Treść opublikowana przez tomaszu
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
angela, chyba Ci już kiedyś mówiłem, że bardzo mi się podoba Twoja A4, prawda..? :th:
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Zaimponowałeś mi! Czemu BIAŁY JASTRZĄB nie przyjeżdza na warszawskie spoty..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nowa koleżanka na forum, jak miło. Witamy i zapraszamy na spoty. :th:
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
Akurat przy swoim aucie nie tańcowałem, więc nie mam.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to może czwartek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ???? Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence...
-
[B5 1.8] Tak wygląda moja A4
ale wygodny jestes to ty chba masz problem z immo a nie ja Ale ja nie w tym sensie. Po prostu robimy spota w Radomiu i zapraszam wsztstkich. A co do Wawy - przez caly przyszly tydzien bede mieszkal w Wawie, wiec moze cos sie wymysli...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2006, 15:39 _________________________________________________Zmiana zdjęcia w pierwszym poście.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Zapoznaj sie z tym wątkiem to na pewno wybierzesz Canona EOS 400D. http://www.a4-klub.pl/smf/jaka_cyfrowa_lustrzanke_kupic_dla_poczatkujacego-t30615.0.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Piątek, 16 maja, godz 18:00. Stałe miejsce czyli parking na ul. Wernera. To moja propozycja.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proponuję podać 4 opcje odpowiedzi, jak w milionerach. Może wtedy będzie łatwiej...
-
Silnik czasami przerywa i traci moc
aro_majster, w profilu masz podaną instalację gazową, ale nie wiem czy to chodzi o to auto? Mimo wszystko dobrze zrobisz jak wymienisz przewody. Poza tym za szarpanie odpowiedzialny może być też filtr paliwa, filtr powietrza jeśli "nie był wymieniany od nowości", jak u niektórych. No i jeśli auto jest na gazie to może wystarczy wymiana filtra gazu i regulacja. Rozumiem, że mowa o A4 1.6?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Generation next czyta i przyswaja... :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skórka z mortadelki?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, Adrianowe auto jest nawiedzone. PS. Jak tak każdy na spota będzie przyjeżdzał z Canonem to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, poza tym mój Canon jest przerobiony na gaz. [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 10:52 _________________________________________________ No jak tak bardzo chcesz to proszę. Oto efekt moich testów: Więcej nie wrzucam, bo nie chce mi się tablic zamazywać. Poza tym większość zdjęć to kicz.
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
Zdecydowanie czarny, ew. srebrny. Wg mnie czerwony pasuje tylko do sportowego auta, a nie do A4.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bohater wieczoru :th:
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Panowie, zobaczcie to http://allegro.pl/item355237571_rewelacja_flexible_tripod_nosnosc_1_2_kg.html Trzeba będzie chyba kupić.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Proponuję wstawiać też fotki po photoshopie, tylko za każdym razem zaznaczać, że są po obróbce. W nocy ustrzeliłem swoim Canonem EOS 400D coś takiego: 1. 2. 3. 4. Dziś sprawiłem sobie statyw, więc będę mógł się bardziej wyluzować podczas robienia zdjęć.
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
Jeśli wiedzą, że auto nie było jeszcze ubezpieczone to mogą zadzwonić i zaproponować jakiś układ. Trudna sytuacja, idze się załamać, współczuję.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Thx Aparaty kupione w małym sklepiku na rogu Małej i Konopackiej - dokładnie ul. Mała 15 BTW, nie wiem jak Wy Panowie, ale ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dziś też może skoczę pofocić wagony. Poza tym już planuję kupić statyw i lepszy obiektyw.
-
Spotkania na drodze
Której ja na pewno nie nakleję! BTW można ustalić jakiś znak rozpoznawczy na CB. Jeśli widzimy jakąś A4 z anteną to możemy wołać np. A4-klub czy coś w tym stylu. A w ogóle to w Lublinie pod UMCSem w weekendy często widzę różne Audiki. Czy może ktoś z forum tam się dokształca?
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Panowie koledzy, oto moje pierwsze, wg mnie ciekawe foto robione nocą. Na forum Canona ktoś zasugerował mi, żeby popróbować tego typu zdjęcia w B&W1, ale mnie osobiście podoba się to czerwone zabarwienie. Fotkę poddaję Waszej ocenie, nawet jeśli ma być bardzo surowa: PS. Jeśli będą chętni to myślę, że możemy założyć osobny wątek na wklejanie naszych wypocin. _________________________________________________ 1) Niewtajemniczonym wyjaśniam, że B&W to zdjęcia czarnobiałe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, bedziemy palic grila. Ostatecznie piszę sie też na szofera. Koval, miło było poznać. Frekwencja faktycznie marna wyszła, ale wszystko jest do naprawienia. :th: