Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ezc1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ezc1

  1. gra za***ista spedzilem sporo czasu na niej i nie zaluje hehe nawet kobiete wkrecilem i grala ze mna :naughty: a najlepszy jest multi :gwizdanie:
  2. cb radio najlpeszy anty radar :gwizdanie:
  3. ja moge pracowac jak zalatwisz zakwaterowanie
  4. dzisiaj srebny avant b5 na tablicach WF .. w warszawie poruszal sie w strone zakretu ok godziny 15 (niestety nie wiem jaka to ulica.) naklejka na klapie i ramki klubowe
  5. dzsiaj ok godz 19 widziana srebna b5 na blachach LCH w lublinie pod skansenem wsi lubelskiej
  6. posiadam antene Hustlera IC 100 juz pare latek i nigdy nie bylo z nia problemow a przy 210km/h trzyma sie ladnie dachu, wiadomo ze sa Hustlery za 40 zl i Hustlery za ponad 100 zl wiec polecam kupic orginal a napewno nie bedziesz narzekal
  7. miesiac temu sprawdzilem w aso bez problemow tylko dalem pracownikow na flaszke :gwizdanie:
  8. do takiego normalnego zderzaka co sa w standardzie to bedzie pasowac taka rejestracja, czy trzeba wiercic otwory? bo z tylu bym sobie zostawil normlana a na przod dal malutka
  9. witam wiadomo gdzie mozna zrobic taka tablice rejestracyjna ? pewnie u nas jest to nielegALNE i od razu policja sie przyczepi.. dzisiaj widzialem 2 takie autka I taka tablica ladnie sie prezentowala, jestem ciekawy ile taka imprezkA moze kosztowac :mysli: http://images22.fotosik.pl/125/3b603660861f38e4.jpg
  10. bo ja z LSM-ów ;p ja tez tylko blizej media markt
  11. mylem dzisiaj samochod, jutro wrzuce zdjęcia :skad mylem dzisiaj samochod, jutro wrzuce zdjęcia skad znam te bloki w tle w avatarze to chyba lsm :)
  12. ezc1 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    polecam jeszcze taka rozmowe jak dzwoni poszukiwany do policji :polew: :polew: :polew: polecam
  13. ezc1 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/vid-15201-Rozmowa-Pawla-z-Kasia-z-sekstelefonu.html :polew:
  14. ja gram od czasu do czasu fajnie sie robi rozpierduche teraz czekam na mafie II mam nadzieje ze tez kozak bedzie
  15. ezc1 odpowiedział(a) na ezc1 temat w Audi A4 B6
    spreyem to tylko na murach kiedys ale boje ze bedzie inny odcien koloru po takim spreju, wole dac do lakiernika jutro moze pojezdze i sie popytam ile by chcieli za taki element, gora 150 zl moge zaplacic wiecej napewno nie dam..
  16. grałem jest spoko troche latwa byla.. ciekawe jaka bedzie 2 czesc II czesc? a niby skad wiesz, ze bedzie II czesc? juz w dniu premiery jedynki mowili ze robia druga czesc z reszta po zakonczeniu mozna wywniskowac ze 2 czesc sie ukaze
  17. bardzo male te ryski z bliska to moze i widac ale z pol metra to napewno juz sie sa tak widoczne
  18. polecam ci takie radyjko uniden 520xl + antena HUSTLER IC-100 (oczywiscie nie podrobki z allegro za 40 zl ) i mam zasieg na 10-15 km zalezy od pogody.. http://allegro.pl/item1096621631_uniden_520xl_520_xl_nowe_gwarancja_12_m_cy.html uzywam go juz pare lat i jestem bardzo zadowolony, dzieki niemu oszczedzilem sporo kasy
  19. ezc1 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    jesli ktos mialby jaks prace w lublinie albo okolicach moze byc budowa to bylbym bardzo wdzieczny za cynk
  20. ezc1 odpowiedział(a) na ezc1 temat w Audi A4 B6
    no wlasnie nie usmiecha mi sie zeby zaplacic 300 zl za malowanie tego elementu, sporo troche
  21. ezc1 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam czy moze ktos sie orientuje ile by lakiernik wzial za pomalowanie takiego spoilera do audi a4? http://allegro.pl/item1058394386_audi_a4_tuning_spoiler_wysylka_gratis.html
  22. ladnie to sie prezentuje na zywo widzialem juz pare razy ta fure i zawsze zawieszam na nim oko chyba ze jedzie ile fabryka dala :>
  23. bylem w egipcie i nigdy wiecej tam nie pojade . chamstwo jakich malo i syf w porownaniu np do tunezji oczywscie wszysrko w pakecie all inclusive

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.