Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. YATES, a ja mam wrażenie, że nie wczytałeś się dobrze w ten wątek. Z poważaniem..
  2. Tak, 8 dni, ale nie tylko ja jestem wytrwały. Nosfer też nie buchnął dyma (nie wiem kto tam jeszcze). Ty też dajesz rade. Jesteś w tyle tylko o 5 dni. Niedługo będziemy odliczać miesiące, więc wtedy zatrze się dokładna data rzucania i będziemy mogli mówić, że rzucaliśmy razem.
  3. Kolkov buchnął dyma gdzieś na imprezie, ale podobno nie dopalił całego peta, a adaho to nie wiem... Mi się wydaje, że raggaman się po prostu tłumaczy.
  4. raggaman, właśnie, nie pocieszaj się tym, że ktoś inny też zapalił. Bierz przykład z najlepszych.
  5. Ja jeszcze najważniejszego testu nie przeszedłem - od 26go nie piłem piwa.
  6. Na fotce w podpisie u Poźka coś tam widać.. http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=10856987815bfcd6
  7. Poziek, ruły, które masz teraz są jak najbardziej ok i większych nie potrza. To takie moje skromne zdanie.
  8. Uderzenie byłoby jednocześnie w tył głowy, bok i przód, czyli zostałaby miazga. Wolę Ci wpieprzyć, ale tak, żebyś mi nie oddawał. :>
  9. Zdecydowanie nie, bo boje się o swoje uszy.. :gwizdanie:
  10. Gumiaki zdecydowanie tańsze.
  11. Witam kolegę. raggaman, jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. No ale jeszcze trzeba wstawiać link do spocików: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_promenada_ul_ostrobramska-t45.0.html;msg482496#new
  12. No ale niestety nie mam do nich dostępu 24/24, więc czasem przydałby się zastępczak.
  13. A fakt, to sonczwa (czy jakuś tak) ma zielonego sedana.
  14. Ale za to ile stresu bym rozładował.
  15. A temu z Astry może się tylko wydawało, że Audi się z nim ściga... EDIT: Jasnozielone Audi to Keżor, ale jego już nie ma u nas na forum. :>
  16. No, to dobre jest. Łukasz, zrobisz mi prezent?
  17. Wolałbym se kupić antystresowe cycki. Znajdź mi takie.
  18. Krzyniek, Ciebie to dawno nie widziałem. Tobie to bym chętnie wpsuł1, haha. Chociaż z drugiej strony trochę strach przed Big Hand... _________________________________________________ 1) Miało być WPI*RDOLIŁ się znaczy.
  19. Eee, zdaje Ci się, bo rośniesz, kuffa!!
  20. Jestem oburzony, bo kuffa zawsze w Newbie wypatruje ludzi z Radomia i jak już kogoś znajde to wątek jest zamknięty, bo sępy rzuciły się na przywitanie, a nikt nawet nie wspomniał o spotach radomskich. Brrrr. No nic, wyślę mu PW.
  21. Ale że o co chodzi? O to s-line?
  22. Smakuje smakuje, zaufaj mi. Jak ja mówię, że smakuje to smakuje! raggaman, bierz się w garść.
  23. Kusiło mnie, żeby zainstalować, ale się wstrzymywałem. Teraz Wy mnie przekonaliście.
  24. Żeby wyglądał jak rynna?
  25. To dobre jest. Ciekawi mnie tylko co ten trzeci tam robił..?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.