Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. często są przypadki gdzie pompkę da sie zastąpić inna tzn te same numery ale litera na końcu jest inna, jednak w wielu przypadkach pomimo tych samych wtyczek piny sa inaczej lutowane co skutkuje dziwnymi zachowaniami centralnego oświetlenia, moduł elektroniczny w pompce odpowiada za centralny zamek, sterowanie pilotem, domykanie szyb, otwieranie i zamykanie szyb z pilota, sterowanie oświetleniem, w wielu przypadkach sterowanie wycieraczka tylna w avancie !! (miałem już takie dwa 98rocznik)pozatym pomki stosowane byly od 95 roku w A3 A4 A6 A8
  2. mi trzesło tez autem ale bardzeij tyłem kola wywazałem i nikt niewiedzial co jest wkoncu kupiłem 4 nowe opony wszelkie drgania ustały, dorwij kumpla z a4 zamienicie sie na chwile kołami i sprwdzaj po kolei musisz tez wykluczyc sprawy techniczne z poduszkami pod skrzynia np.. moze masz krzywe tarcze !!!
  3. BMW Klub Tarnów a my gdzie? nigdzie ? uuu nieładnie i plakat trzeba tez tu wkleic moze co ?bo ja o tym niewiedzialem
  4. z hornetem gadaj on ma vaga badz czekac na spota
  5. no raczej nawet nikt tu nie zaglada cos ostatnio
  6. w b5 nie bylo czujnika deszczu, goscie na allegro nie maja pojecia co chce sprzedac
  7. poczekaj jak wyschnie to co zamoczyłeś
  8. nie podlaczysz pod fisa innego radia niz fabryczne chyba ze zaczniesz grzebac w plycue głownej radia swojego ale raczej z mizernym skutkiem, kup soebi concerta do niego zmieniarke mp3 wyjdzie cie 500 zł i masz niezastąpiony sprzet
  9. mialem podobny problem przy przejscu z lamp boscha H7+H7+H1 (wbudowane halogeny ) i gdy podłaczyłem nowe lampki wyparowały mi postojówki !! zauwazylem ze wlacznik halogenow robi dziwne reczy z moim oswietleniem w aucie, musialem go fizycznie odlaczyc i problem został rozwiazany
  10. w tych pompkach sypie sie wlasnie ten silniczek, orginalny silniczek do pomki to koszt 100 EU !!!! uszkodzony silniczek jest niedonaprawienia trzeba zaopatrzyc sie w nowy lub pomke cała , co do powodu uszkodzenia to wilgoć !!!jej pomogła, codo przekładania silniczka to śmiało kazda na dwie rurki do rocznika 2001 bedzie pasowała, przekladasz tylko swoja elelktronike !!! moduł komfortu !! koszt pompek od 300 zł w góre !
  11. 8 nas było jakies 30 minut 2 os odpadły i pozneij juz gawedilismy razem w 6 ludziekow pozamienialismy sie furami i tak spedzilismy miło czas .
  12. jkaies przewody robia zwarcie sprawdxac po kolei cos przetarte masz
  13. Tak !, i było co miało byc:) dzieki Norbi , fotki ze spota : oczywisce ze wzgledu bezp. usunołem twarz i tablice[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:30_________________________________________________szkpda ze ceise uciekł bo pozneij było wesoło
  14. a trzeba bylo przekodowac tylko radio
  15. jezu ma klona dzisiaj jest goraco wemze aparata jak nie zapomne autko juz wymyte
  16. oczywsice ze spalanie w normie sie miesci 7 do8,5 trasa maxymalnie anaprawde bardzo spokojna jazda 6,8 mowei tu o zakresie 80 do 110
  17. czaki22 odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B5
    nassaniu jak masz niskie obroty zagnij na chwile weza paliwowego wracajacego zaraz za kolektorem
  18. niech sam właściciel powie czy sa zwykle czy nie, bo soczewka tak nierozprasza raczej swiatła pod tym katem , bardzo nieczytelne zdjecie
  19. .. a tak na marginesie lepiej świecą, .. łooo żeś chłopie sie wygłupił z tym stwierdzeniem- z tego co widze to sa lampy soczewkowe nie dzielone i na dodatek xenon.. ???? gdzie ty tu widzisz polifotwe i xenony ? bo ja ich u niego w aucie nie wiedze
  20. srodek prawie w identycznej wersji jak moj nawet tapicerka foteli > szkoda gazowac taki piekny motor:) zmien grila na poliftowego i lampy na soczewkowe gratulacje
  21. w sobote spot! ludzie
  22. nie ma co "zauważać" po prostu odmłodzisz samochód o 5 latek conajmniej ! a tak na marginesie lepiej świecą, skóra orginał ale nie na wyposażeniu seryjnym była, jest dokladana co o niczym złym nieświadczy wiele aut ma orginalne dokladane podzespoły takie ulepszanie fabryki,
  23. ja leje zawsze mobila 10w/40 i napewno nie z beczki tylko orginalnie zapakowanego, zmeniam co 12 tys. wtedy to stan oleju jest juz na koncu bagneta, nic nie dolewam silnik zrobione ma juz 282 tys
  24. czaki22 odpowiedział(a) na radi temat w Audi A4 B5
    sprawdz wezyki podcisnienia, ale przyczyn moze byc sporo, mozliwe ze zawór zwrotny na rurze paliwowej nietrzyma cisnienia, moze odlaczenie aku na chwile cos pomorze
  25. ok jeszcze sa ludzie zaplacili to niehc leza kubakuba miales seobie odebrac? co z toba ?? a bede na spocie 6 gdyz wyjazd sie mi przesunoł i niech mniej wiecej napisze kto bedzie bo nie bede sam gonil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.