Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. jak szukałem do siebie to znalazłem tylko spryskiwacz jako całość, koszt spryskiwacza to około 250 zł
  2. furka ładna. daj więcej fotek wnętrza. Jakie plany?Będziesz podnosić moc?
  3. a konkretnie z którego miejsca? z połączenia spryskiwacz przewód? czy z samego spryskiwacza? jeżeli z spryskiwacza to może być wyrobiony oring w spryskiwaczu. A Jeżeli cieknie z połączenia spryskiwacz-wąż to jest wyrobiony mały oring na króćcu wychodzącym z spryskiwacza
  4. W którym miejscu kapie? Ja ostatnio rozbierałem spryskiwacz bo nie działał. trzeba być bardzo ostrożnym żeby nic nie połamać.
  5. dokładnie takie same zdjęcia widziałem na innym forum...właścicielem był kto inny....wydaje się mały fake... :wallbash: jeżeli to Twoje autka to daj kilka innych fotek...
  6. bieniek ma wprawę w wymianie poduszki bez odpinania aku :> Jeżeli nie włączysz zapłonu to nawet błędu nie będzie;)
  7. jeżeli kupisz silnik 1Z to możesz jeździć na eko bez problemu, tylko pamiętaj o tym ze biodisel szybciej robi się gesty w niskich temperaturach i możesz mieć problem. Jeżeli tak bardzo chcesz zaoszczędzić kup jaką a4 z instalacją LPG.
  8. wystarczy mały sciskacz do sprężyn, sciskamy spręzyne i wychodzi bez zbednego rozkrecania.
  9. dokładnie, jedna śruba jest nad zmieniarka... jak ja wyciągałem zmieniarkę to włożyłem cienki śrubokręt pomiędzy zmieniarkę a obudowę schowka(prawa strona zmieniarki) i lekko podważyłem... wyskoczyła jedna strona...tak samo zrobiłem z drugiej strony... i zmieniarka ładnie wyszła.
  10. chyba tak, bo jak dzwoniłem do tune-up i się umawiałem na termin to dowiedziałem się że te terminy nie są zobowiązujące, ze można podjechać w czerwcu.
  11. w srodę grill?
  12. test pompy, wystarczy wyjąć bezpiecznik żeby się przekonać, że jak jest pompa odłączona to nie ma tego. Łożysko będzie się odzywać cały czas, a nie tylko po odpaleniu samochodu.
  13. dzięki za udanego spota, heh ciekawe czy bieniek zamontował kiere :gwizdanie:
  14. w którym miejscu na oruni jest ten warsztat? grill/węgiel będzie? musze namówić dziewczynę zeby zrobiła jakiej jedzenie dla nas, co nie bedziemy głodni spotowa
  15. jaki prowiant przywieźć na grilla?
  16. a o której jest spot? 20 czy szybciej?
  17. a w środę będzie jakieś spotkanie/grill? bo mi też by wypadało w końcu przyjechać i się przywitać
  18. dzwonisz do tune up i ustalasz konkretny termin
  19. jeżeli pojawia się to tylko przy ruszaniu, i tylko raz po odpaleniu silnika, przy prędkości większej niż 5km/h to jest to test pompy ABS. Słychać zgrzyt i czuć to na pedałach. Nie ma się czego bać, tak ma być.
  20. http://www.fishki.net/ lepsza strona na zabicie czasu
  21. mam to samo, to test pompy abs, nie ma sie czym przejmować tak ma być
  22. mam stalówki z et 42 i nie wchodzą
  23. a z halogenami trzeba coś robić? w obu kratkach otwory na halogen są w tym samym miejscu? znalazłem takie zdjęcie: Chyba trzeba troche halogen przesunąć
  24. po pierwsze zrób logi, a potem będziemy typować
  25. a w b5 były takie same zaciski co w b6? tzn aluminiowe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.