Treść opublikowana przez Rafi78
-
Czujnik G 71
Koledzy krótkie pytanie- czy niesprawność czujnika ciśnienia doładowania G71 może powodować przeładowania turbo i notlaufy ( w wyszukiwarce nie znalazłem)czy po zrobieniu logów wywali mi błąd tego czujnika ?
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
I gitara niech ci służy
-
Jakie imię dla syna
only Michał sam mam
-
Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
o kur...fa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
:hi:Witam Siedlecką ekipę koledzy słyszeliście jakieś opinie na temat zakładu na ul. Słonecznej w Zbuczynie Disel Service- chodzi mi czy warto u nich kupić zregenerowane turbo ? Czy może w Siedlcach na Grunwaldzkiej ? Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
-
Wymiana sprzęgła regeneracja koła dwumasowego
na forum u TOM77 komplet luka 1600zł do AWX:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Przy takiej ekipie raczej inaczej być nie może:kox: Dobrej zabawy i samopoczucia jutro
-
Ułamany tunel od bagnetu
moto
-
Ułamany tunel od bagnetu
5,50 zł
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
polecialo
-
Ozonowanie
Będzie ci waliło jak w starym szpitalu, u kolegi 2 tygodnie capiło w pasacie - wąchałem wiem co mówię
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
ale nie powiesz, że zmieściłeś się w budżecie kolegi czyli 1200zł za komplet
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
także polecam nexen:thumbup1: do normalnej jazdy ok. na mokrym trochę gorzej ale nie ma tragedi
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Dokładnie jak wyżej kolega pisał, posprawdzaj czy pod autem nie masz wycieków mi tak sie działo jak opaska przy filtrze paliwa puściła, ja na poczatku widziałem że zostawia mi plamy ale liczyłem, że to z klimy się skrapla a to ropka spier...
-
Czyszczenie turbiny
podmień przepływkę bo to ona może być winna
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
S4 ma w sobie to coś, jes subtelny i ma klasę nie jest tak agresywny jak Reiger czy Hofele
-
Tryb awaryjny na wysokich obrotach
Zaczym zaczniemy wróżyć zapnij vaga i zrób logi -będzie szybciej
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
Albo jesteś pechowcem albo trochę przesadzasz - podejrzewam, że 1/3 forum ma hidy, sam posiadam i nic mi nie widomo o problemach które opisujesz ale skoro kolega wybrał ori to nie ma o czym gadać ;-)
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
Hidy z normalnymi żarnikami dadzą radę - nik sie nie powinien czepiać, że nie masz sprysków, samopoziomu- wszystko trzeba robić z głową
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
W tych lampach z linku te ledy pół roku ci nie wytrzymają nie mówiąć o tym, że lubią zaparowywać i soczewka ma luzy- szukaj orginalnych lamp Valeo i tam przetwornicę z żarnikiem dożuć - na pewno będzie lepiej
-
[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada
Odpuść sobie te lampy ich jakoś nie wspominając o wyglądzie pozostawia wiele do życzenia, jak chcesz hidy to możesz w ori soczewce zamontować ale temat wałkowany tyle razy, że wystarczy poszukać ;-)
-
Ceny paliwa marzec 2026
ON - 5,55 na stacji paliw w Siennicy k. Mińska ;-)
-
[B6 AVB] Samochód traci moc po pewnym czasie jazdy.
może to...może tamto...a najszybciej by było ja byś podłączył waga
-
[ALL B6] A4 1,9tdi quattro
Czekamy na lepsze foty bo jest co oglądać
-
[ALL B6] Jakie HID do B6 ?
cofnij się wcześniej bo już o nich było