Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czaki22 odpowiedział(a) na kolunio temat w 3.0
    zawsze warto ceny aso sprawdzic,
  2. czyli połamales
  3. tiptronik nieudana konstrukcja ? od kiedy producent zf robi nieudane skrzynie
  4. graty zakupu , fajny wozek, fajnie stoi na zawiasie
  5. Panowie jak wam pokaże foto to az sie pukam w czoło jak moglem tego nie zauważyć, od trojnika byla oderwana rorka idaca w gore a za miejscem zgrubienia byla dziura w rurce, czesci juz zamowione dziwi mnie tylko ze auto jezdzi, zero bledow
  6. trojnik i waz walniety dosc ostro
  7. i mam to samo odczucie
  8. poprawiłem juz linka
  9. powiedzcie mi co to za rureczka https://plus.google.com/photos/103979766682417993436/albums/5732845056483279569 szumi dosc glosno
  10. wyciag silnik z wiatrakiem i działaj
  11. tylko po co ? taniej jest zmienic auto, w 10 tys sie nie zmiescisz
  12. kiedy spotujemy ludziska
  13. czaki22 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    a zalej mu vipowera i zobacz
  14. ile z ciekawosci dales
  15. to sa chinskie prdukty pelnego tego wszedzie, padaja jak muchy jeden za drugim jak zobaczylem co jest w srodku to stara nokia jest bardziej rozwinieta niz to , dramat
  16. jakchcesz nowe to depo dzielone takie jak byly w s4 montowane w 98 roku wygladaja jak poliftowe ale sa dzielone , nic nie zmieniesz wtedy wtedy
  17. mialem komplety z pelna elelktryka z memo i bez i zawsze byla czarna wtyczka
  18. martwo tu panowie , moze cos zorganizujmy co ?!
  19. czaki22 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    i wlasnie te felgi sie fajnie prezentuja , kolega ma na takiej samej pelne polerowane z niewielkimi otworkami nie typowe szkoda ze fotki nie zrobilem bardzo fajnie to wygalda, teraz bedziesz mogl na weseliskach jezdzic
  20. tak samo jak w c6 ?
  21. brak wlacznika powoduje ciagle palenie sie lamp bo wylaczeniu zaplonu maja gasnac, mam jak chcesz
  22. z b8 nie zalozysz felgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.