Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B5] Polerowanie klamek
klamy alu tu nie beda pasowac zostaw jest ok
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ja sie nie bulwersuje :polew: Makki zostawi felgi czy odda itp. jego sprawa jak tylko wyrazam swoje zdanie. i nie dziwie sie, ze okoliczni " rajdowcy " zostawiaja u Czaji felgi do prostowania i pewnie gumy u wojka wulka tez bo inaczej by z $$$$ nie wyrobili po kilku miesiacach lub wczesniej :polew: nawet przy sponsorach jak widzisz prostuja :polew: a da sie zrobic " wszystko " no moze prawie tylko pytanie czy warto $$$ ?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Teraz przesadziłeś w druga stronę... Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie. Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic. Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone. Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia.. Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je. z czym przesadzilem Wcisneli felerne felgi i tyle :gwizdanie: Ja bym odpuscil :gwizdanie: sorry ale nie polecam prostowanych felg nawet jak twoj kolega je bedzie prostowal to i tak beda to klepaki takie jest moje zdanie
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki jak sprzedajacy wiedzial, ze felgi przejda przez ktores z koleji rece i znal faktyczny stan :gwizdanie: a TY przy kasie, napalony i tak daleko od domu stwierdzil, ze sie pokusi i popchnie feler za 3600 zl tym bardziej ze w tym stanie dostalby max 1600zl czyli 2000zl mniej itd. itp.
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
ale w tym ostatnim wyszla kosa :kox:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:02_________________________________________________ oni co roku to organizuja w UK
-
[ALL B8] Jakie opony??
po cenie i wybitych nr.
-
[ALL B5] Xenon słabo świeci nocą
:polew: dobrze, ze ogarnoles :>
-
Światła LED od Audi S6
Ja bym nie zakladal ale jak mus to tu sa konkretne w bdb. cenie :gwizdanie:jak na OEM http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A6-LED-Daytime-running-lights-DRL-Limited-Stock-/200616806595?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb5b188c3 na alllegro gosc 3 miesiace temu chcial za takie 950zl :gwizdanie: i pisal, ze to i tak bardzo tanio :cool1: http://xarchiwum.pl/oryginalne-swiatla-dzienne-drl-audi-s6-led-rs6-rs4-i1531616677.html tu masz wlasnie takie zainstalowane a reszta moim zdaniem to tansza imitacja grudniowego wieczoru
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pawel z tymi korkami to byl taki zarcik dobra robota zamiast tego kosmetyka co masz zamiar kupic wez wyrezaj cos... bo korki itp. i tak sie upierdo... po czasie
-
B6 DIVISION
to swietnie jak tak dalej bedzie spadac to moze :> http://cgi.ebay.co.uk/BUGATTI-VEYRON-WHITE-OVER-BLACK-/270662964987?_trksid=p5197.m8&_trkparms=algo%3DMW%26itu%3DUCC%26otn%3D10%26po%3DLCA%26ps%3D63%26clkid%3D849137205131680456
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
efekt jest ale te dwa korki bym jeszcze wymoczyl :naughty:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
jak beda to daj znak
-
Światła LED od Audi S6
i ja tak mysle ale etetycznie jest, dziala i co najwazniejsze musi sie tobie podobac
- Światła LED od Audi S6
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Wiem Bartek :> dzieki za propozycje co bedzie czas pokaze Tomek nie widzisz, ze zmienilem klocki a tak powaznie jak widac jeszcze NIE Jak masz / bedziesz mial tyl od S4 w dobrej $$$ to z checia to poprawie
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tak sie sklada Bartek, ze przedni S-line ( bez srodkowej kratki ) mam w PL W tym roku nie wybieralem sie Czarna do PL bo ostatnio ( 2 lata temu ) po takiej wizycie opony do wymiany $$$$ i zderzak VOTEX tez sie podsypal pod koniec pobytu 2 dni przed powrotem przyszedl zderzak S-line z alleee lecz nie starczylo czasu aby go wymalowac / zalozyc wiec w UK kupilem Riegera :> Jak przyjdzie zawitac ponownie to na pewno zrobie przymiarke
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nice a bedzie very jak zamienisz felgi
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
I dobrze, ze felgi masz ochote " zamienic " itp. bo te sa juz bardzooo oklepane i szalu nie robia - moje zdanie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:24_________________________________________________ zapomnialem dodac, ze masz swietne auto :good:
-
[B6 ALT] Jakiej firmy sprzęgło wybrać??
Raczej tanie ceny jak za komplet Sachs - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250832409101&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Luk - http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380343884664#ht_2461wt_905 Sachs tylko 8 funa drozej ps. najgorsze, ze robocizna kosztuje wiecej okolo GBP 170-200 w UK
-
[ALL B6/B7] Modyfikacje srebrnego audi?
Czyli jak chcesz robic tak to podpowiem :gwizdanie: Jest to Remix przedni zderzak - Oettinger progi - Kerscher listwy S4 tylny zderzak ori Felgi 19" bardzo podobne do tych co mam Powodzenia w rezaniu
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
progi :> zgadza sie mam juz od pol roku wymalowane nowe progi ABT ( dedykowane dla A4 B7 ) troche sie opierdal. z tematem bo mam jeszcze inne rozwiazanie :> wiec ( jeszcze ) czekaja w pudelku
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:gwizdanie: mam pare gratow z S4 B8 2010 ale zaciski przednie zostaja na CZARNEJ tylne sprzedane juz $$$ zostaly tarcze 345mm i 330mm i z zawiechy tez cos do oddania by sie znalazlo
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Mam przednie lampy i kierunki zakryte na czarno folia Lamin-x Jestem bardzo zadowolony ps. zime tez juz zaliczyly Jakosc gruba jak brystol wiec wlasciwosci ochronne rowniez zachowane Chyba nie ma lepszej folii na rynku http://www.lamin-x.com/Automotive-Products-s/47.htm