Treść opublikowana przez Remik-A4
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
o to wlasnie Reniu chodzi :> ludzie mysla,ze wydadza teraz na nowa karte $$$$ i wszystko im bedzie chodzic wgrywaja zwykle GTA4 i jest max :> po czym wkrecaja starego juz patcha np. 1.0.4.0 ( teraz jest 1.0.7.0 ) i juz widza, ze maxa nie bedzie robia podkrete karty przy slabym chlodzeniu i zasilaniu np 450W i mysla, ze beda cieli na maxa a tu zonk i po karcie Ps. ja ponad 2 lata temu kupilem zasilacz 1000W OCZ i obudowe Antec 1200 i dodalem jeszcze wiatrak ( w sumie 7 ) aby nie miec takich problemow do tego mialem/mam jeszcze 2 karty ATI Readon 4870x2 przez crossa i wszystko idzie jak burza :kox:
-
Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
no to masz kolejna moim zdaniem N8 robi najlepsze foto + video HD 720p :gwizdanie: ze wszystkich obecnie telefonow
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Przy ustawieniach na maxa musisz miec przynajmniej 1.5 GB lub 2 na karcie graficznej :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 07:07_________________________________________________wlsnie sprawdzilem u siebie i na MAX przy nowym patchu bierze dokladnie 1203 MB a musi przeciez cos zostac. Tak przy okazji nie jedna karta graficzna sie spalila graczom :> , ktorzy mysleli, ze majac nowa karte za np. 1200zl moga ustawiac gre na MAXA
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
ja ma ory ale na piratach tez wszystko smiga po instalce wgraj patcha 1.0.7.0 reszte gratow masz np. tu http://www.gta4-mods.com/tools http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=341[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:43_________________________________________________ps. z najnowszym patchem 1.0.7.0 chodza tylko nowe wersje poprawek graficznych... w razie co pytaj
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
wlasnie na takiej gram przez HD tyle, ze szkielko 57 " TOSHIBA 57 Z 3030 DG Wyglad GTA IV poprawisz przez niekomercyjne dodatki GTA IV + nowy oficjalny patch 1.0.7.0 Wszystko zalezy od tego jaka masz karte graf. GTA IV na maxie to musi byc karta 2 GB lub przynajmniej 1.5 GB :gwizdanie: do tego wgrywasz jeszcze sa cale kompletne nowe tekstury miast ( 1-2 GB a moze teraz i wiecej) zobacz jak gosciowi tnie z czesciowymi dodatkami na starym patchu przy karcie 1gb Nvidia GTX 460 :gwizdanie: poprawiasz wszystko zastepujac wiekszymi plikami sa tysiace innych mniejszych modow jak np. poprawki graficzne ENB itd., pojazdy, ubrania... GTA 4 1941 Chevrolet !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] GTA 4 Ferrari 599 XX !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] Te filmiki z YouTube nawet przy ogladaniu 1080p :gwizdanie: ( a te wyzej sa 720p ) nie przedstawiaja oryginalnego obrazu ktory jest jeszcze lepszy heh ori podstawa gry ma ponad 15GB a jeszcze dochodza dodatki moim zdaniem GTA 4 jest ciagle najbardziej wymagajaca gra pod wzgledem sprzetu i grafy [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:17_________________________________________________GTA 4 Mercedes CL63 AMG !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ] ulubiony Hamman ps. moja czarna A4 by do niego pasowala GTA 4 BMW M3 HAMANN E92 !! ENB series Extreme Graphics [ Car mods + RealizmIV + VisualIV ]
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
aha... mnie chodzi o multi jezyk aby angol byl juz sie przyzwyczailem z poprzednich czesci kryzysa ps. PL Lektor jest bardzo dobry ale w STALKER i co za klimat, ze o fabule juz nie wspomne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dawaj Grafa daje rade ale czekam na podkrety i lepsze ustawienia Ja mam dalej te same karty jak skladalem kompa ponad 2 lata temu 2 razy Ati Readon 4870x2 2GB i to przez crossfire wiec mam 4gb na karcie graf. ps. sama jedna taka karta chodzi idealnie dalej a mozna jeszcze ladnie overowac dzwiga to wszystko 2 latek ocz 1000W itd. itp. nie bede sie rozpisywal o reszcie bo przeciez wiesz... :> ps. kiedy w Batta 3 bedzie mozna pograc ? Wracajac do Crysis 2 to musze jeszcze raz kupic tym razem bez PL lektora tylko wersje multi - za 1 godz. dostawa :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
hehhhee jaki slaby lektor pl i jezyk ciety ze szkoda, ze graficznie nie mozna o wiele bardziej jak w poprzednich czesciach krecic moze w kolejnym/ch patchu bedzie rozszerzona opcja graficzna w ustawieniach ale do Batta 3 nie ma nawet co porownywac :gwizdanie: choc Crysis 2 przy tak slabych ustaw. graf i tak wyglada
-
[ALL] neostrada 2048
w Uk jest teraz 100Mb http://shop.virginmedia.com/broadband/up-to-100mb.html a najmniejszy pakiet z Virgin to 10Mb :gwizdanie: Jak zwykle neostrada zdziera zdzira
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
za godz. nareszcie go zobacze u siebie Crysis 2
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tutaj to dopiro hamy 398mm http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-CERAMIC-BRAKE-SYSTEM-R8-RS4-Q7-RS6-A8-S8-/220757327693?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3366297f4d no i ceramika $$$$$ zl
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
330mm na tylku kurfa Fly nie podkrecaj bo zostawie je zamiast sprzedac choc z drugiej strony troche za nie chce wiec pewnie szybko nie pojda :>
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
rzeczywiscie wyszlo slabiej zobacz u mnie kiedys tak wygladalo
-
B6 DIVISION
no i rozkmina walec juz jest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kurfa nawet nie podkrecaj Patryk :> ja dalej na nia czekam :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale jest juz na polkach do kupienia jak tak to musza miec ciekawe wejscia w MM w UK mozna zaplacic dzis ale odebrac 25
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w UK bedzie za 3 dni ale nie szkodzi http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Shooter/First-Person/~r351345/Crysis-2-Limited-Edition-With-Nanosuit-Armour-Module-Threat-Awareness/ [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:44_________________________________________________ premiera jest na 25 http://gry.wp.pl/gry/crysis-2,14337,info,0.html[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 05:45_________________________________________________a w niemcowni ponoc 24
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Zobacz jakie tu sa resoraki i inne mody - ktore poprawiaja grafe i otoczenie a sa tego tony itd. itp. zmina pogody GTA 4 PC Water Mod "Extreme flood snowstorm" Download [HD] maly modzik a wiele robi z grafa ps. sa jeszcze inne zestaw Audi http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=403 Fly zobacz co glupim malym programem 2.90MB robisz z GTA 4 :gwizdanie: http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/misc-mods/7743 3 x lepiej niz zwykla wersja GTA4 aby byl MAX :kox: trzeba miec przynajmniej 2 giga na karcie :gwizdanie: obraz full hd + wgrane gotowe niekomercyjne poprawki ulic ( dodatkowo okolo 4 giga ktore robi WIELKIE WOW ) i wtedy to jest :shocked: Wiem cos o tym [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 22:44_________________________________________________tu masz lambo przy jednym niekomercyjnym modzie graficznym Grand Realism IV - Pushing Grand Theft Auto IV's Visual Realism 2010 Test jest jeszcze wiele innych i mozna je laczyc :gwizdanie: na konsoli moze za pare dobrych lat :gwizdanie: przy nowszej generacji i czesci GTA5 beda tak moze wygladaly auta [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 07:55_________________________________________________S4 B6 i S4 B8 bez graficznych poprawek :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________ i lambo z modem reklamowym [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:34_________________________________________________i na koniec mod samochodu + jeden dodatek graficzny ENB ( nie patch ) http://www.youtube.com/watch?v=TkndVMtkEUs&feature=player_embedded#at=61
-
Mustang Bullitt
targowac sie na antenie przeciez wiadomo , ze nie przejdzie :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
pewnie, ze pojdziemy... choc wpierw przekonamy sie czy warto a na sklep trzeba jeszcze czekac 3 dni
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
uuu to jutro czeszemy :kox:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
prawda to :> i jak ze istotna inwestycja Ja jeszcze Karol polecam ori Bosch :good:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:decayed: ps. fajno, ze zmieniles hamy bo to wazna i bdb. inwestycja kolor zaciskow :good:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
:kox: Japan car masz na mysli ?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Tomcio wykresik i ja bym tak bezpiecznie zostawil :gwizdanie: nie dmuchaj maxow bo papier wynik szal moze sie przyczynic do kolejnych wydatkow $$$ jak sie cos spier... a tu przeciez nie o to chodzi biorac pod uwage, ze za jakis czas kupisz mocniejsza A4