Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak. :th: Bryniu, wstaw dokładny termin w pierwszego posta. mokom, czytasz forum..?
  2. To ja dam sobie zakryć oczy. Co prawda swojego sprzętu nie mam, ale czasem lubię wędkować - oczywiście pod warunkiem, że jest też piwo. :>
  3. Hahaha, Wasze wypowiedzi mnie rozbrajają. Nie mówi się pedały tylko damki.
  4. Ja latem jeżdzę z dywanikami welurowymi, a zimą z gumowymi i nie ma różnicy - tak samo potrafią parować szyby. Oczywiście myję je regularnie, wymieniam filtr kabinowy i żeby odparować szyby to bez włączania sprężarki się nie obejdzie.
  5. Jak blondynka reaguje na znaki: http://pl.youtube.com/watch?v=YKFi-JouyE0 Słabe, ale śmiszne. [br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 18:00_________________________________________________Aż mnie ciarki przechodzą jak widzę takie filmiki: http://pl.youtube.com/watch?v=n0WMILQYDHg&feature=related Dzisiaj mam maraton jutubowy.
  6. Organoleptycznie..
  7. Zależy do czego ta opona Ci potrzebna - czy chcesz opony bardziej wyczynowe, bardziej przyczepne na mokrym czy może długodystansowe, które długo posłużą...
  8. CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ !! Ja osobiście nigdy nie kupię dekli na zimę. Uważam, że auto na czarnych stalówkach ma w sobie to coś, ma fajny charakter, jest bardziej agresywne, bandyckie i pozytywnie niegrzeczne. A jak jeszcze śnieg wbije się w zakamarki felgi to już jest Dekle to tak jak zmuszać dziecko do chodzenia do szkoły w białej koszuli z muszką, podczas gdy jest moda na porwane dżinsy. W Niemczech auta szanowanych marek zimą jeżdzą właśnie na czarnych stalówkach. Oni wiedzą co dobre. A poza tym jeżdząc zimą na czarnych stalówkach, a latem na jasnych alusach mamy co pół roku nowe auto... Poziu, zrób se te czerwone ranty, tylko nie zakładaj dekli, bo stracisz poważanie na mieście...
  9. Napalimy ognisko. Niech każdy weźmie kiełbase i musztarde.
  10. Nie no, pewnie, ale licz się z tym, że na jakiejś zaspie śnieżnej możesz zgubić te osłony. Powodzenia. :th:
  11. A czy na Bemowie jest na tyle miejsca, żeby wjechać i trochę postać? Nigdy tam nie byłem, więc nie wiem. A tak się składa, że akurat tego dnia będziemy tam jeździć u Wróbla...
  12. Ja mam sekwencję i odcięło mi ostatnio, chociaż nie mam pewności czy to faktycznie była odcinka, czy po prostu szarpnęło, jak to czasem bywa na gazie.
  13. To byłby cios poniżej pasa.
  14. Raguś, pewnie chodzi Ci o to święto 11 listopada. To za tydzień będzie. Wtedy będę na Bemowie, a później przyjadę na spota (ale się rozkręciłem z tym spotami. ).
  15. I nową A4 pomalować na ten sam kolor, żeby wszyscy myśleli, że masz ten sam samochód...
  16. iwadrian, w takim razie masz fajnie, bo my, żeby utrzymać przejrzyste szyby to musimy włączać klimę, co szczególnie w małych benzyniakach (1.8) jest odczuwalne w spalaniu i mocy. Spróbuję tak jak mówicie posmarować szyby szamponem do włosów, zobaczymy co z tego będzie.
  17. Bemowo By nas wywiało A o którym wtorku mówisz?
  18. Witam na forum. Kiedy robimy spot w OZ.
  19. Witam Cię kolego i zapraszam na SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
  20. Opcja 3 - lubię ciemne samochody i ciemne felgi. :th:
  21. deryl, autor wątku zapytał tylko czy jest możliwość odparowania szyb bez włączania sprężarki, która pobiera więcej paliwa i wpływa na spadek mocy. Czy jest coś dziwnego w tym pytaniu? Ja osobiście też zawsze zastanawiałem się czemu każde (chyba) auto z klimą musi mieć włączoną sprężarkę, żeby odparować szyby, podczas gdy auta bez klimy radzą sobie z tym dobrze.
  22. Co to znaczy? Gdzie jest to "na przeciwko"? Żółta kontrolka to może być rezerwa paliwa...
  23. Za ile udało Ci się sprzedać kata? Z tego co słyszałem to z diesli nie chcą bardzo skupować.
  24. Co całe? Długo jeździsz autem z wielowahaczowym zawieszeniem..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.