Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AVF] Moja A4 - i dziób się cieszy
ładna a4. Ja w pierwszej kolejności dodałbym osłonę podszybia i 2 osłony silnika;) koszt niewielki a efekt świetny.
-
[ALL B7] A4 B7 2005r Opony 15?
jaki masz silnik? jeżeli masz hamulce 320 mm to nie zalożysz 15
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
masakra, dużo osób jak otwiera brame to zostawia odpalony samochód. Najlepszym rozwiazaniem jest montowanie antyporwania i antynapadu. po otwarciu/zamknieciu drzwi mamy np 30 sekund na skasowanie antyporwania. Jeżeli tego nie zrobimy to samochód gaśnie. to jedyne zabezpieczenie na takie sytuacje i na sytuacje ze np ktoś każe nam pod przymusem odpalić samochód a potem odjeżdza.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wchodzą też na takie ET42
-
[ALL] "Choroba wściekłych diesli?" Wszedł sam na wysokie obroty.TDI 90KM
sprawdzić poziom oleju... jeżeli ubylo to znaczy ze był samozaplon...samochód na lawete i do mechanika
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/189138-DIY-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper Za tydzien będe to robił u siebie, bo graty juz od zimy czekają. jeżeli chcesz to moge ci potem zdać relacje
-
[ALL B6] Dokładka S-line a zwykły zderzak
halogeny ze zwykłego zderzaka pasuja do s-line.
-
[B6 AVB] Osiągi zależne od temperatury zewnęrznej
seryjny IC nie wyrabia w wysokich temperaturach
-
[B5 AFN] AFN avant 96 rok gniazdo diagnostyczne nie łączy?
tak jak kolega wcześniej napisał..prawdopodobnie ktos zrobil zabezpieczenie na gnieździe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To i ja dziś wpadne
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
trudna sytuacja, bo zebra jest obszarem wyłączonym z ruchu. Wiec po wezwaniu policji pojazd jadący zebra dostanie mandat, tu nie ma wątpliwości. Natomiast wykonując manewr zmiany pasa ruchu należy zachować szczególną ostrożność, upewnic się czy osoba jadąca za nami nie rozpoczęła manewru wyprzedzania, a także czy osoba przed nami nie zasygnalizowała zamiaru skrętu lub zmiany pasa ruchu. Zgodnie z przepisami kierowca nr 1 miał obowiązek spojrzeć w lusterko. Interpretacja przepisów i tak należy do policji :gwizdanie: Robiłem ostatnio kurs na instrukora prawka i dowiedziałem się od prowadzącego kurs policjanta ze sa takie kruczki w prawie...ze to sie w głowie nie mieści. nie dziwiłbym sie ze w tej sytuacji winny byłby nr 1 bo sie nie upewnił czy moze wyjechać...
-
[ALL B6] Klima, bardzo paruje, czuc zapach mokrej szmaty.
czy ten preparat stawiasz w samochodzi i otwierasz? czy to jest jakas pianka do pryskania na parownik?
-
[ALL B6] Klima, bardzo paruje, czuc zapach mokrej szmaty.
a jak np jechaleś dlugo na klimie, zostawiles samochod na kilka godzin i potem odrazu wlaczysz econ to tez nie smierdzi? jak odgrzybiasz klimę?
-
[ALL B6] Klima, bardzo paruje, czuc zapach mokrej szmaty.
powinno kapać... może masz zapchany odpływ wody, woda sie zbiera w okolicach parownika i stad ten zapch i parowanie
-
[B6 AVF] Woda na podłodze - kierowcy i pasażera
zrob sobie podtrzymanie zasilania, czyli...kupujesz wtyczkę do zapalniczki, do zapalniczki podpinasz dodatkowy akumulator, może być mały. jak odłaczysz akmulator przy silniku to pamięc w radiu będzie zasilana z dodatkowego akumulatora prz złacze zapalniczki...nic sie nie rozkoduje
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
możesz też kupić używany na allegro i przełożyć przyciski.....
-
[B6 AWX] Problem z hamulcami
hamulce 288 nie nadają sie do tego auta....kiedyś też myślałem ze 288 dobrze hamuje, dopiero po zamianie na 320 przód i tył 288 samochód zaczął normalnie hamować
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
http://www.mastertrade.pl/alarmy-bezpilotowe-c-1_2_35.html http://www.xsonic.pl/alarmy-samochodowe-bezpilotowe-c-6_44_256.html?osCsid=6ad0b4a2f2ba40379a39c1fc3f707a69 inne dobre(pod względem konfigurowalności) alarmy bezpilotowe to: ampio bp, presto bp, seo perfect, Bo dobre odcięcie mozna zrobić każdym z nich.
-
[B6 AVF] Jak podłączyć alarm dokładany w kluczyk scyzoryk
a ja proponuje zakup centralki bezpilotowej... są to centralki korzystające z dedykowanego pilota do samochodu. otwierając pilotem zamek centralny wył. alarm. Niestety nie Twojego alarmu nie da się tak podłączyć, więc zostaje tylko zakup innej centralki
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
ja dzisiaj dzwoniłem do niego i nie odbierał...
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Dzisiaj założyłem osłony silnika
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
jeżeli cieknie Ci do momentu opróżnienia górnego zbiorniczka to wyciek może być z połączenie obu zbiorniczków. Najlepiej wyjąć lampę i wtedy dokładnie widać zbierniczki, ewentualnie można jeszcze zdjąć nadkole
-
[B6 AVF] Domowy alarm -jak zrobić?
http://ukradlimiauto.pl/ jeżeli masz jakieś pojęcie o elektronice to ta strona Ci wystarczy
-
[B6 AVF] Domowy alarm -jak zrobić?
takiej informacji nie dostaniesz na forum....nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania z wiadomych powodów.
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
nowy, używany trudno dostać, a jak już ktoś ma to chce sprzedać komplet;/ Wyciągnij swoj spryskiwacz i zobacz dokładnie z którego miejsca cieknie. Aby wyjąć spryskiwacz najlepiej zdjąć zderzak, ale da się też bez sciągania zderzaka(mi sie udało wyjąć lewy spryskiwacz bez sciagania zderzaka). Wykręcasz lampę, potem prosisz kogosz zeby włączył spryskiwacze... gdy spryskiwacz sie wysunie to go przytrzymujesz i sciągasz zaślepke. Następnie wykręcasz 2 śruby od srodka i spryskiwacz wychodzi.