilo ok ... Nazwy firmy itp nie, ale czy robione profesjonalnie, czy w szopie lub za pomocą jakiegoś boxa. O to mi chodzi...
-
[ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
Może ktoś coś sknocił...
-
[ALL] Skasowanie błędu silnika - spadek mocy po chiptuningu
Jakto masz wgrany program? Kto ci to robił?
-
[B5 AFN] Kolejny temat z cyklu-brak mocy.klekocze jak zwykły diesel bez turbo
Popychacze nie mają nic wspólnego z wahającym się doładowaniem. EGR również. Zrób logi to najszybciej sprawa się wyjaśni. Można sprawdzić jeszcze N75
-
[B5 AFN] Niebieski dymek jakie logi zrobić?
Oleju to za dużo nie ma w dolocie... Znowu zapieczone tzn któryś raz czyścisz? To pewnie wina wtrysków jak tak. Niebieski dymek świadczy o niedopalonym paliwie.
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
bez logów to ciężko powiedziec cokolwiek...
-
[B5 AFN] Odcina moc przy 120km/h
Najlepiej to oczywiście logi. Ale sam możesz sprawdzić jak chodzi sztanga jak zdejmujesz wężyk z gruszki... Jeżeli jedzie do 120 to powinna ciężko chodzić lub się przycinac
-
[B5 AFN] Odpowietrzenie układu paliwa - po wymianie wtrysków nie chce odpalić
Ma znaczenie i to duże. Przy wkręcaniu jak się urwie dużo łatwiej wydostać taką śrubę, nawet bez konieczności rozwiercania.
-
[B5 ADP] CZy można tak wymienić wahacz banan ?
Zbieżność może się zmienić gdyż nowe wahacze nie mają luzu tak jak stare. jak ktos miał ustawiana na starych wahaczach to na nowych się zmieni.
-
[B5 AFN] Odpowietrzenie układu paliwa - po wymianie wtrysków nie chce odpalić
Urwales przy wkrecaniu czy wykrecaniu?
-
[B5 AFN] Odpowietrzenie układu paliwa - po wymianie wtrysków nie chce odpalić
odkrecaj po kolei, nie wszystkie naraz.
-
[B6 AWX] Brak mocy do 3tys
jak uklad bedzie ok to sprawdz n75 . Moze byc gumka uszkodzona.
-
[B5 ADP] CZy można tak wymienić wahacz banan ?
Na lewarku wymienisz bez problemu. Tylko skrecic trzeba pod obciazeniem. Zbieznosc pozniej zalecana.... Im wahacz w gorszym stanie to zbieznosc moze sie rozregulowac. Na nowym wahaczu moze sie zmienic. Takze zalecalbym sprawdzic.
-
[B6 AVB] Kontrolka & not lauf
Nie ma kontrolki
-
[B5 AFN] Pytanie o kąt wtrysku
Popraw ten kąt wtrysku.
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
Pewnie tak bo jakiś czas temu lały mi wtryski i jeździłem tak tydzień zanim wymieniłem. Czysty kolektor też chyba swoje robi. [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 21:02_________________________________________________I pupa.... dzis jechałem i znow na 4 notlauf... ;( zrobiłem na szybko jakies logi: http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62405.html tu mi złapał tryb awaryjny przy 4 tys na trójce.... http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62404.html http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62406.html http://vaglog.rtnet.pl/mateusz0135_62407.html
-
[B5 AFN] JAK SPRAWDZIĆ wahacze
najlepiej i najczęściej za darmo
-
Niska cena za Ubezpieczenie (brak zwyżki współwłaściciela)
Tak mało Ja płace za swoje 826 zł Ojciec właściciel, ja współwłaściciel....
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
Dziś wracając z pracy przegoniłem auto..., później próba na 4 biegu.... i nie było problemu, auto jechało równo od doły do 4 tys... kilka prób i wszystko ok. Postaram się zrobic logi i wrzucę... sam jestem ciekaw jak wszystko teraz wygląda.
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
Aha...czyli moze byc ze geometria sie przycina...
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
To czego szukamy?
-
[B5 AFN] Powtarzający się tryb awaryjny znowu problem !!!
Kolektor już czysty, wyczyściłem jeszcze siateczki od przepływki. Auto jakby bardziej żwawe, ale co najgorsze notlauf pozostał Czwarty bieg i teraz 3tys obr. i zamula. Wstawiłem sprawny N18 i to samo się dzieje.... Panowie brak mi sił na to...co to jeszcze może byc....