Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba1-2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba1-2

  1. widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem próbował maskę otworzył łomem :polew: :tongue4:
  2. seba a powiedz mi rozstaw kanalow w obu kolektorach jest taki sam?? meczy mnie mysl czy dalo by rade mocowania z np kolektora AJM/ATJ/AWX przespawac na kolek z A5 chodzi o same flansze poobcinac w obu kolektorach a nastepnie te z B5 czy B6 wazne ze z 8V przyspawac do kolektora A5 srednica kanalow musiala by byc taka sama i kanaly wydechowe musialy by pasowac idealnie ( kolek ->glowica ) jest wogole taka opcja wtedy nie bylo bv problemu z przykreceniem CAHA do kolektora oraz pewnie na kolektorze dedykowanym pod te tubrawe lezalby idealnie co myslisz o tym?? nie mierzyłem nigdy tego i nie myślałem w taki sposób jak ty chcesz to zrobić, możesz spróbować napisz do jaro4444 może on ci coś podpowie,, druga sprawa czy taki kolektor jak bedzie dostawał w dupe czy po prostu sie nie rozleci na spawach
  3. węże wywal tylko tak jak pisałem zaślep węża przy grodzi silnika, n18 musi być bo steruje egr-em, n18 masz przy grodzi silnika jest pod rurą dolotową do kolektora ssącego szukaj a znajdziesz
  4. kolektor wydechowy z 16V nie pasuje do naszych 1.9 8V z tego względu że nasz kolektor ma mocowania do bloku równolegle do siebie a 2.0 16V pod skosem
  5. jest do 90 ale widać że szukać sie nie chce [br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 23:49_________________________________________________a na dodatek ja jestem autorem strona 4 popatrz i już nie pisz głupot że nie ma bo śmiem twierdzić że masz coś ze wzrokiem
  6. seba1-2 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    piotrek próbowałem na silikonie, na jakimś tam kleju i puszczały dopiero po złożeniu kloszy na kleju do szyb temat parowania ucichł
  7. :notworthy: :notworthy: :notworthy: za***iście wygląda kolor + pakiet zewnętrzny robi robotę i tak sobie myślę nawet nie musi jeździć bo to auto jest do lansu :hi:
  8. na 100% jest bo sprawdzałem szukaj a znajdziesz jest zaledwie 5 stron a tobie nie chciało ich się przeglądnąć
  9. pablo co dzień jestem w kraku w prokocimu, pracuje nocami co widać po moich wpisach na klubie
  10. po 2 dniach znalazł się i grześ
  11. a to ty łobuzie
  12. nikt cie nie lubi bo masz czyste auto i przyjechać nie chce na spota :polew:
  13. powiedz czemu mnie obrażasz?? na pewno wiem i umiem dużo, i dużo ludzi z tego forum o tym ci potwierdzi, także z żarówką ci nie poszło
  14. co za człowiek avf i awx to te same motory niczym się nie różnią , różnica jest tylko w skrzyni awx ma 5 a avf 6 z resztą co ma to do rzeczy w tamtym temacie masz wszystko opisane i paru ludzi co to robiło ale widze żę twoja wiedza jest ogromna powodzenia życze
  15. jak masz pd to wiazka zostaje stara, komp moze zostać ale trzeba wgrac nowy soft, pompe w baku masz tylko nie wiem jak z jej wydajnością ale myśle żę da rade, silnik turbo głowica orurowanie jest inne na bank, pozostaly osprzet(alternator,pompa wspomagania) możę podejść ale nie wiem jak z łapami zapytaj jaro4444 [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 11:55_________________________________________________awx i avf to te same silniki rożnią sie skrzyniami sprzęgłem, twoja skrzynia może zostać sprzegło też, wał w obu silnikach jest taki sam
  16. na pierwszej stronie masz jak byk napisane ale po co szukać lapiej dać na tacy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109162.0
  17. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    już wiem kto mi auto umyje kiedy furmanke podstwić? :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________masz wszystkie dokładki w kolorze tak?? dobrze widze??
  18. kup taki weżyk i wymień, to weżyk od powrotu paliwa aha zdejm sobie osłone bedziesz mieć lepszy dostęp
  19. oj chłopy ja mam juz ją od stycznia co prawda mam b5 ale motorownia AVF 131ps i mam ją zamontowaną na kolektorze z golfaII 1.6 foty w moim wątku o proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28045.150 poza mną ma ją jeszcze jeden gość w awx zaraz ci go namierze[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:43_________________________________________________aha Piotrek98igo zmienieł z brd na caha i mówił żę koszty duże a różnica zbyt mała jak na takie pieniądze[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:52_________________________________________________trzeciaq on ma ją w awx
  20. jak byś coś nie wiedzi na temat swapa avf to pytaj postram ci pomóc jak tylko bede umial [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0
  21. która? czyli mam rozumieć że nie kapnołeś się wcześniej i dla tego nie można było ich odpowietrzyć tak??
  22. krycha pytanie mam czemu te zaciski wiszą do góry nogami?? to znaczy maja odpowietrzniki od dołu?? co tu jest nie halo
  23. PANY zgramy sie wreszcie na jakiegoś spota?? z góry mówię że w tygodniu odpada, mam pracuje do bólu
  24. seba1-2 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no to teraz nic tylko je przeszczepić i cieszyć się dobrymi hamulcami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.