Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Witam, mam u siebie dziwny przypadek. Lusterko fotochrom, CLH oraz włącznik od świateł AUTO ( włącznik z B7 + przełożony odpowiedni pin tak by to działało w B6) założyłem u siebie już ze dwa lata temu. Co jakiś czas się wkurzałem, że światła mijania co jakiś czas muszę podnosić do góry (imbusem w lampie) - myślałem, pewnie lamy stare i co jakiś czas coś się w nich samoczynnie przestawia, ale wczoraj jadąc w nocy przez ciemną d....pę widziałem tylko to co metr przede mną i nie dawało mi to spokoju. Gdy zajechałem pod dom i stanąłem przed ścianą jakie było moje zdziwienie, że gdy przełączyłem włącznik świateł z pozycji AUTO (tak jechałem całą drogę) na pozycje świateł mijania lampy się same podniosły do góry (włącznik od regulacji świateł non stop w pozycji "0"), przełączając znowu na AUTO lampy idą samoczynnie w dół, wtf?? Przeglądając schematy nie widzę żadnych zależności włącznika z poziomem ustawienia świateł OCB?? Wiązkę od CLH i fotochromu oraz do włącznika AUTO zakupiłem już gotową tu na forum. Czy ma ktoś jakiś pomysł co z tym mogę zrobić??
  2. Zderzak który chcesz założyć jest od diesla, który ma zagięta końcówkę rury do dołu. Aby założyć ten zderzak musiał byś skrócić swoją końcówkę i dospawać do niej końcówkę skrzywioną jak w dieslu
  3. jak zamienisz moduł bez kodowania kluczyków to nie będzie działać centralny z przycisku na kluczyku, jak w swoim aucie masz inne wyposażenie niż w aucie z którego kupisz MK to wyskoczy pewnie trochę błędów, ale świat się od tego nie zawali i autem będziesz mógł jeździć. Co do kodowania to najlepiej byłoby podjechać na spota regionalnego i na pewno któryś z kolegów Ci to zakoduje za dobre słowo albo jakieś piwo czy flaszkę
  4. Będzie ktoś dzisiaj??
  5. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na piotrekZch temat w Audi A4 B6/B7
    zielona kostka jest od ogrzewania, żółta od airbag'a, a czerwona od elektryki, z tym, że jak widać na załączonych zdjęciach w kostce czerwonej jest tylko masa (gruby brązowy kabel), więc potrzeba jeszcze do niej podpiąć zasilanie (do "lędźwi"), ale wszystko jest opisane na forum i można to zrobić samemu (ja u siebie to ogarnąłem we własnym zakresie - bez pomocy elektryka) jak zerkniesz na czerwoną kostkę przy "nowych fotelach" to zobaczysz jakiego kabla brakuje Ci w aucie - zasilanie do lędźwi trzeba podpiąć przez dodatkowy bezpiecznik
  6. ile cię kosztowała taka impreza??
  7. jak masz dostęp do VCDS to sprawdź jakie wartości podaje czujnik temperatury G62 - na forum znajdziesz która to grupa w 01-Silnik
  8. jak wycieraczki chodzą wolno to wypadało by zdemontować silnik i uruchomić go "poza" mechanizmem wycieraczek. Jak będzie działał OK tzn. że mechanizm jest zatarty - jest to dosyć częsta usterka - nawet jest gdzieś opis na forum jak to naprawić. Na jakiej podstawie elektryk stwierdził, że silnik jest do wymiany - postawił diagnozę przez telefon czy rzeczywiście go "badał"??
  9. w pierwszej kolejności sprawdź kable w gumowej przelotce między drzwiami a słupkiem, pewnie się połamały
  10. miałem identyczna sytuację z kolorowym fisem i też najpierw sam grzebałem w liczniku (generalnie chodzi o problemy dotyczące łączności na styku taśma wyświetlacza a płyta główna) w końcu oddałem licznik na wymianę fisa (kosztowało mnie to chyba coś koło 200zł) i od tej pory parę ładnych lat już chodzi bez problemów - podzielam zdanie kolegi @Banan , szkoda kasy na cały licznik oraz jego kodowanie (imo)
  11. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Marek19 temat w 1.9TDI
    Kolego sprawdzałeś stan krzywek na wałku rozrządu?? U mnie występowały dokładnie takie same objawy - przyczyną był wytarty wałek
  12. wypadało by przypisać klucz do MK od nowa (na forum znajdziesz co i jak) 00956 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM co do 01562: 01562 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM co do 1366 to pewnie wtyczka od modułu airbag'a nie łączy: 01366 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM
  13. jakieś błędy w module komfortu??
  14. b6 za 7,5kzł to będzie niezły gruz
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na rapersky temat w Audi A4 B6/B7
    odpływy masz w podszybiu (pod akumulatorem; koło serwa oraz po skrajnych bokach)
  16. adoptowałeś każdą szybę oddzielnie?? co to znaczy, że: ???
  17. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na leh temat w Audi A4 B6/B7
    Żółta lampka na fisie oznacza spaloną żarówkę. A co do błędu to tu kolega miał podobny przypadek:
  18. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na dawidbp temat w Audi A4 B6/B7
    kiedyś napisałem DIY na temat dokładania składanych lusterek, które też wymagają zmiany modułu komfortu - poczytaj, tam wszystko znajdziesz na temat zamiany modułu komfortu
  19. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na dawidbp temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie centralny z pilota nie działa bo trzeba przypisać nowe piloty do modułu komfortu. Jaki masz kabel??
  20. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na dawidbp temat w Audi A4 B6/B7
    moduł komfortu wymaga kodowania nawet jak wkładasz moduł o tym samym oznaczeniu. Takie pytanie, po zmianie modułu działa ci centralny z pilota??
  21. szukaj takiego kabla na aliexpress
  22. Póki co to nie ma nikogo ;(
  23. Wybiera się ktoś dzisiaj wybiera na spota??
  24. dziadek ma mój głos
  25. W concercie wygląda tak: sprawdź może jak sytuacja z linia K występuje w radiu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.