Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. takie same sa na 100% a co do bosala to za firme sie placi
  2. zapewnie pompa juz niedobaga
  3. Witam wymienialem wczoraj lozyska w tylnym kole i przez przypadek za mocno dopchnolem czujni od absu i go przetarlo i zaraz sie zapalila kontrolka mam takie pytanie po zalozeniu nowego czujnika kontrolka powina sama zgasnac czy bedzie trzeba podpinac vag i usunac blad, bo mechanior chce za wymiane i ewentualne usuniecie bledu 60zł a same podpiecie do kompa to 50zl jesli bedzie trzeba i tak podpinac vag to nie ma sesu sie samemu bawic za 10 zł
  4. za przeproszeniem pie.... glupoty lukaszek13ns to tak jak bys wymienial uszczelke misy olejowej i spowrotem wlewal bys ten sam olej wystarczy przeczytac co jest napisane w ksiazce sam naprawiam nie zaleca sie wymiany oleju w skrzyni biegow manualnej,widocznie jaki powod jest dla jajec tak sobie nie napisali
  5. Witam tłumnik jest taki sam praktycznie rozni sie tylko kncowka w 1.8 jak wiadomo jest pojedynczy a w 1.8T jest podwojny wylot pozatym sa takie same i bez problemu bedzie pasowal
  6. przed modami 4 osoby pelny bak 215 i moze jeszcze cos by polecialo
  7. rados1000 wystarczy po wymianie plynu zostawic autko na jakies 30min odpalone i nie zakrecac korka od zbiorniczka wyrownawczego i samo sie odpowietrzy
  8. rikardo a jak ubedzie Ci wody w akumlatoze to wyminiasz calosc czy dolewasz bylo duzo razy walkowane na forum czy wymieniac czy nie jesli nie musisz naprawiac skrzynie to nie wymienioaj oleju tylko go uzupelnij a najlepiej to wystarczy kliknac na szukaj i wszystkiego sie dowiesz
  9. Kolego wystarczy kliknac na alegro tam wszsytko znajdziesz i nowe i uzywane i bedziesz wiedzial co i za ile
  10. to wyglada na przekaznik ale jesli wymieniles na nowy to dziwne troszke moze zły kupiles albo ma wade fabryczna jesli nie to przelacznik od wycieraczek szlak trafia
  11. prawdopodobnie przekaznik padl ,a tak pozatym ile kosztowala mata
  12. na 100% opony sa do bani albo zle Ci wywazyli mialem to samo od 110 do 130 a potem cisza wywazylem ponownie i jak rekol odja
  13. mlodyy odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B5
    Witam Obejmy sa inne ta medzy katem a tlumnikem srodkowym ma dlugosc 125mm a srednice 55 a otol co Cie interesuje ma dlugosc 90 i srednice 55 wiec sa inne. Tu masz numer katalogowy z bosala tej obejmy (256-827) w IC mozesz dostac bez problemu koszt to 35 zl
  14. to jest cos takiego jak lakier do paznokci jak sie fachowo nazywa nie pamietam szybki i prosty zabiek sam specyfik mozesz kupic w kazdym sklepie elektornicznym itp koszt okolo 10 zl
  15. z tym sie nie zgodze sam smigam od 4 miesiecy na H&R -40mm i na or amorach i nic zlego sie nie dzieje po za tym ze autko jak dlamnie lepiej wyglada i lepiej troszke sie prowadzi nawet przy komplecie z tylu nie do bija do kaca itp wiec kolega sie bardzo myli
  16. mlodyy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    z tego co wiem to byla opcja dodatkowa i mozna zmienic kodowanie tak jak to kolega Darev napisal
  17. a jak pusicisz gaz i spadnie do np 1800 i pozniej znow dodajesz gazu to jak sie zachowoje ????? przyspiesza normalnie czy dopiero po zgaszeniu autka ????
  18. z tego co widze to duze jest tego badziestwa na allegro co powiecie na to [url=http://http://moto.allegro.pl/item459574737_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:42_________________________________________________[url=http://http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html bardzo tanie i dosyc duzo ludzi to kupilo[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 14:43_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item456941810_kpl_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_superb.html
  19. nato wplynie ze katalizator bedzie za daleko jak za dlugol wlozysz a srednicie sa wszystkie takie same tylka dlugoscia sie roznia w a4 b5 tdi
  20. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    umyje jeszcze raz ja jutro w pracy posypie talkiem przejade kawalek i zobacze co i jak
  21. 2,5 tdi to niezbyt dobry wybor kupisz szrot i same koszty a przy okazi dodaje sobie jakies 1300zl wymiana rozrzadu a to chyba bys musial odrazu robic w tdiku
  22. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    kurde nie mialem czasu zeby dzis rozebrac autko i zrobic foty ale zciagnolem gorna oslone silnika i przed wczoraj pompe umylem a dzis juz jes tala mokra od samej gory do dolu po onu stronach, ale ja widzialem jak kapie z innego miejsca na dole to jakim codem gora jest tesz mokra, moze ma ktos jakis schemat budowy takiej pompy i moglby wrzocic na forum
  23. odcina czy po prostu dodajesz gazu wchodzi do 1500 i co dlawi sie czy jakie oznaki sa moze filtr paliwa do wyiany
  24. tak wlasnie jest jak termomert pokazoje Ci -4 to klima sie nie zalaczy zalacza sie od 3,5 stopnia z tego co pamiatem , umnie czasem warjuje temperatura bo wsiadam do autka odpala a tu -9 a na dwoze upal jak .......
  25. ta poerka przypomina troszke prowesionalna ale ylko przypomina poniewarz sama ta koncowka czy jak to sie nazywa kosztuje 300zl a tu caly osprzet za 100zl to tak jak kupic wiertarke pegazusa czy cos takiego, spolerowanie calego autka kosztuje w granicach 200zl wiele warsztatow oferuje teraz usluge przygotownie samochodu na sprzedarz a w tym zakresie wchodzi polerowanie itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.