Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. a kto robi nosb ?
  2. nos wap mnie tez interesuje nadal tylko sie nie moge po graty wybrac
  3. no nie ma co prawic najprostrzy zabieg tak sie zacznie, zpachany filtr odrazu dostała po d*pie pompka niewiadomo jak dlugo byly objawy jak delikatne szarpanie, to i łańcuszkowi sie dostało, jak za długo w takim stanie sie toczyło to i bieżnie, oczywiscie to w najgorszym wypadku
  4. juz nie masz od 3tys w góre
  5. tylko z obudową
  6. Ja mam ori w audi i terz steruje glosowo niewiem wczym to podekscytowanie
  7. wszystkie głosniki wymienione, [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:43_________________________________________________aktualizacja nowe zdjecia
  8. trzeba bylo kupic fakre, z magnesem ja zawsze montuje za licznikiem na podszybiu, pod spodem jest metalowa półka, nigdy niemialem prblemow z odbiorem
  9. no to gitara jak ładnie hula
  10. proponuje podlaczyc pod głowny rozpiska pinow do podlaczenia BT do RNS-a oczywiscie do concerta jest tak samo piny RNS opis piny wtyczki BT D15 +12V 1 D12 GND 2 D9 CAN-H 17 D10 CAN-L 18 B5 K-LINE 15 D11 MUTE 16 C6 TEL- 9 C12 TEL+ 8 MIKROFON LINIA 11 GND 12
  11. a moze forum poczytacie a nie smiecicie znowu po nocy odpiac na chwile aku i podlaczyc sprawdzic czy odpala, jesli tak to powiem wam co macie nie tak
  12. levy gdzie ty chcesz podjechac ? co do spota , jak najbardziej jestem za byle byn as wpadło wiecej ludzi i cos konkretnie zorganizowac za zgoda własciciela posesji pomyślmy nad miejscem
  13. tylko sobie tel naładuj [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 15:55_________________________________________________dzieki za spota i frekwencje,
  14. gemini na zielono
  15. no ja jestem za 20 w piatek
  16. a po co ci do radia , bedzie grało duzo gorzej, woofeer sie duzo nie rozni ale wzmacniacz jest calkiem inny, skonstruowany do zasilenia wszytskich glosnikow w samochodzie, wszystkich 10-ciu
  17. nosb kropka za co to ?
  18. a co opony nie moga sie uszkodzic podczas jazdy ? oczywiscie ze mogą, sprawdz to najpierw
  19. spotowanie, kiedy by państwo chcieli sie spoikmnac ? piatek pasuje ? ten ? moze za tydzien ?
  20. odrezac trzeba, i czesc sie zwróci , wtedy smiało do sprzedania, ale bym proponował na niemickim serwisie jakims wystawic
  21. SHARAN
  22. oczywiście to tylko interes , taki sam jak napad usa na irak - po rope, jeden wiekszy 2-gi mniejszy
  23. skrzynia jak pracuje w trybie awaryjnym to prnds masz podswietlone lub migajce, cały czas, nie chwilowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.