Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. masz apsek ale samegos ie nie wymieni do tego rolki pompa wody itd poszukaj na forum sporo na ten temat
  2. hornet ty tak walisz własnie:)_ i jak ci mam mowic teraz??:)::): :polew:
  3. tak robia robote inna jazda w nocy wzrok sie niemeczyi jest jasno ale sie oroobilem troszeczke
  4. miales jakiegos swapa? 193 hp w 96 ? od 97 montowali dopiero 30v
  5. a ja juz myślałem ze pogonie na xenonikach a tu śnieg pada i ciemnica straszeczna, hornet niewiem ale chyba w zamku jest a co niegasnie ? moze te czerwone na dole na nogach ci nie gasna nakombinowałeś imasz:)
  6. te ringi to raczej bmw tu wygladaja do bani lepiej upoluj orginaly valeo
  7. spi nikt sie nie udziela [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 18:21_________________________________________________hornet jak tam fotele?
  8. czaki22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uu szkoda, no nic dzieki za zainteresowanie
  9. 80t w ciagu roku, 6500 miesiecznie no no pozatym instlacja musi sie zwrócić a zwraca sie przy 14 tys w ponad rok czasu ! kwestia czy ci sie chce wogole bawic w gaz ja nie zaloze bo wiemna co sie decydowałem tragedi niema zadnej ci powiem zakladajac ze robisz same trasyprawie tak jak ja
  10. czaki22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czesc panowie mam prosbe do was, szukam kolegi ( no wlasnie niepamietam nicku !!) ma quattro 2.8 i ma wartszat oponiarski wiem ze szukał licznika do swojego auta moze mi pomozecie ? z łodzi oczywiscie, no io z forum jak najvardziej
  11. tak za siedmioma górami i siedmioma lasami
  12. ale po co to gdybanie,? VAG zobacz co sie dzialo moze lambda ma przerwe i to by duzo wyjasniało z zachowania z tego co pisałeś, po zatym bez urazy dla srodowiska klubowego ale sporo diagnoz i sposobów napraw woła o pomste do nieba, wielu juz sie o tym przekonało, a wielu juz za glupoty zapłaciło, wiec najpierw Vag !
  13. norbi tez cos ma wspolnego z hornetem:)
  14. no hornet sie ledwo zmieścił
  15. na to wyglada
  16. najpierw konkretna dioagnoza pozneij mysl silnik kupisz za 2 tys turbawke do niego za moze 800 znajdziesz
  17. pamietam kolejke juz ci zajołem:)
  18. ciśnienie oleju dlatego sie zapaliła
  19. a była była, ale sporo z tarnowa brakowało ludzików
  20. fotki ze spocika tam gdzie s w tłumie aut jest Hornet ze swoja A4 i sk***ysynem pod maska
  21. nie że jestem złośliwy ale użyj kolego opcji szukaj na forum znajdziesz wyczerpujace inrmacje
  22. darkevilo nie jedzie ale plyty midał, i mat a4 nie jedzie tez niestety
  23. reggeman byly liczniki z fisem w bledzie jestes wielkim na dowod moge ci fotografie produckji licznika z roku 85 przesłac sam osobiscie go mam !!!!
  24. ta pewnie ze sie wezmie
  25. dobra godzine ustalamy spot o 15 ? wiec mysle 1.30 do rzeszowa drogi moze krocej 13:30 sadze na grosarze[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:00_________________________________________________ykk, lelus, czaki, hornet, ttomk, norbi, i moze saint, moze mat , kto jeszcze[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:04_________________________________________________wypowidac sie , Witek zebys ty przypadkiem stilo nie wpadł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.