Treść opublikowana przez mlodyy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
po fotach widać ze zaszczurzony tylko przed fotkami ktoś go posprzątał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
instalował ktoś vag com na Windowsie 7
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja kupiłem do lapka 40gb 2,5 za 90zł nowy jakiś chinol ale lata jak narazi.
-
Mruga kontrolka układu chłodzenia
masz gdzieś zwarcie lub coś takiego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pastaldo jak w tym tygodniu stoisz z czasem ??? bo muszę zrobić logi swojemu parchowi
-
Metaliczny pogłos
możesz mieć luz na prowadnicach od jarzma , ale jak po wymianie zaczęło napierdzielać to pewnie klocki sie tłuka po mechanior nie założył takich blaszek żeby nie latały klocki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
daj sobie spoko ,mi ostatnio krzyknęli 500zł za odzyskanie 1GB danych
-
Tania szlifierka kątowa - jaka?
dokładnie śmigaj do marketu kupisz w podobnej kasie , co do reklamacji jeśli zrypie sie w ciągu 3 miesięcy reklamacja zawsze jest uznana. Poza tym w tych chinolach padają tylko łożyska później możesz dokupić jakieś lepsze i będzie latała
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=HUp_Unkkt5A ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=K9vAZ15CTYM ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=Y7eH9HsqViE ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=5mRXM-yJous
-
Piłka nożna
bo Barcelona przegrała hehe
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
bo niemiec niekiedy do pracy ma 250km wpada na autostradę i 2h i jest na miejscu , w Polsce po 4h jesteś na miejscu i trzeba sie zbierać z powrotem do domu hehhe Te artykuły co niektórym i tak nie pomogą, ponieważ śpiewka ze dziadek czy babcia tylko do kościoła smigała, mam prosty przykład sąsiad chciał kupić a4 b5 wiec mowie mu ze nie planowałem sprzedawać ale jak by chciał to mogę sie zastanowi czy nie sprzedać,obejrzał dokładnie i mówi ze pojedzie na giełdę i zobaczy jak z cenami . Po 2tyg spotykam go i mówi do mnie choć zobaczysz moja nowa furkę.Auto na 100% miało dzwona i w środku strasznie zaszczurzone mowie mu o tym a on ,co z tego ze bite jak ma przejechane tylko 160tys a twoje 280tys. Roześmiałem sie i tyle ,auto z 1997r 160tys a on mówi ze sprzedający mówił ze to 4 auto w rodzinie było i dziadek czasem na zakupy śmigał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rafalekx to czas zmienić na coś nowszego
-
Wymiana rozrządu a turbo dziura.
możne mechanior nie podłączył podciśnienia jak należy lub gdzieś jest nieszczelność
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
od tego jaki olej jest dobry to można dostać pier**l......ca , co forum to inny olej i nie wiadomo co lać
-
Mają ludzie fantazje :)
nie nom takiego czegoś jeszcze nie widziałem , ale tez nie chciało mi sie czytać do końca ......
-
Problem z samochodami z Angli
I tak to nie przejdzie unia na to nie pozwoli , co do przekładek jestem jak najbardziej za ale przekładki powinny robić profesjonalne warsztaty a nie pan miętek w stodole. Jesli auto jest przystosowane to co w tym złego zmienić układ kierowniczy .Lepiej by sie zajęli tymi szrotami co sie rozpadają na drogach. Marudzicie ze strach tym jeździć a co 8 użytkownik tego forum ma auto np od niemca które miało dzwona i jest złożone z 3 innych , wiec teraz ruszcie wyobraźnie i przy następnym dzwonku co jest bezpieczniejsze dobrze przełożony angol czy składak spawany w stodole ????
-
[ALL B5] Pompa wody
dokładnie wszystko teraz robią małe raczki ale niektóre firmy maja takie coś jak kontrola jakości i wątpię ze by czołowy producent części taki jak SKF robił taki szajs . Może trafiałeś na podróbki, jesli nie to co teraz kupować ????
-
Jaki salon (dilera) wybrać oraz ASO?
nom kupujesz fajna furke ale te 8.2 to 1.9 po modach robi , ja bym wybrał cos mocniejszego
-
Wąż do wspomagania
jeśli na okuci przecieka to można od nowa zakuć ,ale jak gdzieś indziej to szukaj dobrej używki, bo dorabiają a później wspomaganie nie działa, dosyć często tak bywa
-
Nie działa wspomaganie nawet po wymianie pompy na nową
układ wspomagania nie jest skomplikowany podjedz od dobrego mechaniora niech sprawdzi ciśnienie,przekładnie regenerowałeś czy używka ??? pisałem ze przewody albo oryginalne albo używki
-
[ALL B5] Pompa wody
Ruville to nie producent tylko pakowacz wiec możesz tam znaleźć SKF, INE lub chinola co sie często trafia , lepiej dołożyć te 50zł i brać SKF
-
Boks amatorski
Zależy o co Ci dokładnie chodzi , czy chcesz zapisać sie do szkółki i nauczyć się boksować i czasem jakieś sparingi ,czy myślisz o zawodach turniejach itp .Ogólnie nigdy nie jest za późno, ja trenowałem box przez 7lat ale musiałem zrezygnować , śmigam teraz czasem na salkę poruszać się ,ostatnio taki lajtowy sparing i powiem ze ciężko mi było z gościem który ma 18 lat i trenuje od 4 lata. Jeśli myślisz o czyms więcej niż sparingi z kolegami to moim zdaniem jesteś za stary dojdzie pare lat treningów i zaraz będzie 28 na karku .
-
Czy tez tak macie >
Normalnie zachowanie samochodu , przejedz sie przy wietrznej pogodzie jakimś busem to zobaczysz co to znaczy bujanie heheh
-
[ALL B5] Wymiana klocków
w większych sklepach motoryzacyjnych znajdziesz to koszt okołu 30zł
-
Nie ma mocy do 2,5/3tys obrotów
tylko żebyś następnym razem nie napisał turbo sie rozsypało , zrób logi dla świętego spokoju, nic samo sie nie naprawia