Treść opublikowana przez czaki22
-
Kontrolka check
zawsze warto ceny aso sprawdzic,
-
Filtr paliwa problem
czyli połamales
-
Duże spalanie w 1.8T quattro
tiptronik nieudana konstrukcja ? od kiedy producent zf robi nieudane skrzynie
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
graty zakupu , fajny wozek, fajnie stoi na zawiasie
-
Co to za rurka ?
Panowie jak wam pokaże foto to az sie pukam w czoło jak moglem tego nie zauważyć, od trojnika byla oderwana rorka idaca w gore a za miejscem zgrubienia byla dziura w rurce, czesci juz zamowione dziwi mnie tylko ze auto jezdzi, zero bledow
-
Co to za rurka ?
trojnik i waz walniety dosc ostro
-
Co to za rurka ?
i mam to samo odczucie
-
Co to za rurka ?
poprawiłem juz linka
-
Co to za rurka ?
powiedzcie mi co to za rureczka https://plus.google.com/photos/103979766682417993436/albums/5732845056483279569 szumi dosc glosno
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
wyciag silnik z wiatrakiem i działaj
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
fajny projekt, gratulacje
-
Swap skrzyni z manuala na automat
tylko po co ? taniej jest zmienic auto, w 10 tys sie nie zmiescisz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy ludziska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Falowanie obrotów
a zalej mu vipowera i zobacz- [B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
ile z ciekawosci dales- Co to są za radia?
to sa chinskie prdukty pelnego tego wszedzie, padaja jak muchy jeden za drugim jak zobaczylem co jest w srodku to stara nokia jest bardziej rozwinieta niz to , dramat- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jakchcesz nowe to depo dzielone takie jak byly w s4 montowane w 98 roku wygladaja jak poliftowe ale sa dzielone , nic nie zmieniesz wtedy wtedy- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mialem komplety z pelna elelktryka z memo i bez i zawsze byla czarna wtyczka- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
martwo tu panowie , moze cos zorganizujmy co ?!- A8 D3 na 20" :)
i wlasnie te felgi sie fajnie prezentuja , kolega ma na takiej samej pelne polerowane z niewielkimi otworkami nie typowe szkoda ze fotki nie zrobilem bardzo fajnie to wygalda, teraz bedziesz mogl na weseliskach jezdzic- [ALL B7] Zakładanie zbiorniczka spryskiwaczy xenonow
...- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
tak samo jak w c6 ?- Problemy z elektryką po wypadku.
brak wlacznika powoduje ciagle palenie sie lamp bo wylaczeniu zaplonu maja gasnac, mam jak chcesz- [B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
z b8 nie zalozysz felgi - Falowanie obrotów