Treść opublikowana przez Ponio1767
-
Akcja serwisowa 1,9TDI AVF - tandem pompa
Mi to samo wyskoczyło, o co kaman ??
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Dzieki serdeczne
-
Klocki i tarcze na tył...Oooo b7
Co wy odwalacie co chce to sobie wezmie i tyle , a nie wez to bo tamto g... itp ;p ja osobiscie mam na tyle tarcze Ate i klocki TRW i nie narzekam
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Ja leje skyyda, na 70l zwyklego diesla z BP, 70 ml specyfika plus naladowany dobrze aku i niema problemow
-
Twarde klikanie pomiędzy zmianą biegów
Ja mam tak samo , czy to w zimie czy w lecie , chyba jest ok pozdro
-
Wymiana tarcz i klocków
Dokładnie jak kolega wyżej Na tarczach ATE+ klocki TRW -przod mam juz nastukane 54kkm i elegancko hamują i jeszcze ile okładziny jest
-
Słaby nadmuch klimy.
Własnie tak zrobilem, tylko że przelozylem sam panel przedni do starych bebechów wszystko ładnie smiga pozdro
-
Słaby nadmuch klimy.
ok dzieki
-
Słaby nadmuch klimy.
Witam. Mam pytanie, otóż, ostatnio zmieniłem panel klimatronika ze wzggledu na to iz stary był odrapany. Kupiłem panel o tym samym numerze tylko z roku 2004, wczesniejszy był z 2003. Nie grzebalem nic w vagu, tylko po prostu wyjalem i poprzepinalem kable z klimy. Teraz mam wrazenie ze jakby slabiej chodzil nawiew . Spotkał ktoś się z czymś takim kiedys ?? moze trzeba podlaczyć pod Vaga itp ??
-
Gran Turismo 5
dla mnie absolutnym klasykiem z wczesniejszych lat był gt2 na psx, tej gry nie przebło wtedy , zobaczymy jak bedzie z gt 6 ;]
-
Zapala się kontrolka
Ja mam to samo, nie przejmuj sie i jezdzij dalej
-
[ALL] Jaki rozrząd, firmy godne polecenia - za i przeciw?
Moim zdaniem warto zainwestować w ori rozrząd, cena 350 zeta+150 pompa wody do silnika AVF,AWX , a paski to wedle już własnego uznania. Pozdro
-
Uszkodzenie auta
Niemam polisy przed oczyma , ale chyba pamietam , że to był wariant serwisowy ... na oryginalnych częściach. Tylko z tym PZU to różnie bywa czytałem kiedyś. O tak po prostu mam do nich pojść, powiedzieć ze chce naprawe bezgotówkową w ASO i oni sie na nią zgodzą ?? Bo słyszałem że na takiej naprawie to oni sami mają jakąś liste z warsztatami z którymi maja podpisaną umowę i ciekawe czy zgodzą sie na taki wybór...
-
Uszkodzenie auta
Dzięki serdeczne
-
Uszkodzenie auta
Ok, dzięki zrobie zdjęcia jak auto wróci z powrotem do mnie. Tylko za bardzo nie rozumiem jak to jest z tą naprawą bezgotówkową, może ktoś wyjaśnić ??. Bo czytałem troche artykułow na ten temat, ze rzeczoznawca z serwisu wycenił na tyle i tyle naprawe a pózniej ubezpieczyciel miał wątpliwości jakieś, dla mnie to jest troche ciemna magia ... pzr.
-
Uszkodzenie auta
Witam, mam problem, mianowicie uszkodzilem sobie auto, mianowicie przypierdzielilem o trzepak cofając... tylne lewe nadkole zostalo uszkodzone, typowe wgniecenie i zarysowania, jakby ktos z buta kopnal, a wiadomo blacha w audi jest dosc miekka ;p niestety nie mam fotek,ale pokaze na przykladzie mniej wiecej gdzie zostalo zrobione wgniecenie. Niemam teraz auta, dopiero za tydzien bedzie u mnie, i mam pytanie ile lakiernik powinien wziasc za takie element, tylko kurcze on nie jest taki maly bo leci jeszcze nad szybami bocznymi, do szyby przedniej kolo relingow ;/ pozdrawiam , Mam AC w Pzu i niewiem czy z niego nie skorzystac, tylko ciekawe ile by $ sypneli. pozdrawiam <br /><br />
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
To ja teraz zagne moje auto od pierwszego właściela którym był mój wujek mieszkający w Italii rocznik 2003 AVF, na dzień dzisiejszy ma przebieg 182kkm, na 100% nic nie kręcone, książka serwisowa do 141kkm :> kto da mniej ))
-
Regeneracja włącznika świateł
Czyli taki bedzie pasować ? 17 pinowy: WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW POLO 6R PASSAT B5 GOLF 4 BORA (2612529081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Chyba Wahler idzie na pierwszy montaz ale nie jestem pewny
-
Regeneracja włącznika świateł
No i jak moze ktos potwierdzic ze te wlaczniki od paska beda pasowac bez zadnych przerobek ??? Czlowiek by kupil bo fajnie wygladaja
-
Prośba o radę przy wyborze auta
Polecam 1.9 Tdi 130km 2003 rok 3 lata juz na nim smigam ;p 180kkm przebiegu, oprocz wymiany filtrow+olej co 15kkm, wymianilem klocki , tarcze i plyn hamulcowy :] reszta ok , w niedalekiej przyszlosci wymiana rozrzadu ;] motor jak to sie mowi nie do zajechania ))
-
B6 - AC+AC - PZU czy coś innego?:)
To cos strasznie drogo macie w tych miastach, Ja w Pzu jak pisalem w innym poscie za 20% AC, 60% OC, plus NNW i ochrona znizek OC zaplacilem: 590 OC i 1210(15% wiecej zaplacilem bo na raty) zl AC- rozlozone na 4 raty. Auto jak w prefiksie, wycenione w zeszlym roku na 28500 w tym niewiem dlaczego na 23900 .
-
Panel Climatronic
Witam, nie moge nigdzie znaesc odpowedzi na moj temat, mam mozliwosc kupienia klimatronica w dosc atrakcyjnej cenie. Chodzi mi o to ze moj model ma mocno powycierane przyciski, i albo chcialbym go wymienic caly jesli tak mozna, moj ma numer: 8E0 820 043 AA, natomiast sprzedawany ma koncowke AK, i czy mozna go spokojnie przelozyc i bedzie dzialac jak nalezy ?? a jak nie to czy same przyciski da sie powymieniac ?? ,chodzi mi o ,,+'' i ,,-'' . Pozdro
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co sadzicie o tym Środek do tworzyw sztucznych AUDI NOWY (2439364802) - motoAllegro
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
175km przod- 72% i 74% .