Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. Obieg nie działał mu przez nagrzewnice, po odłączeniu jej i podłączeniu zwyklej przezroczystej rurki obieg działał poprawnie, ponieważ widział jak płyn wędruje przez rurki, wiec myślę ze albo jak wyczyścił albo wymienił na nowa.
  2. Rafal-L odpowiedział(a) na peklysz temat w Audi A4 B5
    sprawdź przewodu w gumie która jest przy zawiasach.
  3. Zresetuje sie wiekszosc rzeczy w aucie do ustawien fabrycznych. U mnie np. Przepustnica i modul komfortu trzeba ustawiac:D ale to maly pikus:D
  4. W ASO koszt oryginalnego mocowania jest pewnie śmieszny wiec poco sie bawić w płaskowniki i wiercenia??
  5. Wykupiona, przejeta, przyłączona jako tańszy pod produkt. Wiele firm tak robi.
  6. ja zaplacilem 280zl za Ori:D Czyli pozostaje albo wyjecie Altka lub kolektora:D
  7. A jak dysponuje podnośnikiem to od dołu będzie altwiej sie do niego dostać??
  8. Doklandie nowe czujniki sa wyregulowane automatycznie, wiec nie trzeba ich regulowac jak starych.
  9. Takie ceny za banalnie proste naprawy tylko w ASO:D za odkręcenie 3 śrubek i zdjęcie osłony spod kierownicy, wyciagniecie i włożenie nowego czujnika stopu 90zl miodzio praca warta 9zl:D
  10. Dokladnie 100% rozbieralny sam tez go czyscilem, ale wkoncu zmienilem na nowy. Koszt Ori 40zl jak sie niemyle
  11. Dziekuje za pomoc Robert
  12. Mam 2.0 ALT a co do Ori G12 niema do niego dostępu teraz, pracuje w firmie w ktorej leja GlicoShell Longlife i w związku z tym chciałem właśnie zalać tym, Nigdzie nie mogę znaleźć jaka jest różnica pomiędzy G12 a np tym shellem tez tego samego koloru.
  13. JA mieszkam niedaleko Bergen jakies pomysly to walic:D
  14. Podepnę sie pod watek bo mam pytanie. Co myślicie o zalaniu systemu chłodzenia: Shell Glycoshell LongLife - Czerwony, bo chce zmienić termo i czujniki. Jest droższy niż oryginalny G12 i ten co mam jest na 100% rozlewany w Norwegi.
  15. Rafal-L odpowiedział(a) na Duch^ temat w Audi A4 B5
    Możesz mieć dodatkowy tryb S nic więcej, to tylko inne zmiany przełożenia hehe.
  16. wpisz w Szukaj na forum. Tego typu problemu sa doskonale opisane wiele razy w innych postach
  17. Wymiana oleju jest prosta, zreszta wystarczy psozukac na forum jest to pisane.
  18. Najlepiej na początek podpiac sie pod vaga, zobaczyc czy sa jakies bledy, bo moze to niekoniecznie skrzynia biegów.
  19. Pierwsze slysze o 4 biegowym automacie w A4, chyba ze jest to skrzynia zwykla bez tryp-tonika. hmm
  20. Sprawdze to dzisiaj , mam jednak nadzieje ze to nie pompa hehehe:D
  21. Hmmm mam nietypowy problem, pompa vakum działa ale bezpiecznik sie co chwile wypala wiec myślę ze gdzieś jest zwarcie, ważne jest tez to ze po naciśnięciu pedała hamulca spadają o dużo obroty silnika, czy to może być zwarcie gdzieś na przekaźniku?? a może czujnik pedała hamulca.?? może macie jakieś pomysły.
  22. Kup nowa koszt 35zl w ASO
  23. Przejade sie do Niego na Osowa jak bede w Polsce:D Mieszkam w Gdańsku wiec mam kawaleczek:D
  24. W sumie moj znajomy ma alt z 2004 przebiegiem 110tysiecy i tez od wymiany do wymiany 0,200 wiec to normalne a leje STATOIL LAZERWAY LL 5W/30.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.