Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na hasacz temat w 1.9TDI
    U mnie 65% to jazda po zakorkowanym Krakowie. Choć muszę przyznać, że zauważyłem wzrost spalania po wymianę wytartego walka rozrządu, kiedyś te spalanie chyba miałem niższe.
  2. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na hasacz temat w 1.9TDI
    Mi AWX spala średnio 8,5l/100km - spalanie policzone na podstawie tankowań z ostatnich 55000km (pięćdziesiąt pięć tysięcy km), nigdy nie udało mi się zejść do poziomu 6l/100km
  3. a co świecące kontrolki na liczniku mają do przeglądu?? jak wjedziesz na rolki i hamulec będzie działał to przegląd przejdziesz, mimo tego że kontrolki świecą na blacie. Na przeglądzie nikt nie sprawdza sprawności ABS/EDS zwłaszcza, że nie wszystkie stare samochody mają takie systemy, a przeglądy przechodzą.
  4. należałoby podłączyć auto pod vcds'a i odczytać błędy z klimy oraz temperatury z czujnika. Być może wystarczy tylko wykonać nastawy podstawowe klap, ale bez podłączenia pod komputer ciężko wróżyć ze złotej kuli
  5. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na toki222 temat w Audi A4 B6
    Mi ta robota zajęła może dwie godziny, bo nie wiedziałem jak się do tego zabrać żeby za bardzo nie uszkodzić lampy przy jej "piłowaniu".
  6. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na toki222 temat w Audi A4 B6
    przestudiuj poniższy temat: na pewno osiągniesz lepszy efekt niż na nowych lampach z B6 - sam mam i polecam. Poniżej zdjęcie prezentujące moje "światło" po wymianie soczewki - stary żarnik, nie ustawione lampy.
  7. u siebie po przeczytaniu o tym problemie przykładałem ucho do lampy i nie słychać kompletnie nic. Być może ten moduł jest OK
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    miałem podobny problem przy tarczach 320 - na początku wszystko było ok, po około pół roku zaczęły bić przy hamowaniu z wyższych prędkości (być może zgrzałem je na autostradzie w deszczowy dzień). Po pomiarach wyszło, że jedna tarcza ma bicie 0,09mm, druga 0,06mm - oddałem tarcze do przetoczenia i teraz jest OK.
  9. mam dokładnie ten moduł w b6 Bix i wszystko jest ok z przysłonami - z tym, że ja mam założone całe soczewki z B8 lift. Z tego co czytałem to właśnie dzięki tej zmianie soczewek nie mam problemu z przysłonami, na soczewkach z B6 problem ten podobno występuje w większości przypadków
  10. z tego co kojarzę to jak dokładałem szyby do tyłu to jak nie podłączyłem wszystkich drzwi to żadne szyby nie działały - robiłem to na raty jedne drzwi w piątek drugie w sobotę - po podłączeniu jednych żadne nie działały, dopiero po spięciu drugich szyby zaczęły działać. Więc jak u ciebie któreś są źle podłączone to reszta nie będzie działać
  11. Słabe światła to raczej wina odblaśnika
  12. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na koka05 temat w Audi A4 B6/B7
    masz lampy led czy żarówki?? Żarówki led nie nadają się do b7 bo generują błędy spalonych żarówek i pojawiają się takie problemy jak u ciebie. Albo wymiana na zwykłe żarówki, które tam oryginalnie siedziały albo diody z dobranymi rezystorami
  13. Jak planujesz tym autem jeździć dłużej to warto kupić sobie taki kabel i wszystko robić samemu Więcej możesz znaleźć tu: https://a4-klub.pl/topic/340884-interfejsy-do-diagnostyki-a4-b6-b7/
  14. odświeżam temat - wszystkie zmiany w pierwszym poście, więcej zdjęć dodam jak umyje auto
  15. przypisanie pilotów do modułu komfortu zajmuje może 3 minuty jak robisz to po raz pierwszy lepszym i tańszym rozwiązaniem byłoby podjechać na lokalnego spota, każdy kto ma VCDS'a ci to ogranie
  16. tak to są dwie odrębne sprawy Co do pilotów to trzeba się podłączyć kompem pod moduł komfortu i przebrnąć przez tą procedurę:
  17. VCDS to program do diagnostyki aut z grupy VAG. co do błędu: co do potencjometrów o których piszą w powyższym temacie to można je kupić np. na allegro, ja kupowałem je na tej aukcji (niestety już zakończona): KOMPLET 5szt. !!!! Potencjometr klimy PIHER 4.7k 8932655000 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - KOMPLET 5szt. !!!! Potencjometr klimy PIHER 4.7k (8932655000). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  18. a próbowałeś zakodować piloty za pomocą VCDS'a?? co do klapy to by trzeba zrobić testy poprzez VCDS'a i wykonać nastawy podstawowe klap
  19. na jakie sposoby próbowałeś zakodować kluczyki?? jaki był dokładny błąd klapek od klimy?? Moduł komfortu nie ma raczej nic wspólnego z klimą i klapami - za to odpowiada moduł w panelu klimatyzacji.
  20. frekwencja na spotach coraz lepsza - ludzie co się z wami dzieje ??????????
  21. Będzie ktoś dziś w GK??
  22. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na wkonior temat w Audi A4 B6/B7
    podłączyć auto pod VCDS i w module komfortu sprawdzić czy moduł widzi piloty dodatkowo jak centralny nie chodzi nawet z zamka to trzeba by sprawdzić przelotki między drzwiami a budą - pewnie kable w nich są połamane
  23. Wsadzenie zwykłych lamp zamiast biksenonu p&p raczej się nie uda - trzeba będzie coś podziałać z kablami
  24. Raczej zamiennika dobrego nie znajdziesz, kup to co było i będzie ok.
  25. Zajrzyj lepiej w przelotkę między klapą a budą, pewnie wiązka się przetarła i nie dochodzi sygnał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.