Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
felgi po renowacji
felgi kupowane w komisach lub na jakichs gieldach sa malowane przynajmiej wiekszosc . jak niebyly prostowane to niepowiniem byc z nimi zaden klopot . a powloka troche potrzyma jak nie bedziesz jezdzil po kraweznikach :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 14:54 _________________________________________________sam kiedys malowalem fele i niebylo problemu z odpadaniem farby czy cos
-
[ALL] Jakie felgi
wygladaja dosc ciekawie ciekawe jak na a4 beda wgladac
-
TVN Turbo - Uwaga pirat.
heheh tez widzialem to kto sie przyzna ??
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=OAPFBBGxCbE gonitwa za A4
-
Tłusty czwartek
paczki sa pyszne
-
[B5 ADR] Wilgotne siedzenie z tylu zaraz kolo drzwi.
to moze torebeczka popuscila hehe joke no sprawdz czy bedzie mokre moze juz wyschlo i bedzie po klopocie
-
[B5 AFN] Przycisk recyrkulacji
Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod. jak potrzebujesz kody o tutaj sa: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70&sid=52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e
-
[B5 ADR] Wilgotne siedzenie z tylu zaraz kolo drzwi.
dziwna sprawa no to jak moglo sie na lac ?? tez sie zastanawiam moze nie wiesz ze byl deszcz albo mroz byl w nocy, albo jak ktos wsiadal to sie nalalo i niewyschlo jeszcze
-
[B5] Kierownica z B6
nie bedzie pasic
-
[B5 AFN] Przycisk recyrkulacji
z prawej strony na samym dole taki rysunek samochodu z taka jakby strzalka
-
Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???
widzialem te fele na czerwonym wygladaly spoko :th:
-
Strefa Śmiechu
http://andante.wrzuta.pl/audio/7ZSEa7jfBA/rozwod_dzieci_wiedza_lepiej dzieci o rozwodzie jak bylo sorki
-
[B5 ADR] Gość chce oddać samochód
rafaello niezle to wymysliles :th: ale musisz uwazac moze koles cos zwalil w samochodzie albo mala stluczka naprawil i che oddac teraz
-
A4 B5 przygnieciona drzewem!!
masakra normalnie wyrazy wspolczucia
-
[B5] założenie elektrycznych szyb z przodu
ja zrobicie te elektryczne szybki to podajcie kosztorys ile was to wyniesie bo ja niemam elektryki z tylu a przydala by mi sie :drool:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
piekne
-
mam córeczke
GRATULACJE :drunk: :drunk: no jak a4 moze sie niepodobac ehehee
-
czy to spasuje do A4 1.9 TDI 97 rok?
temat byl przebiany opcja szukaj
-
[B6 AWX] Jakie 16-tki do B6? Proszę o pomoc i opinie.
no te fele sa niezle :th:
-
[B5 ADR] 17''/gwint/xenon/audio - Ile ona jest warta? :) wejdz i zobacz!
piekna a4 ladke fele proponuje szybki przyciemnic :th:
-
Co jest lepsze Toyota albo Mazda
Mazda 6
-
[B5 ADR] Ciezko chodzi wklad zamka
ja u siebie spiknelem wd-40 a po pewnym czasie pusilem troche oleju i bylo po klopocie
-
[B5 ADR] Ciezko chodzi wklad zamka
u mnie tez bylo ciezko ze niemoglem jedna reka przekrecic psiknelem pare razy WD-40 i zamek sie rozruszal i jest dobrze :th:
-
co sadzicie o tych felgach
no niewiem moze i kolor ma znaczenie
-
co sadzicie o tych felgach
podpinam siedo tematu powiedzcie czy bedzie pasowac do audicy granatowej?? moze ma ktos takie to niech wrzuci foto :naughty