Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. to jak masz adapter to podłączasz telefon i tyle, rozmówcę będziesz słyszał w głośnikach auta, jeśli podczas połączenia radio będzie włączone to zostanie ono automatycznie wyciszone. Jak masz kierownice multi to połączenie odbierasz/kończysz z kierownicy, jeśli nie masz kierownicy multi to połączenie odbierasz z poziomu telefonu (nie wyjmując go z adaptera)
  2. ale czas ten zmienia się dynamicznie, czyli w praktyce te sekundniki by niczego konkretnie nie wskazywały tylko jakieś cyfry które non stop by się zmieniały bez logicznego (dla kierowcy) sensu
  3. Android 6 też paruje się bez problemu z modułem D, ale nie ma kontaktów na fis'ie
  4. do czego go chcesz podłączać?? Sam uchwyt jest podłączony przez powiedzmy "centralkę", która siedzi pod fotelem (czerwone pudełko z postu #6) do tego uchwytu musi być jeszcze adapter z kablem pod dany model telefonu, który łączy się z uchwytem poprzez kabel i wtyczkę w tylnej jego części. Poczytajcie temat o montażu BT w dziale "Manuale" tam wszystko jest dobrze opisane trzeba tylko przebrnąć przez te naście stron tematu.
  5. przy dzisiejszych rozwiązaniach tzn. inteligentnej sygnalizacji, sekundników się nie da zainstalować. Jakiś czas temu w Krakowie w ramach głosowania za budżetem obywatelskim było wielkie halo z tymi sekundnikami, bo wszyscy rozdmuchali temat, masę ludzi na to głosowało w skutek czego założyli te sekundniki. Szkoda tylko, że nikt nie powiedział wcześniej jakiej ilości sygnalizatorów to dotyczy - sekundniki dało się zamontować dosłownie w kilku miejscach w całym mieście - tylko tam gdzie światła sterowane są "na sztywno", a teraz takiej sygnalizacji się w zasadzie nie instaluje nigdzie.
  6. obecnie pod fotelem siedzi właśnie moduł cullman do którego podłączony jest uchwyt i w którego miejsce musisz zainstalować moduł bluetooth (w skrócie BT). Teraz pod fotelem w czarnym pudełku, masz coś takiego: i zamiast tego musisz wsadzić coś takiego: zdjęcia zapożyczone z neta
  7. co do faxu to Ci niestety nie pomogę, a co do tego schematu to temat wygląda tak: obecnie twój uchwyt ma centralny moduł pod fotelem pasażera (musisz zdemontować fotel oraz próg i podnieść wykładzinę aby go zobaczyć) trzeba go wyjąć i w jego miejsce podłączyć moduł BT wg powyższego schematu tzn. np pin nr 1 z wtyczki cullmana podłączasz do modułu BT pin nr 2 itp.
  8. kolego a nie lepiej by było po prostu zrezygnować z cullmana (ten uchwyt się tak nazywa) przejść na BT i resztę wyrzucić tzn. kupić tunel bez dziur na uchwyt. Po co Ci dwa telefony?? Tu masz schemat co i jak podpiąć: Masz już kierownice multi więc będziesz nią odbierał normalnie połączenia BT
  9. podłączasz "+" i "-" i działa, w dziale warsztat jest wszystko opisane
  10. przełożyć oświetlenie pewnie się da, w warsztacie w wątku o wewnętrznym pakiecie oświetlenia, ktoś pisał, że założył oświetlenie kratek do takich co ich nie miały fabrycznie. Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12795-montaz-elementow-pakietu-oswietlenie-kratek-nawiewow-lampki-przedniej/
  11. utworzyłem tam już temat - ludzie są naprawdę pomocni, chyba uda mi się to naprawić
  12. Witam, mam mały problem. Posiadam ramkę cyfrową (no name), która działała ładnych parę lat bez zastrzeżeń. W pewnym momencie zgasła, ze względu na to że gwarancja już dawno się skończyła próbuje ją jakoś zreanimować. Póki co tą ją rozkręciłem i udało mi się ustalić winowajcę całego nieszczęścia. Jestem strasznym laikiem jeśli chodzi o naprawy elektroniki, ale z tego co udało mi się poczytać w necie to wina leży w inwerterze LCD. Przy próbie włączenia ramki słychać dźwięki jak na załączonym filmiku: https://goo.gl/photos/LpkJPK8vZFzehg6T7 Niestety nie mogę nigdzie znaleźć identycznego inwertera (XL-01A11) jak jest zamontowany, czy ktoś ma może o tym jakieś pojęcie i może mi poradzić co z tym zrobić i jak ewentualnie naprawić. Inwerter jaki siedzi u mnie w ramce jest dostępny tylko poza granicami naszego kraju: http://www.goodluckbuy.com/xl-01a11-1-lamp-lcd-inverter-for-laptop-monitor-pc-lcd-screen-panel.html
  13. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na szymonen temat w 1.9TDI
    ten temat może Ci pomóc: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/page-1
  14. do swojego tzn. do zwykłego full-fis'a. czy vfiz'a???
  15. co ci się wiesza?? fis???? a co do tego co Rosjanie wymyślili to wszystko jest super, ale montaż tego w b6\b7 jest lekko mówiąc straszny: https://www.drive2.ru/l/457362203612323880/
  16. Tak kurczę przeglądam informacje na temat biedronek i chyba nie występowały inne niż et42? Pozdrawiam, Łukasz
  17. Dev masz dużo wiedzy na temat zacisków, wiesz może skąd taka różnica między moimi zaciskami z a6 i biedronkami, a zaciskami założyciela wątku? Bo to dla mnie strasznie dziwna sprawa.Pozdrawiam, Łukasz
  18. U mnie sprawa wygląda tak: Widać że nawet jest lekki luz Pozdrawiam, Łukasz
  19. hmm.. to dziwna sprawa, jak będę przy aucie to mogę pstryknąć fotkę jak to u mnie wygląda, ale 10mm żeby brakowało to coś nie halo.
  20. z tego co mnie pamięć nie myli (a może mylić) to moje biedronki mają chyba et 45. Jednak moje chyba mają et 42 które masz felgi: http://www.original-felgen.com/4b0601025kz17.html http://www.original-felgen.com/8e0601025fz17.html ??
  21. ja mam zacisk a6 c6 i biedronki wchodzą mi bez żadnego frezowania zacisku, ani zakładania dystansów. Jakie masz dokładne parametry tych biedronek, bo z tego co mi się wydaje to biedronki występowały w a4 b6 i chyba w a6 i może jest różne et i dlatego to nie wchodzi.
  22. zgłoś sie do Kercziego, on jest dystrybutorem Może być taka? jest w miarę tania i dodatkowo nawozi glebe w gratisie Pozdrawiam, Łukasz
  23. ten błąd najprawdopodobniej spowodowany był odłączeniem akumulatora. Czy po jego skasowaniu występuje nadal??
  24. szyna znajduje się w okolicach MCE (po lewej stronie nad nogami kierowcy), a jest to miejsce do którego wpięte są grube czerwone kable zakończone oczkiem i przykręcone do tej szyny nakrętką. Ja zrobiły bym to tak: założył bym bezpiecznik na kablu ( np. http://tomas-tuning.com/public/cache/img/resources/private/offer/1/00004080/3793/RfFSakVEhFJAHTUaGEak/340x340.jpg) z jednej strony łączysz się ze swoimi kablami od szyb, na drugi koniec zakładasz oczko i przykręcasz je do szyny zasilającej. Pewności nie mam, ale któryś z tych bezpieczników ma być bezpiecznikiem termicznym (chyba właśnie ten s280) i wypadało by może taki założyć, zamiast takiego zwykłego na kablu. Najlepiej założyć drugi, a nie "dopinać" się do przednich szyb.
  25. wszystko jest ładnie opisane w dziale warsztat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.