Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
w sumie przedni S-line tez koles ma na sprzedaz oryginalny z otworami na spryski za 750zł
-
B6 DIVISION
Odbłyśnik w jakim stanie? Chociaż tak czy siak lepiej bixa założyć :-)
-
B6 DIVISION
Jak soczewka świeci za nisko to dokrecasz dolne śruby tam gdzie masz te gumowe tulejki :-) też się z tym męczyłem dość dlugo po czyszczeniu soczewek... Najlepsze jest to że gumki zgubiłem i musiałem dorabiać :-D
-
B6 DIVISION
Panowie czasami jak pogonie swoją koze to czuć w środku zapach spalin mial ktoś coś podobnego?
-
B6 DIVISION
Musisz zaznaczyć vw/audi i numery części bez odstępów
-
B6 DIVISION
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-) Ta i albo towar dostaniesz albo nie. Możesz rozwinąć tą myśl? Bo narazie raz u nich zamówiłem i było ok ale mam tam jeszcze do zamówienia kilka pierdółek :-)
-
B6 DIVISION
http://www.getem.pl/ Ceny o wiele lepsze niż u Gajosa ;-)
- B6 DIVISION
-
OC w PZU z opcją auto szyba
A mi się wydaje że garstka ludzi z forum ma grzaną szybę z przodu :-)
-
B6 DIVISION
Też tak chcę :-P jaki koszt takiej zabawy? Może być pw
-
B6 DIVISION
I wszystko działa? Immo itd.? Do 2001r rb8 też?
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
ja bym zostawił felge w tym kolorze co jest
- B6 DIVISION
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
bixy najładniejsze są
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
Fiolet
-
Włączanie świateł mijania z pilota
I trzeba napisać do kogiela od sd2 bo ma różne ciekawe wersję modułów :-D ja mam i jestem zadowolony hehe
-
B6 DIVISION
to nie jest problem KLUCZ klucze do gwintu nakretek gwintowanych gwint (3530902226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
:kox::kox: masakra
-
szarpie budą i gaśnie na jałowym -także podczas jazdy
W getem.pl po 11zł są
-
szarpie budą i gaśnie na jałowym -także podczas jazdy
Kris numer tych oringów masz?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Myślałbym o innym :-)
-
B6 DIVISION
Wiem o tym tylko się zastanawiam czemu naklejacie i to jeszcze takie wielkie :-P jak w ogóle rozumieć polish works?
-
B6 DIVISION
Ja bym tam nie naklejał żadnych naklejek na Waszym miejscu :-P furki fajne ale te naklejki hmm nie pasują moim zdaniem :-)
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?