Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flex78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez flex78

  1. flex78 odpowiedział(a) na Maciek4038 temat w Audi A4 B5
    A nie podskoczyło ci spalanie? U mnie przed wymianą ssał ponad 8 l/100
  2. flex78 odpowiedział(a) na Maciek4038 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem co to za firma, ja osobiście polecam Wahlera. Napisz do kolegi z forum o nicku TOM77, on handluje częściami i zapytaj go o termostat i jego cenę Nie baw się w tandetne zamienniki, bo będziesz płacił za to 2 razy
  3. flex78 odpowiedział(a) na Maciek4038 temat w Audi A4 B5
    Miałem to samo, na 1000% termostat, kup Wahlera i będziesz zadowolony (jeżdżę na nim już 2 lata i wsio jest OK) Czujnik masz ok.
  4. Panowie wielka promocja opon zimowych w tym rozmiarze - chyba się opłaca Zakupy grupowe Groupon - ogromne zniżki na zakupy i usługi
  5. Najlepiej sprawdź samemu Połóż rękę kolejno na przegubach wahaczy, na przegubie końcówki drążka kierowniczego a druga osoba niech rusza szybko kierownicą w prawo i w lewo (krótkie szybkie ruchy). Jak wyczujesz luz to będziesz wiedział co wymienić. Najlepsza i sprawdzona metoda pozdro
  6. Nagraj ten dźwięk i wrzuć na forum
  7. Sorry, że pytam, ale może zmieniałeś licznik na licznik z A6? Ja wymieniałem licznik z A6 (półfis) i niestety licznik nie informuje o otwartych drzwiach Czasami zdarzało się tak, że podczas jazdy zapalił mi się symbol samochodu i migał bagażnik (może jakiś błąd to spowodował) Nie wiem czy jest na to jakaś rada pozdro
  8. Smaru nigdy dosyć, napełnij cały dekiel. Co do luzu kół, to minimalny luz musi być. Też wymieniałem łożyska, dokręciłem do oporu, obracając koło uderzałem ręką w oponę (dość mocno) w różne miejsca w celu "ułożenia się" łożyska, po czym sprawdziłem czy jest luz, odkręciłem nakrętkę o 1/3 obrotu i koniec tematu.
  9. Jaką pompę miałeś poprzednio i jaki pasek założyłeś?
  10. Nagraj ten dźwięk i wrzuć link, zobaczymy co tak hałasuje
  11. Przypuszczam, że wszystko OK, po prostu w układzie panuje ciśnienie i gumowe węże się rozprężają, ale 1 cm w zbiorniczku to trochę dużo. Jeżeli nie ubywa to jest OK
  12. Też robiłem zbieżność i mam całkowicie inne dane i tolerancje odnośnie ustawień tych wszystkich wartości. T tego co widać na wydruku to gość wybrał dane do A4 B6, a ty zapewne masz A4 B5 i rodzaj zawieszenia 1BA. Wg moich danych na wydruku kąt pochylenia jest 0,58 +/-0,42 stopnia. Pomiar robiony na maszynie PROGEO 838 pozdro
  13. Pany, czy zaślepienie EGR-a w silniku AJM jest bezpieczną operacją? CZy ktoś z Was ma w twkim motorze zaślepiony EGR. Też mi trochę pluje z tego wynalazku i planuję coś z tym zrobić, ale nie wiem czy to nie zaszkodzi silnikowi pozdro
  14. A jak sprawa wygląda na kanale 49 klimatrona?
  15. Twój AJM powinien się rozgrzać do 80 stopni po ok 6 - 8 km w obecnych warunkach, jeżeli piszesz że max 73 -75 to na bank termostat Kup termostat Wahlera - mam go od 2 lat i dobrze trzyma temperaturę (87 - 88 stopni)
  16. Najprawdopodobniej termostat lub czujnik. Temperatura na blacie pojawia się 90 stopni w momencie jak silnik osiągnie min 80 stopni. Wyleć na trasę, zapnij 110 km/h i zobacz jaki będzie efekt na blacie i kanale 49. Jeżeli na klimatroniku będzie w granicach 70 - 78 stopni i pokryje się to z blatem to na 100% termostat. Też miałem walnięty termostat i maxymalnie rozgrzewałem silnik do 75 stopni
  17. Zobacz czy masz domkniętą przednią klapę. U mnie jest tak, jak nie jest domknięta przednia klapa - kierunki nie migają
  18. flex78 odpowiedział(a) na rawablus temat w Układ Jezdny
    Wymieniałem z tyłu tarcze i bez problemu wybiłem stare pierścienia od strony otworów na śruby bez jakichkolwiek problemów. Póżniej je przeczyściłem szczotką drucianą i nabiłem na nowe tarcze. wszystko działa jak należy. Po co wydawać kasę.
  19. Małem podobnie jak opisujesz (tylko z temperaturą), potem wskazówki zaczęły latać jak szalone. Te liczniki typu JEAGER maja to do siebie ,że padają w nich procesory i efektem są tego typu rzeczy. Drogi ten twój magik od liczników. Proponuję kupić inny licznik.
  20. Ten element, który ci się poci to zawór EGR, jest to standard, u mnie jest to samo, i przestałem się tym przejmować. Nie jest to duży wyciek więc się nie przejmuj JAk chcesz możesz go wymienić ale trochę ten zawór kosztuje. Ilej wydobywa się z takich małych otworków pod tym widocznym na foto "talerzem"
  21. otwórz klapkę wlewu paliwa a oczom twoim ukaże się naklejka z tą informacją
  22. Zobacz czy masz domkniętą przednią klapę
  23. U mnie 0,5 litra to nawet na 10 000 km nie weźmie, coś masz nie tak
  24. Polecam kolegę z forum - TOM77
  25. Moje pierwsze auto to Audi Avant B4 1.9 Tdi Moje drugie - obecne auto to Audi Avant A4 1,9 Tdi Moje trzecie auto to OOOOczywiście będzie pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.