Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AHU] delikatny siwy dymek....mam sie bać??
niemasz czego sie obawiac po wycieciu kata pogewizduje sobie
-
[B5 AHL] parowanie
temat wielokrotnie poruszany na forum wystarczy a moze by tak sprubowac umyc szybki od wewnatrz bo o ile wiem to para sie osadza nie na szybach a na brudzie plak itp przy myciu tapicerki osiada na szybach do niego przykleja sie brudek i pozniej szybki paruja jak pada deszcz po od srodka grzeje a od wewnatrz jest ciepelko i paruja [br]Dopisany: 18 Październik 2008, 03:04_________________________________________________zewnątrz jest zimna szyba wewnatrz wmiare ciepla i paruja i bedol parowac
-
[ALL B5] Brakująca śnieżynka
podepnij vag prawdopodobnie wyswietlacz robi sobie jaja
-
[B5 AVG] Wymiana złącza elastycznego
plecionka to max 30 zl tylko sa rozne wymiary musisz zmierzyc a wymiana to okolo 40 min i koszt to max 100zl z robocizna jak sam beziesz mymienial to zachowaj taki sam kat i ulozenie plecionki migomacik w reke i jazda
-
[B5 AFN] [B5 AFN] wymiana amortyzatorów
wystarczy kliknac i bedziesz mial wszystko jak na dloni
-
[ALL B5] zawieszenie (rozmiar)
lepiej jak bys postawil niunke na asfalcie bo tyl wydaje sie co najmniej obnizony o 6 cm przud o 4 ale zapewne standard masz czyli 4 cm
-
[B5 AJL] Problem z grzanymi lusterkami
a moze w cale nie grzeje tylko odparowoje poprzez podmuch wioatru sprawdz czy prad dochodzi jesli nie to szukaj usterki w kablach doscyc czesto kostka nie laczy w drzwiach albo sie urywaja w srodku
-
[B5 ADR] wskazania temperatury cieczy chłodzącej
uklad sie sam odpowietrza to nie polonez sprawdz czujnik i kable albo licznik sie wysral
-
[B5 ADP] Siłą domykania szyb
o ile wiem w b5 nie bylo tego typu zabezpieczenia wkladasz palca i sie zamyka nie odskakuje
-
[B5 AJM] Czy to możliwe ? 170 tyś i wybita przekładnia
na polskih autostradach wszystko jest mozliwe
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
tez otym wiem ale ten model ma uszczelke
-
[B5 AHU] Co się stało ze skrzynią, po wymianie oleju ??
wiec jak to jest z tego co czytalem w sam naprawiam itp nie zaleca sie wymiany oleju lecz dolanie ubytku, wiec jak to jest z wymiana mozna wymieniac zaleca sie czy nie
-
[B5 AVG] zaślepka EGR
z tego co wiem sa takie same ale moge sie mylic niech sie wypowiedza znawcy
-
[B5 AFN] Wymniana uszczelki pod miską . Opinie
w sobote zabieram sie za wymiane uszcelki misy olejowej, z tym sie nie zgodze niewielka ilosc nie zaszkodzi a moze pomuc jak bede mial czas to porobie fotostory z wymiany krok po kroku i wrzuce na forum moze sie komus przyda
-
Mam nadzieję że nikt z Klubu.
- [B5 AFN] Podłokietnik, czy warto ?
widzialem gdzies na alegro orginaly za 170 zl ale ten powinien pasowac bez podlokietnika jak bez reki- [B5 ABC] Pompa hamulcowa
ale jak pedal wchodzi w podloge to by znaczylo ze ze jest gdzies wyciek albo zapowietrzone strasznie a moze gdzies lapie powietrze dziwne troszki- [B5 1Z] problem skrzynia biegów czy sprzęgło?
albo sprzeglo Ci sie kaczy albo nie dociskaska do a za to odpowiada silownik moze byc zapowietrzony albo tloczek sie wyrobil wykrecenie silownika to 15min rozkrecenie i sprwawdzenie to 20 min zestaw naprawczy to okolo 25zl czyli tracisz max godzine 25zl a nie z 1000zl przed rozkrecenies sprobuj odpowietrzyc silownik robie sie to tak samo jak hamulce jak nic nie pomoze to wykrecaj- [B5 AHU] Nowy lewy przegub, ale tak samo trzeszczy co stary
zdeniu swieta prawda, pewnie to nie byl mechanik tylko polski kowal- [B5 AFN] Wtryskiwacz
te ktore kupiles sa do 75km i do 90km pasowac bedol ale chyba to nie byl dobry wybor- [B6 AVB] Dziwny metaliczny dźwięk
a sama plecionka to max 30zl- [B5 AFN] Samoczynne opuszczanie się szyby
wypnij ktorols kosc z pompy nie pamietak ktora odpowieada za szyby itp- [ALL B5] Po naciśnięciu hamulca centralny zamyka dzwi - proszę o pomoc
sprobuj odlaczyc bezpiecznik od swiatel stopu albo wypiac czujnik z pod pedala hamulca- [B5 AVG] Centralny zamek nie działa
sprawdz szczelnosc przewodow i samej pompy moze gdzies bokiem ucieka, moze tez byc ktorys silownik walniety i ucieka z niego powietrze- [B6 AVB] Dziwny metaliczny dźwięk
tak jak koledzy pisza sprwdz plecionke - lacznik elastyczny zaraz za turbo sie znajduje - [B5 AFN] Podłokietnik, czy warto ?