Treść opublikowana przez dorian30
-
Szarpie , traci moc - STAG 300
I tu jest pies pogrzebany.Otóż kiedy byłem u gazownika samochód palił normalnie.Po wyjeździe była masakra że nie szło jechać i wypinałem instalację.Jak jechałem do niego ponownie to spinał do kupy i na komputerze wychodziło wszystko super.On sam twierdził że nie ma podstaw do wymiany(myślę że nie miał drugiego modułu na podmiankę a nie chciał kupować drugiego).
-
Szarpie , traci moc - STAG 300
Witam.Mam problem z instalacją gazową.Otóż podczas jazdy na gaz ( różnie od chwili odpalenia - pół godziny, dwie godziny) zaczyna szarpać autem, traci na mocy, pali na dwa trzy cylindry.Nie ma możliwośći przejścia na paliwo tak jakby coś się zacięło.Jedynie przystanek na żądanie - wypięcie instalacji gazowej z cylindrów i podpięcie paliwa powoduje iż samochód zaczyna normalnie chodzić.Mam moduł - kontroler wtrysku gazu STAG 300 - 4.Model auta 1,8 ADR 95 r.Czy ktoś miał podobne problemy i czy jest to wina tego modułu.P.S. Odwiedziłem stację i spychologicznie odesłany jedynie z kalibracją wtrysków, sprawdzeniem sondy.Błędem jest to iż odwiedziłem zakład z wypiętą instalacją a po jej spięciu uto chodziło ok.Pozdrawiam
-
[ALL B5] Silniczki klimatronika
Wczoraj odwiedziłem elektryka gdyż mam podobny problem z klimatronikiem.Gdy na nogi leci w twarz, gdy na przednią szybę leci w twarz, dy pozamykam klapki leci lekko na przednią ale aż świszcze w przdnich.Podobno silniczek jak pokazało w błędach nie przełącza lub nie ma zasilania.Elektryk pocieszył że po rozebraniu i odciągnięciu tunelu zobaczy co się tak naprawdę stało - koszt wymiany silniczka 160 plus robocizna.
-
[B5 AHL] niebieski avancik
Autko oki.Ładny kolorek i zmianki.Pozdro
-
[B6 BFC] Wymiana układu kierowniczego - płyn ubywa
Czemu układ kierowniczy i to cały.u MNIE WYSIEK BYŁ TAKI ŻE W MIESIĄC DOLAŁEM 1 LITR PŁYNU :gwizdanie:.Maglownica po regeneracji chodzi u mnie bajkowo, układ kierowniczy oki, żadnych stuków, szumów pompy- jak to było dotychczas.Odrazu powiem że dałem tyłka z płynem do wspomagania.Nakrętka zielona na zbiorniczku, płyn wydawało mi się że czerwony. Dolałem oryginał czerwony a przy okazji jak mi niefachowcy podpowiedzieli doktorka do wspom...żeby zatamować wyciek.Uratowałem pompę ale 750 złociszy poszło.Teraz BAJKA Całość robił fachmajster-gwarancja 1 rok AHA-maglownica po regeneracj z uszczelniaczami , symeringami i coś tam jeszcze oryginał audi A4. pOZDRAWIAM
-
[B5 ADP] Problem ze wspomaganiem
Maglownica po regeneracji chodzi u mnie bajkowo, układ kierowniczy oki, żadnych stuków, szumów pompy- jak to było dotychczas.Odrazu powiem że dałem tyłka z płynem do wspomagania.Nakrętka zielona na zbiorniczku, płyn wydawało mi się że czerwony. Dolałem oryginał czerwony a przy okazji jak mi niefachowcy podpowiedzieli doktorka do wspom...żeby zatamować wyciek.Uratowałem pompę ale 750 złociszy poszło.Teraz BAJKA Całość robił fachmajster-gwarancja 1 rok AHA-maglownica po regeneracj z uszczelniaczami , symeringami i coś tam jeszcze oryginał audi A4. pOZDRAWIAM
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
Audiczka super.Małe zmianki i :th:
-
[B5 AFN] Pierwsze AUdi
Fureczka jest oki.Tak trzymać.Pozdrowionka
-
[B5 AFN] 99 110Hp.......at the moment :)
Audiczka :th:Ładny felunek.Pozdro
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
Autko spoko.Ładne felgi i będzie :th:
-
[B5 AEB] Moja czrarna wulkaniczna perełka
Furka :th:Kolorek jak się patrzy nic dodać nic ująć
-
[B5 AFN] Moja pierwsza A4:)
Avancik jak się patrzy.Parę fajniutkich przeróbek i furka jak ta lala.Pozdro
-
[B5 ACK] Avant Quattro - nie potrzebny tuning ;)
Z takiej można wyciskać koniki :th:Ładny avancik
-
[B5 1Z] A4 TDi
Audiczka prezentuje się nieźle.Zapodaj fotki po zmianach które planujesz :th:
-
[B5 AHU] Moja A4 Avant
Autko oki.Parę drobnych zmian i będzie super :th:
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Audiczka jest oki.Fajny wypust.Pozdro
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
Autko super...doskonały zakup :th:
-
[B5 AEB] malenstwo
Ładniutka :audi:Parę ozdóbek i jeszcze piękniejsza.Pozdro
-
[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]
Autko super.Felunek z lekkim obniżeniem i będzie oki :th:
-
[A4 B5] 110 KM moje audi
Osobiście jeden policjant Ci odpuści a drugi zabierze papiery
-
[A4 B5] 110 KM moje audi
Troszkę za dużo chromu w tej Tak poza to może być... Pozdro
-
[B5 1.9TDI AVANT] Piękne 17 calowe felgi
Fele super...troszkę w dół...a co do spalania to może sonda Pozdro
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Autko fajniutkie.Miło popatrzeć.Zaraz lece popatrzeć na swoją Pozdro regulamin dzialu
-
Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?
Witam.Ja wróciłem ze sklepu z cząściami audi i kupiłem castrol automatic-czerwony taki jak mam w zbiorniczku.50 zł za litr ale warto za takie zapłacić
-
[B5 ADR] Problem z pompą wspomagania
Cześć.Nie wiem czy o to samo mi chodzi ale w moim pompa działa z tym że zauważyłem iż brak wycieku ze wspomagania( nie wiem gdzie się podziewa) muszę dolać od kilku dni co jakiś czas płyn. Niby nic niepokojącego - hehe.brak wycieku !!! płyn dolewam !! a co jakiś czas pompa się odzywa. Poza tym cicho pracuje. O co chodzi? Pozdro\