Treść opublikowana przez 312MC
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
Ty kolego myśl o taboretach a nie alarmem sie zajmujesz
-
Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
Czekam na filmik jak odpalisz ten silnik w 90tce
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
Czy ten http://allegro.pl/alarm-piloty-scyzoryk-logo-vw-skoda-audi-seat-i1237420158.html zestaw mi wystarczy aby podłączyć sie w A4 96 rok w układ centralnego zamka i obsługiwać go pilotem? Czy może polecacie coś innego?
-
[ALL B5] Czy tunel środkowy od polifta jest p&p do przedlifta?
Podobno tunel środkowy sie przekłada bez rzeźbienia, dowiem sie jak wreszcie go przełoże bo puki co leży i sie kurzy w garażu
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
Lepiej sie sam nie baw tylko daj lakiernikowi. Żeby farba nie odpadała to przedewszystkim dobre pzygotowanie podłoża, odpowiedni podkład i trzeba koniecznie do lakieru dodać uelastyczniacz bo inaczej bedzie pękać.
-
[B5 AWT] Co tak wyje na zimnym?
A może panewka Ci kolego puka? Chyba że masz luźny łańcuch lub pompa oleju umarła.
-
[B5 ABC] FIS->Różnica między Pb a ON?
A gdzie można wykonać takie kodowanie? A jak wygląda sprawa z przekładaniem tarcz zegarów?
-
[B5 ABC] FIS->Różnica między Pb a ON?
No to szukam nadal, może wytrwam w poszukiwaniu orginanego od V6 bo nie chciałbym aby coś mi nie działało. A no fakt, ten od diesla jest mocno inny...brakowałoby mi skali od predkościomierza
-
[B5 ABC] FIS->Różnica między Pb a ON?
Jest różnica miedzy licznikami z FISEM od benzyny a od diesla. Jeżeli mam V6 to musze mieć od V6 czy od 1.6/1.8 też może być ewentualnie od diesla?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Wymień lampki przednie na poliftowe albo dzielone od S4, odłodzisz auto o epoke. Fajny kolorek, u mnie na ulicy stoi avant w tym kolorze, odrazu wpada w oczy
-
[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6
Zegary na ale nie przemawia za mna ten czorny dach
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Gratuluje świetnej maszynki.
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
- [B5 AFN] Audi A4
Nie no za takie lampiony to bana powinni dawać- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
brak słów- [B5 AFN] Audi A4
Fotki nie otwierają się :gwizdanie:- [B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
Super sprawą na lift a zarazem odświerzenie wnętrza jest nakładanie wzorów metodą HYDRODRUKU, tyle że jest to troszke kosztowne ale efekt jest konkretny i trwały. Widziałem dekory w B5 tak zrobione w karbonie i szczena leci. Ale za komplet dekorów z sedana przed liftem trzeba 500zł wybecalować.- [B5 AGB] VIAGRA
Jedyne co można powiedzieć to :kox: Śliczna, gratuluje zakupu.- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
heh, dobre. dużo zabawy żeby takie coś zrobić?- [B5 ABC] Niskie ciśnienie na 1 cylindrze
To zmień mechanika. Jakbyś był przypadkiem w Lubinie do końca miesiąca to dzwoń do mnie i poszukamy problemu czemu tak się dzieje.- [B5 AHU] Moje wozidło
Moim zdaniem fajna "parówa" tyle że do dopieszczenia. Możesz napisac tutaj lub na forum jaki pieniążek Cię interesuje za te auto.- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zalane po korek...trasa po polskich drogach z dolnegośląska nad morze i z powrotem juz nie dojechałem...617km i zapaliła sie rezerwa...predkosci w okolicach 130-140km/h- [B5 ABC] Niskie ciśnienie na 1 cylindrze
Dokładnie tak jak powiedział kolega, zeby silnik V6 źle chodził, falował obrotami to na jednym z cylindrów musiałbyś nie mieć praktycznie kompresji- [B5 1Z] Mój zielony 1Z :D
Plany dobre tylko kolorek do mnie nie przemawia ale o gustach sie nie gada :gwizdanie: Życze bezawaryjnego użytkowania- A4 B5 99' świeżo przygarnięta :)
Fajniutka - [B5 AFN] Audi A4