Treść opublikowana przez Krycha
-
[B6 AVJ] Splitter
http://www.przeklej.pl/plik/nagranie-1-mp3-00032l7se96u Testowałem sama dziurkę w DV - raczej bez efektu. Może króciec/dysza robiła by tu robotę, ale nie chciało mi się bawić.
-
Spociki w Kielcach
Cały Daniel i ta jego skromność :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Mogłem poprawić photoshopie
-
Spociki w Kielcach
Ty ale jak się lansował, z jedną ręką na kierownicy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Kilka szybkich zdjęć niskiej jakości i bez przykładania się. Foty z dzisiejszej imprezy w Katowicach. Po raz kolejny powtórze, że kocham to auto Daniel pozdrów Anie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dwa u góry i ten jeden boczny wystarczają. 99% z tych co przerabiali tak jeździ
-
[ALL B5] Parówa
kurewa a wydawało mi sie że gdzies czytałem że to in pro , wiec co to jest ???? Zwykłe Depo troszeczkę podłubane przez Daniela Co do rozklejania to niekoniecznie trzeba do pieca. Opalarką można też to zrobić.
-
[ALL B5] Parówa
Niestety to nie IN PRO
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
daj do flokowania , wyjdzie Ci około 150pln za słupek Ile? 60-80zł to jest średnia cena.
-
[ALL B5] PowerBass L-60C 3 ohm
Nie zaszkodzi, ładuj głośniki śmiało.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Dudi nie szalej tak po zabudowanym Dziś widziałem Cię na wiosce u Nas, jechałeś pewnie ze stolicy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję. Nieważne, ale siedzi dobrze i nie ma możliwości by wyleciały. Kto chce może walić 100zł za dwie kostki.
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Ja bym wybrał to co Ci się najbardziej podoba, bo robisz auto dla siebie, a nie dla forum. Jakbym brał dla siebie coś z Twoich propozycji to albo Keskiny albo Riale, Mamy to oklepane felgi które widać w co drugim aucie na forum zaś Kahn-y wogóle nie pasują.
-
[B5 AFN] Lampy tył avant amerykańska wersja
Policja za czerwony migacz zabierze Ci dowód z miejsca. Przechodziłem przez to. Żarówki też nic pewnie nie dadzą, bo światło będzie zbyt słabe żeby przebić się swoją barwą przez czerwony klosz.
-
[B5 AFN] Lampy tył avant amerykańska wersja
To jest US i jest identyczna jak lampa po lifcie tylko nie ma w środku pomarańczowego wkładu i zapierdziela na czerwono.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Faktycznie sprawdziłem i tak jest. Kostka od podnośnika pasuje idealnie. Można zaoszczędzić około 100zł, gdyż takie kostki są w każdym aucie co ma elektryczne podnośniki szyb - a jest ich dość sporo. Pasuje wsio tak jak trzeba :
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mi tylko zależy na tym czy pasują, bo i tak nie będę ich kupował ponieważ mam ich pod dostatkiem. Jak dostane lampy w łapki to sprawdzę czy owe kostki na 100% pasują.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie obiło mi się o uszy przeszukując 32 strony tego tematu, że do owych lamp pasują wtyczki od elektrycznego podnośnika szyby. Zgadza się?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Bóg zapłać dobry człowieku.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Panowie mam pytanie z tych raczej dziwnych Jaką średnicę zewnętrzną ma oryginalny wężyk który dodają do wskaźnik AG? Może być tak pi razy drzwi.
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Dwukrotnie
-
[ALL B5] Jakie głośniki na przód do oryginalnego radia - jaki rozmiar ?
Wy i te Wasze szatańskie pomysły. Jak można ciąć półkę pod głośniki "jajowate"? Masz oryginalne radio to zakup za parę groszy oryginalne głośniki w tylną półkę i zamontuj je w przyszykowane miejsca. Będziesz miał więcej kasy i potrzebę na coś lepszego to kupisz sobie lepsze radio, zrobisz porządnie przednie drzwi ewentualnie wepniesz wzmacniacz. Takie robienie od d*py strony to się kupy nie trzyma...
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Skyliner89 chłopie o gazie to pierdzielisz aż się nie chce słuchać... Poczytaj trochę, popytaj użytkowników owych instalacji, a dopiero potem gadaj takie rożne dziwne rzeczy. Sory za OT.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Od Daniela pewnie ten fisior, od Daniela
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
Poziu i jak wiadomo coś na temat Twoich "test pajpów" ?