Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. pewnie było 12423521323 razy, ale zapytam : jaki koszt pospawania obu dokładek ?
  2. silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta
  3. zdrowo
  4. bedzie git, ja bym półkę zostawił
  5. na bogato
  6. w 80/90 quattro to standardowy myk z przełożeniem torsena w zwykły dyfer tylko problem w dostaniu takiego dyfra z v8
  7. tez muszę kupić do b2, ale cena korka na zbiorniczek wyrównawczy zabija
  8. ileś dał ? 120-130 ? zł
  9. a co się spodziewałeś
  10. Do 2.8 nie trzeba żadnego tipa, jak chcesz stożek to wkładaj normalnie tylko dobrze go odizoluj od kolektora. Jednak najlepsze rozwiązanie to seryjna puszka.
  11. Krycha odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kurde a mnie ciągle ta dokładka nie może przekonać w zwykłym zderzaku
  12. miała być ale okropnie nie mam czasu, auto stoi sobie i chyba w tym sezonie dużo nie pojeździ zrobię trochę kilometrów wokół komina, walnę parę zdjęć i pójdzie w sen zimowy o ile nie przyjedzie jakiś kupiec z odpowiednią gotówką :grin:
  13. widzę że nie jestem sam
  14. parują lampy ?
  15. f16_myśliwiec wczoraj przed Jankami
  16. po co ci zapas ? z tego co przypuszczam to 99% przebiegu robisz wokół komina, przecież w trasy tym nie latasz...
  17. kurde zrobić zderzak na gładko a tablicę dać 10cm niżej, wytłumaczcie mi jaki jest sens ?
  18. sławek ma ale ze zderzakiem od s4
  19. zderzak na gładko przy rejestracji spoko, ale przy dokładce i w dodatku przy halogenach to średnio na jeża jak dla mnie
  20. zdjąłem trytyki i narazie jest bez, kupiłem strukturę, pokleje i zamaluje, to chyba jedyne mądre wyjście
  21. A więc tak, zderzak usa ma inne kły i mocowania boczne jak przedlift. Halogeny siedzą w sumie jak w polifcie, zdjęcie mogę zrobić jak będę miał chwile Bardziej pojepany jest zderzak tylny do którego pasuje jedynie dokładka od oryginalnego zderzaka, tą co mam musiałem przedłużać o jakieś 2-3cm Konus to B2Q które obecnie składam już prawie od dwóch lat a i tak dalej stoi sama skorupa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.