Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
mnie na przodzie poszla jedna szyjka po 2 tyg. :gwizdanie: Dystans 10mm firma Bimecc ponoc wiec zakupilem Eibach 8mm bez szyjki bo idealnie wchodzi [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:20_________________________________________________Mam nadzieje Robert, ze u Ciebie bedzie inaczej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kurfa wlasnie doczytalem Reniu ze to zarty z tym banem [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:04_________________________________________________Sorry za OT [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________wracam do gry Crysis 2 cos pisza, ze nie bedzie mozna podkrecic grafiki tak jak przy poprzednich ma ktos jakies info. i moze to potwierdzic bo wydaje mnie sie, ze to bzdura :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
lub kupic kolejne A4 b5 moze wtedy przejdzie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mozesz obejsc bana i wydac blyskawicznie 20000zl lub wiecej na taki sprzecik ciekawe kiedy grafa bedzie bardziej zblizona do tej pierwszej pokazowki LIVE Action :kox: pewnie 7 -10 lat Mam nadzieje ,ze sie doczekamy :> biorac pod uwage kataklizmy wodne itp. przez ostatnie 1.5 roku :shocked:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:polew: ankieta str. 1 robi swoje Jeszcze raz polecam Crysis 2 i mam nadzieje, ze konsola tez cos pokaze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Bedzie latac spokojnie Tomek ps. Piotrek karte wymien koniecznie reszta raczej ok
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja od wczoraj sie bawie w wersje beta Grafika MEGA ( 2x lepiej niz na tych filmikach choc ) choc ustawienia malo wymagajace ;( - jak na razie :gwizdanie: Mam nadzieje, ze pelna wersje da sie jeszcze bardziej podkrecic graficznie - tak jak poprzednie Wtedy to bedzie KOX :kox: ps. waga iso 9.6 GB [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:29_________________________________________________ zgadza sie Tomek, PC ma spokojnie 2 x lepsza grafe przy bardziej wymagajacych gierkach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
za 9 dni bedzie pelna wersja w sklepach Ciekawe czy wczesniej wyjdzie po visolvicie [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 01:06_________________________________________________wyjatkowo bedzie mozna pograc na konsolach ( oczywiscie oprocz wczesniejszych czesci Crysisa ) Real jest jak zywkle 2 razy lepszy POLECAM
-
Ceny paliwa marzec 2026
UK - Plymouth Pb99 premium :decayed:1.33 funta
-
Ceny wariują !!
no masakra jest w PL z cenami :shocked: wiele zblizonych do tych z UK a zarobki :gwizdanie: ps. sama cena paliwa jak niewiele sie rozni :> podobno ma isc jeszcze w gore a co za tym idzie cala reszta
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Crysis 2 beta juz jest :gwizdanie: i smiga ladnie idealnie :>
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
no to idealnie 19" 9j
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
jaka szerokosc 8j ., 8.5j ?
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
co to za kapcie jakie rozmiary wzor felgi wyglada zdecydowanie lepiej niz MTM ps. prysnol bym w grafit lub sreberko, pod kolor
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Luki plany i zajeb..., ze czarna
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
rzecz gustu :gwizdanie: 26" troche duzo ale przy takim nadkolu to tylko 22" 24" bo reszta jest za mala stylistycznie ( moim zdaniem ) no chyba ze zrobic z Q7 offroad i jezdzic na balonach :polew: 32" to zdecydowanie przesada i zgadzam sie, ze idiotycznie wyglada bo tez takie widzialem ale Hammer z 24-26" wyglada idealnie :gwizdanie: Co do tych rantow to jest wiele bdb. firm tuningowych, ktore zakladaja wlasnie takie kapcie ( z rantem ) do swoich resorakow np. Hamman :notworthy: http://www.google.com/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&biw=1920&bih=887&tbs=isch%3A1&sa=1&q=hamman+tuning&aq=f&aqi=&aql=&oq= Mnie to bardzooo odpowiada ciul w te kola :gwizdanie: Daniel jak tam silnik ?
-
[B6 AWX] Oem +
no prawidlowy mod i cena bardzo dobra pod suszare
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Grill ok choc ten sam ale oplacalo sie 10min roboty
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
to prawda wspominales o cabrio i dosc szybko zrealizowales pomysl do planow dopisalbym jeszcze listwy alu zamiast drewna GRATULACJE Damian
-
[ALL] Malowanie dokładek
Jak w kolor nadwozia to raczej w ten sam kolor :gwizdanie: a nie barwe
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
to zrozumiale a no wlasnie cwiczyl juz ktos takie rezy na forum
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Andzej identycznie mysle :> Zderzak zajeb... progi straszne ( powinny byc " wypelnione " jak RS4 ) tylek tez Wiec okidoki81 ja bym rezal Remix z innymi progami i tylkiem To by bylo tyle z tematu a'la RS4 Jezeli chodzi o ori RS4 to nie wiedzialem musze przyznac, ze mozna go znacznie taniej wyrwac... wiec jezeli prawda to zdecydowanie zakladac Ori RS4
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Jak ma byc tak jak w temacie a'la RS4 to tylko Rieger - ori tuning nie majacy nic wspolnego z laminatem !!! jakosc materialu ABS :good: wytrzymalosc zderzaka jest praktycznie taka jak fabryczny ORI http://www.lltek.com/rs4.htm tu masz aukcje http://cgi.ebay.de/Rieger-Frontstosstange-RS-Four-Look-Audi-A4-B5-ab-99-/150493043441?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item230a159af1#ht_4682wt_922
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Marcin ja proponuje przeciez :> nie zmuszam kazdy ma jakies wizje, ktorymi sie dzieli za forum a Daniel wybierze sobie wlasna... ... wstaw 26 " takie ale 20" 9 - 9.5J wiekszy rant w bialej RS4 B7 na szosie to by byl - moim zdaniem chrom rant tez sie szeroko kreci Choc nie wszystkim odpowiada i zdaje sobie z tego sprawe
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak myslisz Daniel na puzny Summer bedzie ready ?