Treść opublikowana przez Ponio1767
-
witam zapalil mi sie check engine 1.9 tdi avf a4 b6
Kupiem czujnik na 4 piny zielony. Zagladam Panowie do auta aby go wymienic a tam siedzi czarny na dwa piny . Znowu problem, pomoze ktos ?
-
witam zapalil mi sie check engine 1.9 tdi avf a4 b6
Witam , moze ktos mi pomoze . Mam ten sam problem ,wyskoczyla mi ikona check engine ktoregos dnia. Sprawdzilem bledy i wyskoczylo mi takie cos: Control Module Part Number: 038 906 019 LJ Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 4910 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: WAUZZZ8E84A112334 AUZ6Z0C0281904 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent Czytalem ze to przez padnieta jest czujka od temperatury plynu chlodzacego bodajze G62 jak pisze, takie coś http://allegro.pl/czujnik-temperatury-audi-a2-a3-a4-b5-b6-b7-a8-oryg-i5073576655.html. Wykasowalem blad ale po okolo 80 km pojawila sie kontrolka znowu. Czy po wymianie tej czujki moze byc ok juz ? Auto normalnie pali, nie odcina turbiny itp. Auto to a4 b6 1.9tdi 130km AVF 03'. Oliwa Motul zalana. Pozdrawiam
-
Uszczelka drzwi
Witam,mam prosbe, niech mnie poratuje ktos albo numerem uszczelki na przednie lewe drzwi avant, albo odpowie na pytanie bo na allegro troche tego typu rzeczy i chce dobrze wybrac, czy uszczelka na przod w wersji avant jest jednakowa na lewe i prawe drzwi.Jezeli kupie na prawe to czy bedzie i pasowac na lewe, bo dostalem info od jednego goscia ze tak , i niechce spalic kasy .pozdrawiam
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Polecam http://a4-klub.pl/kosz-31/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/ jestem zadowolony
- Który EGR
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Odkopie temat troche mam auto z 2003 roku i u mnie wystepuja dwa paski klimy i alternatora cy jeden ??
-
Spociki w LUBARTOWIE!
Już tyle siedze na tym forum i dopiero ogarnąłem że są u mnie w mieście jakieś spoty ;]
-
[Avant] tylni spryskiwacz nie działa, cieknie pod autem
Też tak mam u siebie , jakies pomysly ???
-
[ALL B7] [ALL B7] Wymontowanie tylnej lampy. Wymiana żarówki.
Czas na odgrzanie kotleta jesli chodzi o a4 b6 to czy przy wykrecaniu sruby ktora przytrzymuje lampe jest mozeliwosc aby ona wypadla i spadla tam gleboko nizej, bo juz zaslepka tej sruby mi tam wpadla i niewiem jak tam sie dostac ;/ moze ktos podac jakich kluczy uzyc aby zdjac ta cala wykladzine przy lampie aby tam siegnac, lub czy ktos moze podac numer zaslepki sruby tylkej lampy ? pozdrawiam
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Mi po 50 tys km na Polskich drogach papa powiedzial dolny tylni wahacz w lewym przednim kole. Mam zalozone na gorze LMO a na dole TRW, czy moge na dół dokupic wahacz lemfordera i spokojnie go zalozyc, koles krzyknał w warsztacie cene 350 zł za niego, niewiem czy brac od niego, jak sadzicie ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Na szczęście to były tylko moje obawy przed zjadanie oleju w silniku, nic nie kapie, i ogólnie jest dobrze.Faktycznie ostatnio dość mocno ganiałem autem na esce i moze dlatego A co do przebiegu kolego PRZEMEKC to 100proc. ori. Sam sie dziwiłem , ale auto kupione od wuja z rodziny, wówczas 7 letnie a miało 141kkm czyt,, niedzielnego kierowcy'' który jezdził nim coś około 20kkm rocznie Wszystko jest dobrze , tylko sie cieszyc
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam pytanie troche z innej beczki. Czy to normalne aby po przejechaniu 9000 km zapalila sie kontrolka oznajmiajaca minimalna ilosc oleju w silniku ?? Zawsze dolewalem co te 8,9kkm ale nigdy odkad mam samochod nie zapalila mi sie jeszcze kontrolka ,oleju nie dolewalem od wymiany . Przebieg auta to 188kkm.- nie cofany.
-
cieknący EGR
Czyszczenie Egr=spokoj na jakis rok ,,chyba'' ewentualnie wywalic dziadostwo i zaslepic, albo kupic czyt. ,, wyrzucic kase'' a za jakis czas znowu miec problem. Ja osobiscie czyszcze raz do roku w wakacje i mam spokoj
-
Pytanie o olej ?
Ja byl lał dalej Motul 505.01 http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/ tutaj masz obszerna lekture ktorej znajdziesz odpowiedz . pzdr
-
hamulce a7
Też sie troche dziwie
-
Konserwacja podwozia - Czy warto - Jaki środek polecacie
Ja tez slyszałem żeby nie bawic sie w jakies konserwacje itp , w koncu to ocynk jest
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Powiem tak, ja oddalem do spawania schowek i juz pol roku nic sie nie dzieje, jak jest dobrze zespawane i nie opiera sie o niego któś+sprawny silownik-ten co hamuje opadanie nagle schowka (ja go wymienilem bo sie zatarł już) to powinno dzialac i dzialac pozdrawiam
-
Koło dwumasowe a objawy czy to napewno ono?
Jak dla mnie to silnik chyba normalnie zgasł, u mnie jest podobnie hmm .
-
panel klimatyzacji, przycisk esp,....
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/szablony-regeneracji-wlacznika-klimy-esp-szyb-radyjka-kubka-itd-257400/
-
Wymiana szklanek
Ile takie szklaneczki kosztuja ?? ile ich jest ??
-
panel klimatyzacji, przycisk esp,....
Albo właśnie szukaj na allegro. Moja klima była tak wytarta że szkoda było patrzeć. Na allegro znalazłem , to chyba był cud nówka,nie smigana klima z b7 2004 za bodajze 150 zeta , wystarczyło tylko panel przedni przeszczepić i wszystko hula elegancko ale naprawde w dobrej, niskiej cenie znaleść wogóle nie używany panel, bez wytartych przyciskow to graniczy z cudem .pozdro
-
zaślepka oslony silnika srebrna
Poprosze numer czarnej
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Polecam, niedlugo stuknie 3 lata jak go mam i wymienialem tylko klocki i tarcze tyl, swiece i plyn hamulcowy... wiadomo filtry i olej co 15kkm. Wszystko dziala jak nalezy , mam nadzieje ze jeszcze przez jakis czas nic sie nie popsuje ani nie wysiadzie. Na blacie 186kkm.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Powiedz mi kolego jakie oswietlenie,zarowki masz wsadzone w srodku ze daja takie ładne swiatło ??
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Ja w swoim w zimie muszę przejechac z 7km przy przykladowo -10 stopniach zeby wskazowka sie podnioslana te 40 stopni, do pracy mam 14 km i lapie mi max 70,80 stopni do 90 nie dobija , a zeby zlapalo 90 to jak kolega wyzej mosialbym przejechac z 20-30 km, przy normalnym ogrzewaniu auta, a w miescie to nigdy nie podniesiesz do 90 chyba ze duze miasto, wylaczone ogrzewanie i duuuzo prostych gdzie mozna te 70,90 jechac oczywiscie przy -5,10 stopniach.