Treść opublikowana przez marekg
-
Prosze o analize logow
Z pewnością nie. Nie wiem jak długo trzsby eksploatować auto na niedogrzaiu żeby tak zasrac turbo.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ale może nie schodzmy na tematy inne niż sam stan wojenny bo szkoda poważny temat rozmieniać na drobne i dyskutować o dzisiejszej polityce bo to dwa rózne światy.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Wtedy ludzie wiedzieli z kim walczą i o co. Był jeden cel. A teraz każdy sobie rzepkę skrobie i wychodzi polskie cwaniactwo i zwykłe sk***ysyństwo. Ale skoro większość Polaków ma chamskie pochodzenie to skąd nagle zdziwienie? Z resztą dzisiaj są takie czasy, że promuje się ludzi prostych i takich co nie mają nic do powiedzenia. Daje się im mówić i skutki widać.
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
Nakupiles sznurka i drutu za 5 tysięcy??? Szacun;)
-
Wymiana radia na ori Concert II
W Avancie rzeczywiście jest problem z przepuszczeniem kabli przez całe auto bo wzmak jest zmontowany razem z subem. W sedanie można wzmaka upakować za schowkiem pasażera dzięki temu tylko jeden kabelek idzie na tył do suba a reszta jest na miescu z przodu.
-
Wymiana radia na ori Concert II
Dokładnie. W b6 nie trzeba żadnego adaptera can, pocisgnsc tylko dwa kabrli z licznika do radia i kodowanie potem. Po drugie, po nagła cholerę ci ori wiązka do wzmacniacza? Tez filozofia kilka kabelkow naszykowac.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Definicja jest definicją i nie ma tu miejsca na dyskusje. Poza tym nie o ustroju tu mowa a o stanie wojennym jako kryzysie antypolskiego tworu jakim był PRL. W zasadzie komunizm zawsze doprowadza do takich kryzysów i mamy to szczesxie , ze to się rozlecialo a władza nie miała na tyle siły żeby po komunistycznemu załatwić sprawę. To sa fakty a nie interpretacja wiec nie relatywizujmy już wszystkiego na siłe. Nigdy cie nie zastanowilo dlaczego zawsze w takim ustroju bardzo silnie rozbudowany jest aparat represyjny? Dlaczego tak bardzo kontroluje i represjonuje się obywateli? Dlaczego ogranicza się możliwość wyjazdów zagranicznych ? Dlaczego tak bardzo kładzie się nacisk na obronność i zagrożenie z zewnątrz? Dlaczego tak straszy się ludzi? Co, ze niby inni tylko czyhają aby ten raj rozpierdzielic? Nie. Bo ten system jest wbrew ludziom, ich naturze i interesom. Wymaga od ludzi wyrzeczeń i poświęcenia dla państwa a dokładnie dla elity rzadzacej. Wymaga od ludzi tego co nie jest naturalne. Dlatego udaje się to utrzymywać tylko zamordyzmem. A stan wojenny był tego doskonałym przykładem. Bo raczej nie w imię równości i sprawiedliwości społecznej władza proletariacka otworzyła ogień do ludzi.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
A wiesz co to utopia? Poza tym żeby wprowadzić ustrój komunistyczny to trzeba najpierw zaprowadzić "nowy ład". Co to oznacza nie trzeba chyba tłumaczyć. Tak więc komunizm jest zwykłym skurwysynstwem i robieniem sobie dobrze klice ludzi kosztem całego narodu pod hasłami rzekomej równości i sprawiedliwości. Zawsze i wszędzie tak to wygląda. Widzis cos dobrego we wyciskaniu ludzi, z natury różnych do tego samego szeregu? Jeden naród jeden kolor jeden szablon, kolor itd? Równość społeczna, bezklasowosc to są największe dyrdymaly i zaprzeczenie ludzkiej naturze. Właśnie dlatego ten ustrój działa tylko na papierze. " każdemu wg zdolności, każdemu wg potrzeb" taaaa dawno się tak nie ubawiłem. W praktyce każdemu gówno żeby było równo. A kto mądrzejszy to uciekał z PRL bo "rządy proletariatu" to jest dopiero bzdura. Chłopy i robole u władzy...tragedia.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Oj to tez nie do końca jest prawda z tymi lewymi rękami do roboty bo dla wielu ludzi w Polsce nie ma godnej pracy a powiedzmy sobie uczciwie nie każdy jest stworzony do kombinowana (w sensie pozytywnym), do robienia interesów itd. Większość ludzi to przecietnie uzdolnieni, do pracy na etacie itd. To jak w każdym kraju najwieksza masa i ci ludzie nie są ni gorsi ani lepsi, maja prawo do godnego życia. W Polsce żeby żyć na europejskim poziomie to trzeba sporo nagłóekowac. A to samo można mieć za granica nie myśląc w ogóle. A jak ktoś ma ręce i łeb do roboty to po co ma się męczyć w Polsce jak pracując za granica i wykorzystując swoje zdolności może mieć 4 razy więcej? Można by wiec powiedzieć, ze siedzi w Polsce i robi za frajer zamiast zarobić europie? Kwestia podejscia ale patriotyzmu w to nie mieszajmy bo można udowodnić wszystko zależnie od podejścia.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Pies na łańcuchu też ma dobrze wg tej filozofii. PAN dal bude , daje miskę to pies siedzi. Wszystko podane. Ale spusc z łańcucha to nie wroci. Czlowiek to nie tylko brzuch so napełnienia. A jak komuś pasuje wiernopoddancza poza to niech lepiej siedzi cicho. Ruski dal co miskę a druga ręką dziadka i ojca mordował. PRL to było gowno na krwi Polaków stworzone i nikt nie ma prawa dobrego słowa o tym powiedziec. Z czystej ludzkiej przyzwoitości. A jak komuś było lepiej to albo aparatczyk albo prosty chłop co tylko bęben musi napchac nie wazne czym i z czyjej miski. Na pewno wtedy żyło się inaczej i pewne sprawy z dzisiejszego punktu widzenia wydają się całkiem dobre. Tylko wtedy jakoś nikogo to nie cieszyło a i dzisiaj jakoś nie znajduje nikogo kto chciałby tam wrócić. Jedni maja lepiej drudzy gorzej ale ani jeden nie zamieniłby się.
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Właśnie dlatego, ze ekonomicznie nie funkcjonował ten system to dlatego zdechł. Nie czołgi rakiety czy wyczyny solidarności ale zapaść gospodarcza rozwalila w drzazgi PRL i caly związek radziecki. Generała truchło powinno być po ulicy rozwleczone bo tylko idiota może mu zasługi przypisywać czy honor. To bydle i spelrzedawczyk na ruskiej smyczy, polecam posłuchać ludzi co go znali i poczytać o jego "chwalebnej" przeszłości. Takie k**wy jak on pozwoliły aby nkwd wykonczyly resztki polskich patriotów i inteligencji. Tak tworzyli PRL. Dlatego śmiało stawiam tezę, ze PRL to nie była Polska tylko ruski twór gdzie żyli Polacy. I nie ma czego żałować. A jak komuś zal bo głupi, bo nic nie rozumie to jiexh czyta o Katyniu i działaniach UB w latach wczesno powojennych. Tak długo czyta aż zrozumie. Wszyscy ci towarzysze łącznie z ostatnimi sekretarzami, aparatczykami powinni w 89 trafić do pierdla na wieki. A żyli spokojnie, jedni dalej się udzielają w polityce inny cieszy się prezydencką emerytura. Takiego gowna krzywdy jak stan wojenny to Polakom nikt nie zgotował oprócz tego co było zaraz po wojnie. I tym su***synom powinno się ro na grobach wypisać.
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
Hehe bo schowki do b6 są po szukiwane - raz ze drapia się jak cholera po drugie zawias. Nie wspimne o tym, ze b6 jak psów po wioskach a b8 to jeszcze swiezynka dla nielicznego pospólstwa. Ech jaki ten świat prosty...
-
dlaczego cześci do audi a4 b5 są drożesze niż do b6 b7 ?
Wytłumaczenie jest duzo prostsze - prawo podaży i popytu. Im większe zapotrzebowanie na części do tych strucli tym wyższa cena. Nie ma to nic wspólnego z jakością, trwałościa itd. Przykro mi
-
łącznik elastyczny / prosze o sprawdzenie foto
Co się stało tej plecionce? walec ją rozjechał czy co?
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Nie matematycznego tylko z punktu widzenia najprostszej logiki.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Widać jak na dłoni, ze pokolenie roszczeniowe na marketach wyhodowane właśnie nauczyli się pisać, samochód prowadzić i się zaczyna. Zaplacilem to ma być, tu teraz i zaraz. A jak nie to ja ci pokaże. Bo mi się przeciez należy.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
A nie popierdzielił ktoś podłączenia wężyków? Ja bym zaczął od sprawdzenia tego. Potem stan przewodów i zaworki.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Jeśli chodzi o kopcenie to dobrze sprawdzić przewody dolotowe. Co do mulenia to polecam sprawdzić układ podcisniniowy w tym szczególnie zawór n18 za prawym reflektorem. Skoro sam egr jest wymieniony a jego odpiecie jednak polepsza prace silnika to znaczy, ze kuleje samo sterowanie egr-em czyli podciśnienia. Stad muł.
-
potwierdzenie wpłaty
Oj tam przesadzanie. Pisma SE możecie pisać nikogo to nie obchodzi ani nie rusza. Ja kiedyś dostałem mandat od policji i jeszcze tego samego dnia zrobiłem przelew. I co? Głupi bylem z tej nadgorliwosci. Za jakiś czas się komornik przyp... Ze wchodzi na wynagrodzenie za niezaplacony mandat... Okazało się, ze scierwa w urzędzie wojewódzkim nie zauwazyly , ze był przelew itd. Ciul ze kasa się nie zgadza co ich to. Z automatu do komornika zamiast sprawdzić po swojej stronie. A potem co mnie po ich przeprosinach jak swojego się nadenerwowalem, w pracy tez pewnie sobie ktoś pomyślał Bóg wie co. Bo im się pomyliło... Jeśli chodzi o urzędy to jestem zwolennikiem komputeryzacji i załatwiania przez siec a większość urzędników natychmiast na pysk, niech się osły i lenie z nadania znajomków wezmą za uczciwa robotę a nie przezeranie moich podatkow . dla tej grupy nie mam żadnej litości i tolerancji. To tepic trzeba. Widziecie.... Jeszcze teraz mnie trzesie
-
Opinie o skórzanej tapicerce
Spróbować owszem, kto wie. Chociaż w klasie samochodów jakie obecnie uwazam za odpowiednie do oczekiwań i akceptowalnego poziomu wydatków na utrzymanie raczej skory nie są spotykane
-
Opinie o skórzanej tapicerce
A jeśli nie co 5 lat a co 10? Mnie samo myślenie o tym, że miałbym coś robić przy fotelach już męczy, szkoda mojego czasu. Fotelom materiałowym nic się nie stanie a skóra owszem mogłaby tego nie wytrzymać. Jak mnie kiedyś popierdzieli i będzie stać na skórzane tapicerki to zobaczymy, najwyżej zmienię zdanie.
-
Opinie o skórzanej tapicerce
Ale tu nie jest mowa o tym co kto lubi robić tylko o tym co jest bardziej zajmujące czas i ew. pieniądze.
-
Opinie o skórzanej tapicerce
Nieźli jesteście, jeden pisze, że skóra łatwiejsza w utrzymaniu a drugi, że jak się dba tak się ma i będzie git. Czyli jak się nagimnatyskujesz to będzie wyglądać. A szmata ? nic nie trzeba z nią robić, co parę lat wyprać i po temacie. A w sumie jak ktoś chce spróbować to niech spróbuje. Jak się nie spodoba to puści dalej i kupi coś ze szmaciakami. Co za problem. Czasem warto samemu popróbować niż tylko pytać innych co dla mnie lepsze albo co mi się bardziej podoba...
-
Elektryczna nagrzewnica w TDI
Dlaczego ci się tak wydaje? Bo ludzie pisza, ze zaraz im cieplytkue leci ? Mi tez nie leci od razu cieple ale czuc wyraźnie, ze zaczyna grzac grzałka bi na cieplo z silnika za wczescie. Z reszta, ludzie na tym forum czasami pier**la za przeproszeniem jak potluczeni. Jeden czuje, ze coś tam grzeje a drugi na to samo sadzi farmazony, ze na gorące powietrze z kratek zaraz po odpaleniu. Z dystansem di tego co ludzie tu pisza.
-
Elektryczna nagrzewnica w TDI
Gdyby nie ona to lecialoby zimne. To nie kotlownia tylko urządzenie wpspomafajace.