Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Noo 2.7 BT miło by było tu gościu chce zamienić za dopłatą z krk http://allegro.pl/audi-s4-2-7-biturbo-265km-4x4-zam-zam-i1425038547.html
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
Nie mam a kpower jest do vag-com ja mam 3.11
-
[B6 AVB] Prośba o analizę logów.
Duże korekcje na pompkach bo bipy w normie ja zalałbym jakimś dobrym paliwem i dolał np: STP
-
[B6 AWX] Z dnia na dzień nie odpala.
Automat to takie urządzonko przy rozruszniku które wysówa cięgno rozrusznika na koło na silniku by nim zakręcić. Takie najprostsze wytłumaczenie
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
Jest taka opcja ściągnij program kpower jest to plugin do vaga robisz na 3 biegu logi dynamiczne 005 i 006 ale to do silnika TDI i on oblicza ci moment i moc. Tak wygląda to w miom samochodzie. Falowania na wykresie to niestety nierówności drogi. Musisz znaleść długi odcinek prostej drogi. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:00_________________________________________________Jak bedzie cieplej to jade spróbować jeszcze raz zrobić pomiar na jakiejś prostej drodze bo robiłem firmowym samochodem i wyszedł mi dużo lepszy wykres. Ale zauważyłem że program troszke zaniża koniki.
-
[B6 AWX] Z dnia na dzień nie odpala.
Jeżeli po przekręceniu kluczyka nie masz żadnej reakcji to najprawdopodobniej rozrusznik lub automat. Miałem podobny problem wtedy przyczyną była masa na silniku ale kontrolki gasły przy próbie odpalenia.
-
[B5 AFN] Poroszę o analize logów
81.9stopnia to max jaki osiąga silnik jeżeli tak to termostat najprawdopodobniej do wymiany.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
No niestety panowie nie jeżdzimy nowymi samochodami ja jak kupiłem autko to wymieniłem wszystkie rolki i paski ale w moim silniku to nie aż tak duży wydatek mój rozrząd a wicia to różnica prawie 800zł i mam spokój. Ale odkąd mam auto wpakowałem w niego około 2000zł.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
A tam nie jest taka sama cewka jak w 1,8T przecież to prawie ten sam silnik.
-
[B6 AKE] 2,5 TDI V6 (2001r) Co to za błędy (kody) potrzebna analiza
01259=przekaźnik pompy paliwa/przekaźnik główny (J17)\ 00550- kontrola startu wtrysku>przewody,elektrozawór czasowy wtryskiwacza,niski poziom paliwa,zakres czasowy pompy. 17583-Problem z paliwem, słabe ciśnienie lub usterka pompy. 17978-uszkodzony sterownik immobilizera,zły kod, ECM, przewody. 18080-wentylator chłodzenia silnika. zawrcie do masy, otwarty obwód Co do analizy to ci nie pomoge ale jeżeli wpiszesz w google np Błąd 17583 vag napewno ci wyskoczy jak nie na tym forum to na innym interpretacja błędu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jak sytuacja nie ulegnie zmianie to mnie jutro może nie być bo mam 38,5stopnia gorączki. Napisze jutro do południa jak się czuje i czy będe.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 15:57_________________________________________________Ja panowie dzisiaj odpadam gorącza mnie trzyma.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dzisiaj zakładałem relingi. Roboty od hu*a ale udało się.
-
[B5 ADP] Prośba o analizę błędów
Spróbuj wykasować błedy i sprawdz które się powtórzą (oczywiście te na silniku) na samej benzynie bo przyczyną może być LPG. 16486- to niskie napięcie wyjścia na przepływomierzu gdzieś czytałem że to może być problem z zasilaniem przepływomierza.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Noooo ja się zjawie.
-
[B5 AWT] Proszę o wyjaśnienie błędu
Dlaczego oni kur*a zawsze chcą wymieniać komputer w aucie twój błąd to(różny może mieć kod w zależności od programu diagnostycznego) 16795/P0411/001041/419b - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected to raczej na osiągi auta nie wpływa. Po prostu nie rozgrzewa się katalizator na zimnym silniku tak, jak powinien... (pompa tłocząca powietrze do kolektora wydechowego nie działa/zatarła się albo któryś z przekaźników sterujących się uszkodził)
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Niestety nie zauważyłem zastanawiałem się kiedy wreszcie będe miał wolne bo troche tam stałem. Nie ma teraz jakieś przerwy zimowej na studiach wpadłbyś na spocika.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Zaraz pojade mierzyć w serii powinien mieć 90 HP i 210 NM. Tylko najciekawsze jest to że po logach nic nie wiedać żeby miał program ciśnienie doładowania w normie dawka paliwa też. Być może wtryski mam wymienione i lekka korekcja programu praktycznie niewidoczna.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________Przychodzi baba do lekarza i mówi. Panie doktorze mam wode w kolanie. A na to doktor a ja mam cukier w kostkach [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:04_________________________________________________Wyszło tak niestety każda nierówność na drodze odrazu jest widoczna na wykresie ale mniej więcej takie wartości wychodzą. W roomsterze wyszło o 6HP mniej niż sieria i 5NM więcej niż seria więc powinienem mieć na 90% dokładności ok 125-130HP i 270-280NM.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witam bawiłem się dzisiaj troszke KPOWER-em niestety z powodu dużego ruchu nie mogłem powtórzyć pomiaru w drugą stronę tą samą drogą. Pojade wieczorkiem . Narazie wyszło 126HP i 285 NM
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
No było nas trzech dzieki za spocika
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ale tu cisza kto jutro będzie. Ja będe.
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów turbo 1.8T ANB
Nie wiem czy pomoge bo nie znam się na logach benz ale robiłem kiedyś koledzie logi z takim silnikiem i na logu 115 czyli od turbo macie bardzo podobne wyniki również na logu 002 czyli od przepływki też macie prawie takie same wartości.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Ponieważ twój sterownik silnika, a masz pompę wtryskową, nie podaje wskazań w tym polu na Vagu. Pomiar jest dokonywany w taki sposób: 1. wartośc 1 cyl. względem 3 cyl., 2. wartośc 2 cyl. względem 3 cyl., 3. wartośc 4 cyl. względem 3 cyl..
-
[B6 AMB] Prośba o analize błędów
17519- sonda lambda - uboga mieszanka 16684- cylinder/cylindry wykrycie wypadania zapłonów 16687- cylinder 3 wypadanie zapłonów 16891- silnik krokowy ISC- wysokie obroty 16514- sonda lambda podgrzewana 1 bank 1 - obwód uszkodzony[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________Po wykasowaniu na benzynie też są błędy może to wina LPG
-
[ALL B5] BRAK połączenia VAG
U mnie vag łączy się z autem tylko jak mam przekręcone kluczyki że kontrolki się swiecą lub jak mam zapalone auto ale kabel dopiero podpinam jak wybiore jak chce sprawdzić auto przy próbie zapalenia auta z podłączonym kablem również zrywa mi połączenie. Zapal auto i dopiero wtedy podepnij kabel.
-
[ALL B5] Błedy w Liczniku
Niestety nie ma nic więcej http://www.forum.v10.pl/kto,pomoze,co,to,za,blad,1311,w,audi,a4,t14791.html