Treść opublikowana przez Rafi78
-
[ALL B6] różnica w barwie świateł wstecznych
Dzięki za podpowiedzi w wolnej chwili miernikiem ogarnę - zobaczymy
-
Kogo poinformowac o checi zamieszkania w nowo wybudowanym domku ?
Także zanim sie jeszcze na stałe wprowadzisz pare groszy na darmozjadów wydasz - samo swiadectwo charakt. energetyczne budynku siosttra po znajomości płaciła 500 zł za 34 stronna książeczkę a krzyczeli 1000zł
-
[ALL B6] różnica w barwie świateł wstecznych
Witajcie, mam takie pytanko czym może być spowodowane,że z jednej strony żarówka od wstecznego pięknie świeci a druga ledwo się tli ( uciążliwe przy cofaniu w nocy), żarówki były zamieniane, styki przeczyszczone - dalej to samo coś masa może gdzieś nie styka jak należy, sam nie wiem- macie jakieś pomysły
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
100% racji, im prędzej to zrozumiesz tym potem będzie mniejsze rozczarowanie mały przykład w Mińsku Maz w jednostce specjalnej ŻW d-ca jednostki oświadczył, że za jego kadencji każdy ale to każdy podwładny niezaleznie czy logistyk zza biurka czy szeregowy musi wyjechać na misję ( obecnie Afganistan) jeśli takiej zgody szwej nie wyrazi to niech pisze papier i idzie do cywila jak ma lata albo szuka innej jednostki. :gwizdanie: jak widzę twoje podejście do tematu mimo, że Cię nie znam i wypowiedzi, że życia nie będziesz narażał i misje Cię nie interesują to odpuść bo po prostu będziesz żałował.
-
[B6 ALT] A4 sedan Losix foto str.1
Dziwna zmiana ja bym raczej jesli już benzyna to szukał coś takiego jak w TT no ale to twój wybór, mam tylko nadzieję, że silnik Cię nie zniechęci, bezawaryjności Faktycznie trochę lepszych zdjęć by się zdało i opis :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Coś lekko cieknie. "Podobno" turbo pada - proszę o opinie,bo juz nikomu nie ufam
http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-038145702g-038145702e-awx-avf-i1999084722.html
-
[B6 AWX] Coś lekko cieknie. "Podobno" turbo pada - proszę o opinie,bo juz nikomu nie ufam
Odpuść sobie takiego naciągacza nowe turbo do AWX to koszt 2200-2500 tysia
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Nie wierzę Ci. Jak przekazałem w mailach i w rozmowie chyba z siostrą - dziś ok 12 ma być u mnie ktoś z dochodzeniówki / chwilowo mam problemy z poruszaniem się / . Dostanie wgląd do korespondencji mojej z tobą oraz wszystko to co wygrzebałem na twój temat , mam tez wszystko wydrukowane i na nośniku. Jest też wyciąg elektroniczny z przelewu bankowego. Domyśl się jakie będą wnioski z tych materiałów. Jak zwrócisz pieniądze to na pewno o tym fakcie będę zobowiązany poinformować policję, i procedura ścigania za wyłudzenie zostanie wstrzymana, ale wiedz też, że i tak informacja o twoich dokonaniach trafi do KM Policji w Krośnie Odrzańskim z pewnymi sugestiami. Jeśli masz coś jeszcze na garbie , to na pewno ktoś cię odwiedzi i sprawdzi " co masz w środku kotku" - Przeczeszą komputer z którego korespondujesz / mają program który wyłapuje słowa kluczowe/ i sprawdzą czy ktoś jeszcze nie ma dla ciebie tyle szacunku co ja i koledzy z forum. Mam dziwne przeczucie , że coś i tak mają na ciebie oko . Kolegom z forum dziękuję za szybkie dostarczenie wszelkich danych pozwalających na identyfikację McBossa. Sory za OT ale żeby tak każdy podchodził do sprawy jak "krupskim" nie było by aż tyle cwaniaczków na forum- Mariusz nie odpuszczaj do końca niech poczuje konsekwencje swojego postępowania.
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
Tak. Ja na lato mam 17" (na takich wyjechało z salonu) i na zimę zakupiłem sobie ori alu 16". Nie wygląda może tak fajnie jak 17", ale komfort jazdy wyższy - więcej gumy to jednak lepsza amortyzacja. Na zimę ważne i szczerze polecam ten rozmiar na zimę. 15" do b7 to już chyba przesada... b7 na 15 przecież na to nie idzie patrzeć
-
Pytanie o coś mocniejszego
To mnie rozwaliłeś. :polew: Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ). finlandię niestety podrabiają na potęgę kształty butelek to nie jest żaden problem Zamarzła a kupowana w TESCO. To tylko potwierdza moje wcześniejsze wypowiedzi :gwizdanie:
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
Mam ori słoneczka od b5 stan super ale moja b6 czarny avant z chromami i ściemnionymi szybkami wygląda w nich :facepalm:na nastęną zimę szukam 16 a te założyłem dlatego że swoją kupiłem z prawie nowymi fuldami zimówkami no i szkoda mi ich był sprzedawać - także odradzam szczerze chyba, że ci na wyglądzie nie zależy bo przecież można i na stalówkach pomykać [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 14:21_________________________________________________Dla mnie optymalnie na zimę alu 16 205/55 pozdrawiam
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
Zostaw sobie 16 bo na 15 trochę śmiesznie wygląda (sam mam ale niemogę patrzeć i czekam do lata by 17 założyć) a co do jazdy wiadomo trochę mniejsze spalanie na 15 no i kwestia hamulców jest ważna ale to już wyżej masz przez kolegów wyjaśnione
-
[ALL B6/B7] Co myślicie o tych felgach
Wyglad fajny ale wiesz ze to czajna plastelina?? Takie felgi ori audi ciezko znalezc i kosztuja 3x tyle :gwizdanie: Faktycznie ciekawy wzór ale tak jak kolega napisał wcześniej z trwałością może być lipa :gwizdanie:
-
Jak jeździć dieslem
Kolega ma passata 101 KM w "ON" też 5 km do pracy i niżej niż 7,5-8 l/100 nie schodzi- także oszczędności żadne i o ekonomi nie ma mowy :gwizdanie: w twoim przypadku silnik przy takim dystansie nigdy nie osiągnie właściwej temperatury tym samym szybciej skończy się turbinka bo na zimnym pałować nie wolno a przy delikatnej jeździe sadzami zajdzie na bank, rozumiem że auto dostałeś bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć kupna dizla do pokonywania takiego dystansu
-
[B6 AWX] Witam nowy nabytek A4 b6 awx awant 1,9 tdi
jakie seryjne halogeny masz z tyłu ? :naughty:i jeśli AWX to 130 kucy masz, ogólnie bryka do modów super - bezawaryjności
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
bzdury, takie objawy to w PD i starszych wtryskach, teoretycznie taki objaw jest też możliwy w siemensach z BRD... ale teoretycznie, znam osobiście dwa przypadki. Jeden koleś stał na światłach w korku.... zapaliła sie kontrolka i silnik zgasł i już nie odpalił... laweta. Drugi podczas jazdy, to samo.... ciach silnik zgasł i auto już nie odpaliło, i też laweta.. oba auta to BRD z 2007r. żadnych objawów wcześniej nie było. te wtryski lubią taki numer wywinąć Możesz mieć rację, sugerowałem się PD -przepraszam
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
Niezależnie od firmy takie są objawy padających wtrysków jak wyżej napisał kolega.
-
[B7 BRD] Jaki jest objaw padającego pompowtryskiwacza?
Raczej nic się nagla nie kończy, jak pompka zaczyna ci dawać znać, że powoli umiera to czujesz telepanie budą lub masz nierówną pracę silnika itp., podłącz pod waga i zobacz jaki jest jej stan może wystarczy STP-a dolać
-
Pytanie o coś mocniejszego
może i żadziej podrabiają co nie znaczy, że masz 100% pewności, znajomy pracuje na stanowisku kierowniczym w "Stonce" i na pytanie z kąd oni trzepią takie promocje na lepsze gatunki wódek odpowiedział, że spirystus do partii które zamawiają nie jest, że tak powiem żartobliwie z pierwszego tłoczenia
-
Pytanie o coś mocniejszego
To mnie rozwaliłeś. :polew: Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ). finlandię niestety podrabiają na potęgę kształty butelek to nie jest żaden problem
-
Pytanie o coś mocniejszego
przeps dla twardzieli: 10-12 umytych cytryn pokrój w ćwiarki zasyp szklanką cukru do tego dolej litr czystego spirytusu, mieszaj to dwa razy dziennie do rozpuszczernia cukru, po 3 dnich cytryny wyjmij, wyciśnij do słoja a potem przez gazę i sitko zlej do butelek albo pij ze słoja , :drunk:na zdrowie i smacznego wchodzi -pierwszorzędnie bez popitki ale poniewiera strasznie
-
Pytanie o coś mocniejszego
Chyba Finest
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
Płyn od wspomagania pomy stan trzyma, nie ubywa ?
-
Pytanie o coś mocniejszego
najlepiej mieć dojście do dobrego niedrogiego spirytu i samemu poćwiczyć a przepisów jest mnóstwo (no i wiesz co pijesz)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________ ziołowe gówno dla "koneserów" które smakiem przypomina niektóre rodzaje bimbru
-
[ALL] B5 do B6 ilość miejsca w środku (foteliki)
tak jak kolega ci radzi to już jednak znacznie wieksza płyta, w b6 byś się tylko męczył z brzdącami