Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ponio1767

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ponio1767

  1. Mi to samo wyskoczyło, o co kaman ??
  2. Co wy odwalacie co chce to sobie wezmie i tyle , a nie wez to bo tamto g... itp ;p ja osobiscie mam na tyle tarcze Ate i klocki TRW i nie narzekam
  3. Ja leje skyyda, na 70l zwyklego diesla z BP, 70 ml specyfika plus naladowany dobrze aku i niema problemow
  4. Ja mam tak samo , czy to w zimie czy w lecie , chyba jest ok pozdro
  5. Dokładnie jak kolega wyżej Na tarczach ATE+ klocki TRW -przod mam juz nastukane 54kkm i elegancko hamują i jeszcze ile okładziny jest
  6. Własnie tak zrobilem, tylko że przelozylem sam panel przedni do starych bebechów wszystko ładnie smiga pozdro
  7. Witam. Mam pytanie, otóż, ostatnio zmieniłem panel klimatronika ze wzggledu na to iz stary był odrapany. Kupiłem panel o tym samym numerze tylko z roku 2004, wczesniejszy był z 2003. Nie grzebalem nic w vagu, tylko po prostu wyjalem i poprzepinalem kable z klimy. Teraz mam wrazenie ze jakby slabiej chodzil nawiew . Spotkał ktoś się z czymś takim kiedys ?? moze trzeba podlaczyć pod Vaga itp ??
  8. dla mnie absolutnym klasykiem z wczesniejszych lat był gt2 na psx, tej gry nie przebło wtedy , zobaczymy jak bedzie z gt 6 ;]
  9. Ponio1767 odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    Ja mam to samo, nie przejmuj sie i jezdzij dalej
  10. Moim zdaniem warto zainwestować w ori rozrząd, cena 350 zeta+150 pompa wody do silnika AVF,AWX , a paski to wedle już własnego uznania. Pozdro
  11. Niemam polisy przed oczyma , ale chyba pamietam , że to był wariant serwisowy ... na oryginalnych częściach. Tylko z tym PZU to różnie bywa czytałem kiedyś. O tak po prostu mam do nich pojść, powiedzieć ze chce naprawe bezgotówkową w ASO i oni sie na nią zgodzą ?? Bo słyszałem że na takiej naprawie to oni sami mają jakąś liste z warsztatami z którymi maja podpisaną umowę i ciekawe czy zgodzą sie na taki wybór...
  12. Ok, dzięki zrobie zdjęcia jak auto wróci z powrotem do mnie. Tylko za bardzo nie rozumiem jak to jest z tą naprawą bezgotówkową, może ktoś wyjaśnić ??. Bo czytałem troche artykułow na ten temat, ze rzeczoznawca z serwisu wycenił na tyle i tyle naprawe a pózniej ubezpieczyciel miał wątpliwości jakieś, dla mnie to jest troche ciemna magia ... pzr.
  13. Witam, mam problem, mianowicie uszkodzilem sobie auto, mianowicie przypierdzielilem o trzepak cofając... tylne lewe nadkole zostalo uszkodzone, typowe wgniecenie i zarysowania, jakby ktos z buta kopnal, a wiadomo blacha w audi jest dosc miekka ;p niestety nie mam fotek,ale pokaze na przykladzie mniej wiecej gdzie zostalo zrobione wgniecenie. Niemam teraz auta, dopiero za tydzien bedzie u mnie, i mam pytanie ile lakiernik powinien wziasc za takie element, tylko kurcze on nie jest taki maly bo leci jeszcze nad szybami bocznymi, do szyby przedniej kolo relingow ;/ pozdrawiam , Mam AC w Pzu i niewiem czy z niego nie skorzystac, tylko ciekawe ile by $ sypneli. pozdrawiam <br /><br />
  14. To ja teraz zagne moje auto od pierwszego właściela którym był mój wujek mieszkający w Italii rocznik 2003 AVF, na dzień dzisiejszy ma przebieg 182kkm, na 100% nic nie kręcone, książka serwisowa do 141kkm :> kto da mniej ))
  15. Czyli taki bedzie pasować ? 17 pinowy: WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW POLO 6R PASSAT B5 GOLF 4 BORA (2612529081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Chyba Wahler idzie na pierwszy montaz ale nie jestem pewny
  17. No i jak moze ktos potwierdzic ze te wlaczniki od paska beda pasowac bez zadnych przerobek ??? Czlowiek by kupil bo fajnie wygladaja
  18. Polecam 1.9 Tdi 130km 2003 rok 3 lata juz na nim smigam ;p 180kkm przebiegu, oprocz wymiany filtrow+olej co 15kkm, wymianilem klocki , tarcze i plyn hamulcowy :] reszta ok , w niedalekiej przyszlosci wymiana rozrzadu ;] motor jak to sie mowi nie do zajechania ))
  19. To cos strasznie drogo macie w tych miastach, Ja w Pzu jak pisalem w innym poscie za 20% AC, 60% OC, plus NNW i ochrona znizek OC zaplacilem: 590 OC i 1210(15% wiecej zaplacilem bo na raty) zl AC- rozlozone na 4 raty. Auto jak w prefiksie, wycenione w zeszlym roku na 28500 w tym niewiem dlaczego na 23900 .
  20. Witam, nie moge nigdzie znaesc odpowedzi na moj temat, mam mozliwosc kupienia klimatronica w dosc atrakcyjnej cenie. Chodzi mi o to ze moj model ma mocno powycierane przyciski, i albo chcialbym go wymienic caly jesli tak mozna, moj ma numer: 8E0 820 043 AA, natomiast sprzedawany ma koncowke AK, i czy mozna go spokojnie przelozyc i bedzie dzialac jak nalezy ?? a jak nie to czy same przyciski da sie powymieniac ?? ,chodzi mi o ,,+'' i ,,-'' . Pozdro
  21. Co sadzicie o tym Środek do tworzyw sztucznych AUDI NOWY (2439364802) - motoAllegro
  22. 175km przod- 72% i 74% .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.