Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak. :th: Bryniu, wstaw dokładny termin w pierwszego posta. mokom, czytasz forum..?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja dam sobie zakryć oczy. Co prawda swojego sprzętu nie mam, ale czasem lubię wędkować - oczywiście pod warunkiem, że jest też piwo. :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahaha, Wasze wypowiedzi mnie rozbrajają. Nie mówi się pedały tylko damki.
-
[B5 AFN] Klima a parowanie szyb
Ja latem jeżdzę z dywanikami welurowymi, a zimą z gumowymi i nie ma różnicy - tak samo potrafią parować szyby. Oczywiście myję je regularnie, wymieniam filtr kabinowy i żeby odparować szyby to bez włączania sprężarki się nie obejdzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak blondynka reaguje na znaki: http://pl.youtube.com/watch?v=YKFi-JouyE0 Słabe, ale śmiszne. [br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 18:00_________________________________________________Aż mnie ciarki przechodzą jak widzę takie filmiki: http://pl.youtube.com/watch?v=n0WMILQYDHg&feature=related Dzisiaj mam maraton jutubowy.
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
Organoleptycznie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zależy do czego ta opona Ci potrzebna - czy chcesz opony bardziej wyczynowe, bardziej przyczepne na mokrym czy może długodystansowe, które długo posłużą...
-
[ALL] Zimowe mody
CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ !! Ja osobiście nigdy nie kupię dekli na zimę. Uważam, że auto na czarnych stalówkach ma w sobie to coś, ma fajny charakter, jest bardziej agresywne, bandyckie i pozytywnie niegrzeczne. A jak jeszcze śnieg wbije się w zakamarki felgi to już jest Dekle to tak jak zmuszać dziecko do chodzenia do szkoły w białej koszuli z muszką, podczas gdy jest moda na porwane dżinsy. W Niemczech auta szanowanych marek zimą jeżdzą właśnie na czarnych stalówkach. Oni wiedzą co dobre. A poza tym jeżdząc zimą na czarnych stalówkach, a latem na jasnych alusach mamy co pół roku nowe auto... Poziu, zrób se te czerwone ranty, tylko nie zakładaj dekli, bo stracisz poważanie na mieście...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napalimy ognisko. Niech każdy weźmie kiełbase i musztarde.
-
[B5 AFN] Problem z montażem osłony pod silnik i skrzynię biegów
Nie no, pewnie, ale licz się z tym, że na jakiejś zaspie śnieżnej możesz zgubić te osłony. Powodzenia. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czy na Bemowie jest na tyle miejsca, żeby wjechać i trochę postać? Nigdy tam nie byłem, więc nie wiem. A tak się składa, że akurat tego dnia będziemy tam jeździć u Wróbla...
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
Ja mam sekwencję i odcięło mi ostatnio, chociaż nie mam pewności czy to faktycznie była odcinka, czy po prostu szarpnęło, jak to czasem bywa na gazie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To byłby cios poniżej pasa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, pewnie chodzi Ci o to święto 11 listopada. To za tydzień będzie. Wtedy będę na Bemowie, a później przyjadę na spota (ale się rozkręciłem z tym spotami. ).
-
[ALL B5] Wymiana 1,6 na 1,8T ?
I nową A4 pomalować na ten sam kolor, żeby wszyscy myśleli, że masz ten sam samochód...
-
[B5 AFN] Klima a parowanie szyb
iwadrian, w takim razie masz fajnie, bo my, żeby utrzymać przejrzyste szyby to musimy włączać klimę, co szczególnie w małych benzyniakach (1.8) jest odczuwalne w spalaniu i mocy. Spróbuję tak jak mówicie posmarować szyby szamponem do włosów, zobaczymy co z tego będzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bemowo By nas wywiało A o którym wtorku mówisz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bemowo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum. Kiedy robimy spot w OZ.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię kolego i zapraszam na SPOTY RADOMSKIE http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_radomskie-t9585.945.html :th:
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
Opcja 3 - lubię ciemne samochody i ciemne felgi. :th:
-
[B5 AFN] Klima a parowanie szyb
deryl, autor wątku zapytał tylko czy jest możliwość odparowania szyb bez włączania sprężarki, która pobiera więcej paliwa i wpływa na spadek mocy. Czy jest coś dziwnego w tym pytaniu? Ja osobiście też zawsze zastanawiałem się czemu każde (chyba) auto z klimą musi mieć włączoną sprężarkę, żeby odparować szyby, podczas gdy auta bez klimy radzą sobie z tym dobrze.
-
[ALL B6] świeci się kontrolka żołta obok airbag
Co to znaczy? Gdzie jest to "na przeciwko"? Żółta kontrolka to może być rezerwa paliwa...
-
[ALL] Gdzie w Radomiu wyciąć kata ??
Za ile udało Ci się sprzedać kata? Z tego co słyszałem to z diesli nie chcą bardzo skupować.
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
Co całe? Długo jeździsz autem z wielowahaczowym zawieszeniem..?