Treść opublikowana przez Ponio1767
-
Spociki w LUBARTOWIE!
Jestem chetny,podajcie termina
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Ja dolewam formuly Stp do czyszczenia wtryskow 2 razy do roku przed zima,oraz po wystarczy,moim zdaniem niema co przesadzac lejac jakies wymysly do baku bo jak ktos powiedzial jak chce sie wyczyscic wtryski to trzeba profesjonalnie a nie za pomoca jakiegos srodka,ale profilaktycznie raz na jakis czas nie zaszkodzi
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
Ja wymieniam wszystko co 15kkm i jestem :> :>
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
Moze ktos rzucic linkiem jak rozebrac przyciski z klimy albo mala instrukcja,bo podany w 1 poscie link nie dziala ;/ pozdro
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
Witam,mam takie pytanie jakie polecacie mi swiatla do jazdy dziennej do mejej audi?? moga byc np.te : http://allegro.pl/philips-daylight-drl-2-x-4-led-wyprzedaz-i1817615757.html?? pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co sadzicie o tym sklepie http://motul.sklep.pl/ mam nadzieje ze tam zadnego chinskiego shitu nie sprzedaja
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
Ja wymieniam wszystko od razu i kupuje komplet,chyba nic zlego sie nie dzieje jak wymieniam co roku filtr paliwa nie ?Co 15kkm jest zalecane,jak chcesz mozesz i co 10-12kkm a moim zdaniem koszty nie sa duze jezeli od razu kupuje sie komplet np bosha,mana,filtrona.Ja pierwszy rok po zakupie auta wymienilem wszystkie filtry na ori i to byl blad chyba bo za wszystko lacznie z olejem+wymiana wyszlo ladnie ponad 4 stowki ;/ . Teraz tylko Bosh ;p i nie jest drogo.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co drodzy forumowicze sadzicie o tej aukcjii motulowskiej na allegro ?? http://allegro.pl/motul-specific-5w40-505-01-pompowtr-promocja-5l-i1724949522.html
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie za chwile pyknie 160kkm.Przebieg Ori
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No to Panie jak w czasie kupowania auta nie zagladales wogole pod maske itp,nie sprawdzales czy wszystko jest ok to powodzenia .Czytales co jest naisane w 1 poscie w tym temacie ?? ,,oleje 10W40 czy 15W40 są zabójcze dla turbiny'' zmieniaj jak NAJSZYBCIEJ ! pozdro
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Odswierze suchara.Niestety ostatnio wymienialem wszystkie filtry na OOOO i niestety dalej ten sam syf jest.
-
[B6 AVF] Dziwny odgłos silnika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0 Jezeli chodzi o to to wałkowane jest xx stron bez wyjasnienia przyczyny. Moj samochod tez tak ma i sie nie przejmuje tym itp pozdro
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam,mam takie pytanie.Moje autko do czasu przybycia do Polski z Włoch latalo na oleju Agip 7007 SAE0W-30 nawet niewiem dlaczego na takim jezdzilo i czy dobry on jest ,bo rzadko go mozna spotkac u nas,alegro itp ;p ,ale przejde do rzeczy,ostatnio spotkalem sie z kolesiem co a taki sam wozek tylko inny silnik i powiedzial mi abym jezdzil na Castrol'u 5W-30, a nie na Motulu ktorego wlalem jak autko tutaj przywedrowalo,powiedzial ze do przebiegu 200-250km auto powino jezdzic na 5W-30 a nie na 5W-40 jak ma Motul,wiec teraz to juz niewiem ,nastepnym razem mam zmienic olej na Castrol z ta 5W-30 norma czy mam dalej zostac przy Motulu ?? i lac go jak do tej pory ?? .pozdrawiam.Powiem ze auto ma przejechane 158kkm bez cofanego licznika <- pewne zrodlo
-
[B6 AVF] Problem z Oponami
Dzieki za info,wlasnie kuilem uzywke Michelina i ten sezon dojezdze,a na nastepny dokupie goodyeara do kompletu.Pozdro
-
Polecane opony letnie
A co sadzicie o oponach letnich goodyear efficientgrip ?? Testowal je juz ktos ?
-
[B6 AVF] Problem z Oponami
Witam.Mam takie problem z oponami,mianowicie,auto przyjechalo z wloch na takich oto oponkach: z przodu jakies Alpinki byly ktore mosialem juz wywalic ze wzgledu na stan zuzycia,natomiast na przodzie zostaly opony Michelin Primacy, i chodzi mi o to ze na jednej osi byly te opony ale w innych troche wymiarach:jedna oponka byla 205/65/15 a druga 205/60/15.Samochod przeszedl przeglad itp nic sie wogole nie dzialo,a ze opony sa troche juz zdarte wiec chcialbym bez kupowania nowych opon ktore i tak mosialem kupic na przod Goodyear ,przejezdzic jakos jescze ten sezon.I wlasnie chcialbym sie dowiedziec, czy cos moze sie stac z autem jezeli na jednej osi tym razem z przodu bedzie taka roznica w biezniku ?? Moim zdaniem skoro auto przejechalo z 20,30 tys na tych oponach bo we wloszech niemaja mocnej zimy jak u nas,to czy mozna zaryzykowac i przejezdzic do nast. zimy na takim ukladzie ???
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja rowniez poprosze o cene filtrow do audi a4 b6 1,9tdi avj,oraz plus do tego olej motul 505.1 na priva. z gory dziekuje
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
Mozna sobie jakos zamowic takie szablony i farbe ?? ile by to $ ?
-
[B6 AVF] Zawor Egr-Przymarzl! Olej Motul Specyfik 5w40 505.1
Ja mam taki sam silnik i powiem tyle ze podczas tych silniejszych mrozow -10,-15 to odpala po kreceniu 3,4 sekundowym ale nic w nim nie zamarza ;p proponuje podpiac pod vaga i upewnic sie co jest nie tak ... mi chodzi wszystko elegancko , i rowniez uzywam motul 505.01:p przebieg- 151kkm ,, elo :)
-
[B5 AFN] Problem ze skasowaniem inspekcji
Ja kasowalem w serwisie na Vagu A4 B6 i mam problem... przejechalem juz z 300 km po zmianie oleju i filtrow i jak wciskam ,,check'' to wyskakuija tylklo service in np Frascati ---- takie kreski . nie pisze ile km a ni dni do nast wymiany ,ocb ?, czy trzeba przejechac dana wartosc km aby zaczelo sie pojawiac itp ? z gory dzieki /
-
[B6 AVF] Czyszczenie pompowtrysków
A co sadzicie o preparacie STP do czyszczenia wtryskow... ?? tez mozna smialo go uzyc na pompowtryskiwaczach w silniku AVF ?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
U mnie rowniez slychac lekkie skrzypienie w prawym kole na przyklad przy wjechaniu na jakies wzniesienie lub zjazd z kraweznika ... czy to moze byc juz cos nie tak z wahaczem ??? ,przy skretach itp to nie wystepuje wcale, niema rowniez zadnych zgrzytow,tarc itp
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ja ostatnio powymienialem wszystkie filtry Bosha na oryginalne OOOO, i nic to nie dalo;) 2 stowki w plecy tylko ;p To nie wina filtrow,niestety
-
[B6 AVF] Dziwny dzwiek z pod maski
Moze ten topic pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wystarczy poczytać komentarze, żeby wiedzieć że gość kręci :gwizdanie: Ale polaczek woli chociaż 10zł oszczędzić :doh1: A z czego wnioskujesz że gość kręci? Jakieś dowody że sprzedaje podróby? Sam zastanawiam się czy u niego kupić, zawsze parę groszy do przodu tym bardziej że wystawia faktury więc jakby sprzedawał podróby to zawsze można tym faktem zainteresować Motula Ja wlasnie kupilem z tej aukcjii olej i wszystko jest ok good bez obaw.co do komentarzy to sie kolego mylisz XD stosunek 3 negatywne vs 5000 pozytywow mowi samo za siebie naughty