Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
a kto robi nosb ?
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
nos wap mnie tez interesuje nadal tylko sie nie moge po graty wybrac
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
no nie ma co prawic najprostrzy zabieg tak sie zacznie, zpachany filtr odrazu dostała po d*pie pompka niewiadomo jak dlugo byly objawy jak delikatne szarpanie, to i łańcuszkowi sie dostało, jak za długo w takim stanie sie toczyło to i bieżnie, oczywiscie to w najgorszym wypadku
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
juz nie masz od 3tys w góre
-
[B6 AVJ] Termostat B6 1.8T - błąd na Vag-u
tylko z obudową
-
[B8 CAG] Problem z 1 i 2 biegiem na zimno
Ja mam ori w audi i terz steruje glosowo niewiem wczym to podekscytowanie
-
Nie można uruchomić silnika - Multitronic A4 B7
Moze licznik?
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
wszystkie głosniki wymienione, [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:43_________________________________________________aktualizacja nowe zdjecia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
trzeba bylo kupic fakre, z magnesem ja zawsze montuje za licznikiem na podszybiu, pod spodem jest metalowa półka, nigdy niemialem prblemow z odbiorem
-
[B6 AWX] Ponowna prośba o pomoc, migające swiatła...
no to gitara jak ładnie hula
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
proponuje podlaczyc pod głowny rozpiska pinow do podlaczenia BT do RNS-a oczywiscie do concerta jest tak samo piny RNS opis piny wtyczki BT D15 +12V 1 D12 GND 2 D9 CAN-H 17 D10 CAN-L 18 B5 K-LINE 15 D11 MUTE 16 C6 TEL- 9 C12 TEL+ 8 MIKROFON LINIA 11 GND 12
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
a moze forum poczytacie a nie smiecicie znowu po nocy odpiac na chwile aku i podlaczyc sprawdzic czy odpala, jesli tak to powiem wam co macie nie tak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
levy gdzie ty chcesz podjechac ? co do spota , jak najbardziej jestem za byle byn as wpadło wiecej ludzi i cos konkretnie zorganizowac za zgoda własciciela posesji pomyślmy nad miejscem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tylko sobie tel naładuj [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 15:55_________________________________________________dzieki za spota i frekwencje,
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
młody bo ci rs nie przysługuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
gemini na zielono
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ja jestem za 20 w piatek
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a po co ci do radia , bedzie grało duzo gorzej, woofeer sie duzo nie rozni ale wzmacniacz jest calkiem inny, skonstruowany do zasilenia wszytskich glosnikow w samochodzie, wszystkich 10-ciu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb kropka za co to ?
-
[B6 AKE] Drgania i mroczenie przy 90km/h
a co opony nie moga sie uszkodzic podczas jazdy ? oczywiscie ze mogą, sprawdz to najpierw
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spotowanie, kiedy by państwo chcieli sie spoikmnac ? piatek pasuje ? ten ? moze za tydzien ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
odrezac trzeba, i czesc sie zwróci , wtedy smiało do sprzedania, ale bym proponował na niemickim serwisie jakims wystawic
-
Jak nie A4 to co... ?
SHARAN
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
oczywiście to tylko interes , taki sam jak napad usa na irak - po rope, jeden wiekszy 2-gi mniejszy
-
[ALL B6] Skrzynia multitronic
skrzynia jak pracuje w trybie awaryjnym to prnds masz podswietlone lub migajce, cały czas, nie chwilowo