Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. angela, chyba Ci już kiedyś mówiłem, że bardzo mi się podoba Twoja A4, prawda..? :th:
  2. Zaimponowałeś mi! Czemu BIAŁY JASTRZĄB nie przyjeżdza na warszawskie spoty..?
  3. Nowa koleżanka na forum, jak miło. Witamy i zapraszamy na spoty. :th:
  4. Akurat przy swoim aucie nie tańcowałem, więc nie mam.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to może czwartek?
  6. Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ???? Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence...
  7. ale wygodny jestes to ty chba masz problem z immo a nie ja Ale ja nie w tym sensie. Po prostu robimy spota w Radomiu i zapraszam wsztstkich. A co do Wawy - przez caly przyszly tydzien bede mieszkal w Wawie, wiec moze cos sie wymysli...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2006, 15:39 _________________________________________________Zmiana zdjęcia w pierwszym poście.
  8. Zapoznaj sie z tym wątkiem to na pewno wybierzesz Canona EOS 400D. http://www.a4-klub.pl/smf/jaka_cyfrowa_lustrzanke_kupic_dla_poczatkujacego-t30615.0.html
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Piątek, 16 maja, godz 18:00. Stałe miejsce czyli parking na ul. Wernera. To moja propozycja.
  10. Proponuję podać 4 opcje odpowiedzi, jak w milionerach. Może wtedy będzie łatwiej...
  11. aro_majster, w profilu masz podaną instalację gazową, ale nie wiem czy to chodzi o to auto? Mimo wszystko dobrze zrobisz jak wymienisz przewody. Poza tym za szarpanie odpowiedzialny może być też filtr paliwa, filtr powietrza jeśli "nie był wymieniany od nowości", jak u niektórych. No i jeśli auto jest na gazie to może wystarczy wymiana filtra gazu i regulacja. Rozumiem, że mowa o A4 1.6?
  12. Generation next czyta i przyswaja... :>
  13. A to niby czemu? Jeśli wklejamy tylko linki do zewnętrznych galerii to server na którym stoi forum nie jest obciążany. :gwizdanie:
  14. Skórka z mortadelki?
  15. Tak, Adrianowe auto jest nawiedzone. PS. Jak tak każdy na spota będzie przyjeżdzał z Canonem to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer...
  16. Tak, poza tym mój Canon jest przerobiony na gaz. [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 10:52 _________________________________________________ No jak tak bardzo chcesz to proszę. Oto efekt moich testów: Więcej nie wrzucam, bo nie chce mi się tablic zamazywać. Poza tym większość zdjęć to kicz.
  17. Zdecydowanie czarny, ew. srebrny. Wg mnie czerwony pasuje tylko do sportowego auta, a nie do A4.
  18. Bohater wieczoru :th:
  19. Panowie, zobaczcie to http://allegro.pl/item355237571_rewelacja_flexible_tripod_nosnosc_1_2_kg.html Trzeba będzie chyba kupić.
  20. Proponuję wstawiać też fotki po photoshopie, tylko za każdym razem zaznaczać, że są po obróbce. W nocy ustrzeliłem swoim Canonem EOS 400D coś takiego: 1. 2. 3. 4. Dziś sprawiłem sobie statyw, więc będę mógł się bardziej wyluzować podczas robienia zdjęć.
  21. Jeśli wiedzą, że auto nie było jeszcze ubezpieczone to mogą zadzwonić i zaproponować jakiś układ. Trudna sytuacja, idze się załamać, współczuję.
  22. Thx Aparaty kupione w małym sklepiku na rogu Małej i Konopackiej - dokładnie ul. Mała 15 BTW, nie wiem jak Wy Panowie, ale ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dziś też może skoczę pofocić wagony. Poza tym już planuję kupić statyw i lepszy obiektyw.
  23. Której ja na pewno nie nakleję! BTW można ustalić jakiś znak rozpoznawczy na CB. Jeśli widzimy jakąś A4 z anteną to możemy wołać np. A4-klub czy coś w tym stylu. A w ogóle to w Lublinie pod UMCSem w weekendy często widzę różne Audiki. Czy może ktoś z forum tam się dokształca?
  24. Panowie koledzy, oto moje pierwsze, wg mnie ciekawe foto robione nocą. Na forum Canona ktoś zasugerował mi, żeby popróbować tego typu zdjęcia w B&W1, ale mnie osobiście podoba się to czerwone zabarwienie. Fotkę poddaję Waszej ocenie, nawet jeśli ma być bardzo surowa: PS. Jeśli będą chętni to myślę, że możemy założyć osobny wątek na wklejanie naszych wypocin. _________________________________________________ 1) Niewtajemniczonym wyjaśniam, że B&W to zdjęcia czarnobiałe.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, bedziemy palic grila. Ostatecznie piszę sie też na szofera. Koval, miło było poznać. Frekwencja faktycznie marna wyszła, ale wszystko jest do naprawienia. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.