Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no tak, Ty w sobote zwiedzasz Europe:)
-
[ALL B6] Skrzynia automatyczna - migający komunikat
http://www.sserwis.pl/start_en.php?kategoria=uzywane.szczegoly_pl&lp=4[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:36_________________________________________________mow ze jestes z forum
-
[ALL B6] Skrzynia automatyczna - migający komunikat
jak co albo sterownik albo skrzynia, koszta od 1000 zł sie zaczynaja max 7000 zł[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 20:18_________________________________________________mieszkasz na slasku to sie doczolgaj do Pana SOPY, czernica za rybnikiem to jak rzut beretem masz
-
[B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
remont tego silnika bo w zyciu niesprzedasz auta w przyzwoitej cenie, kazdy swap wiaze sie z problemami, jak cie na nie stac to ryzykuj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
18 to godzina całkiem spoko, mi pasuje
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mam jeden kpl , manetki z pełnym fisem tempomatem tasma plyta głowna wszytsko co potrzebne w dodatku obsługa kierownicy multi wszyts kpl , gdyby ktos chcial PW proszę jeden kpl musiałem zostawic dla siebi bo to az głupio miec multitronika bez tempomatu juz niema, ale pytac
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
szachal a wiesz ze wał masz inny niz w manualu, sterownik esp, dwumas
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kolego tata jak byk wielkie zdjecia i napisy u góry
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dobrze będzie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bedzie dobrze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak ja za sobota 28 jak najbardziej a najlepiej piatekpasuje 18 wieczorkiem
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
w multitroniku mechanizm jest tak skonstruowany ze jedna usterka powoduje nastepne uszkodzenia, jesli niezareagujesz odpowiednio szybko skonczy sie na dobrych 5tys. jutro wieczorem napisz eile mnie skrobneło, napewno cisnienie na walku wejsciowym, i łancuch
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy ?! jestem za piatek 18 pod carfurem !!! i przejazd do donalda i pozniej gdzies tam
-
[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej
sporo pracy ale zrób cos z tym wygladem zewn to wogóle niewygląda jak dla mnie, napewno 5 za pomysł i realizacje jego ale minus za wykonanie, ja bym wywalił to radio nieporozumienie bo niby po co ci one , a dwa zrobiłbym jakas konkretna ramke pozatym pokaz jak to po odpaleniu wyglada[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:19_________________________________________________pozatym jak nbedziesz miał pc to c nizm bedziesz robił podczas drogi, patrzył na trase ? czy sie bawił pc , nie wróże dobrze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ty no niekazdy moze z jezykiem na wierzchu leciec ci auto ogladac, wiekszosc pracuje do wieczora prawie, gdyby mozliwosc byla napewno ktos by kuknał na to
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ty najpierw zadzwon czy auto jest, bo wg mnie juz go niema
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
za dwa lata od teraz w piatek jeszcze zeby bylo:) a tak naprawde przyszły tydzien moze sobota ?!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
grzesiek PODŁOKIETNIK MAM DO B5 jak chcesz niespawany nie połamany kompletny ! jak chesz to wal na pw
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
wajhman - chyba sie nogą odpychałeś
-
[ALL B6] Na Cieplym Silniku Cieżko Biegi Wchodzą
wybierak kolego , wybierak
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
niebedzie pasowała masz inna listwe progowa,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no w sumie racja
-
[B5 ADR] Pompa paliwowa nie podaje paliwa
tak wlasnie pada pompa paliwa,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj pierwsza sobota miesiaca a tu nic
-
[B6 AVF] Dlaczego nie mam tego elementu???
tak chlodnica plynu wspomagania + termomentr umieszczone ma byc w dolnej czesci chlodnicy