Treść opublikowana przez danielom
-
kompletne sprzęgło z dwumasem AWX do B5
Tez mam komplet luka pod AWX'a
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
aha chyba że tak bo trafiłem jedynie na stronę producenta gdzie było napisane o jakiejś płycie z katalogiem Tomek, nie sugeruj sie tym "pseudo specjalistą" z posta wyżej Twojego, poczytaj jego posty i watki w ktorych sie udziela i bedziesz wszystko wiedział Odezwij sie do muszka.d albo do Cowboya to Ci doradza i sprzedadza bo maja towar dostepny
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
cale oski mialem i przelozylem wewnetrzny przegub. Nie jest to prosta operacja, bo najciezej zdjac dekiel ktory jest od strony kolnierza skrzyni biegow.
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
Czytaj ze zrozumieniem. Wewnetrzne oba na uzywki
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
Dokładnie, spalanie spada. Danielom jak ogarniesz drżenie to daj znać co było przyczyną. Jutro sciagam przeguby zewn z innych polosi i wrzuce, sie okaze czy cos sie zmieni ---------- Post dopisany 18-05-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 10:50 ---------- Przeguby po dosyc dlugiej batalii zmienione, wyglada na to, ze drzenie przy delikatnym przyspieszaniu ustalo, przy max bucie na 3 i 4 od 1,5 tez ustalo mocne drzenie, jedynie na 5. cos sie pojawia ale to w koncu nie nowe przeguby na ta chwile tak zostaje, bedziemy obserwowac
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze
-
Strefa Śmiechu
:grin::polew:
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
Pasuje pasuje. Podobno jest mocniejszy ale kto to wie. Na pewno tarcza sprzegla jest inna, bo bez tlumikow drgan, wiec prawdopodobnie musi cos byc mocniejszy. Cena ta sama przy nowym wiec bez zastanowienia
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
To to ja wiem, pisalem do zalozyciela watku, ale juz wszystko wiem, on nie zmienial
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
FMIC poki co zbedny, duzo sie nie paluje, a nawet jesli to max 50-55' stopni w dolocie. ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- Nie a po co przerabiać? Wszystko pasuje przecież. Przy przyspieszaniu ale tez przy delikatnym polozeniu nogi na gazie, przy mocnym bucie tak poszarpuje ale w roznych predkosciach obrotowych, najczesciej miedzy 2400-2600. Dwumas raczej eliminuje, bo wiem jak sie zachowuje rozwalony przy przyspieszaniu
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
Podejrzenie jest ale cena nowych poraza, dlatego musze znalezc cos na podmianke zeby potwierdzic
-
Przegób wewnetrzny do wymiany????
I jak kolego, udalo Ci sie zdjac ten przegub wewn?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dziękuję Panie Adwokacie Arturka, za opinię. A podobno to ja wszedzie dodaje swoje zdanie :polew: ---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- jestem za bardzo zabiegany...niestety dopiero wczoraj dostałem Polo do jazdy i nie mogłem se pozwolić na "postój" audi . Teraz jak Polo jest zacznę wreście te pierdołki "uzupełniać":whistling: Arturro, nie ma dużo roboty, ale jak CI mówiłem ja tego sam nie robiłem, jedynie przeciągałem kable zasilające pomkę spyskiwaczy thx.....zastanawiam się ................ale chyba w to pójdę co tam???? Kochany, jak masz za duzo daj mnie, a nie cisniesz w tego pazdziocha, ktorego powoli juz nie sprzedasz, bo bedzie Cie cislo w kregoslup, ze za duzo wladowane, wez kup malej zabawke czy co tam a nie ladujesz w cos, co juz z gory jest skazane na niepowodzenie miałem takie momenty jak robiłem inne rzeczy w aucie....naprawy !!! takie ciut droższe niż był kosztorys na początku ,a nie rezania jakieś także ten etap mam za sobą.... Twoj sprawa pewnie, przecież mnie to nic nie bedzie kosztowac, tak tylko sie zastanawiam nad sensem, tym bardziej, ze ciagle mowisz, ze masz cos innego w planach
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jestem za bardzo zabiegany...niestety dopiero wczoraj dostałem Polo do jazdy i nie mogłem se pozwolić na "postój" audi . Teraz jak Polo jest zacznę wreście te pierdołki "uzupełniać":whistling: Arturro, nie ma dużo roboty, ale jak CI mówiłem ja tego sam nie robiłem, jedynie przeciągałem kable zasilające pomkę spyskiwaczy thx.....zastanawiam się ................ale chyba w to pójdę co tam???? Kochany, jak masz za duzo daj mnie, a nie cisniesz w tego pazdziocha, ktorego powoli juz nie sprzedasz, bo bedzie Cie cislo w kregoslup, ze za duzo wladowane, wez kup malej zabawke czy co tam a nie ladujesz w cos, co juz z gory jest skazane na niepowodzenie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jestem za bardzo zabiegany...niestety dopiero wczoraj dostałem Polo do jazdy i nie mogłem se pozwolić na "postój" audi . Teraz jak Polo jest zacznę wreście te pierdołki "uzupełniać":whistling: Arturro, nie ma dużo roboty, ale jak CI mówiłem ja tego sam nie robiłem, jedynie przeciągałem kable zasilające pomkę spyskiwaczy thx.....zastanawiam się ................ale chyba w to pójdę
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
Auto juz spory czas po zrobieniu, ale teraz dopiero temat Ogólnie seria, poza turbo i wtryskami, do tego sprzeglo awx i dwumas awx, chociaz cos drzy i szukamy co
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Tez bylem, ale jestem odmiennego zdania, mnie sie podobalo Może dlatego, ze znam cala produkcje Marvela od podszewki, za lebka mase komiksow czytalem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzieki, bedzie aktualizacja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapraszam sie ogarnie, ostatnio na biezaco ---------- Post dopisany at 02:35 ---------- Poprzedni post napisany at 02:35 ---------- ładuj nowe turbo, szkoda czasu na półśrodki oj Stasiu Stasiu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wyspany ?
-
Tunel z A6 C5 do B5
Witajcie. Czy ktoś próbował przypasować tunel środkowy z A6 C5 do B5? Jak z jego szerokością i miejscem montażu podlokcia? Podoba mi się opcja nawiewu na tylna kanapę, a dało by się to podłączyć pod nawiewy środkowe tylko czy to spasuje pod konsole poliftową do b5? ma ktoś możliwość porównania? pozdrawiam!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzieki Panowie, bylo swietnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Potrafisz wklejac fotki na forum tapatalkiem???? Ja mam wersje 2 i mi podczas wgryqania wyskakuje error please upgerade your tapatalk a mam full wersje...nie wiezz w czym problem Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 U mnie tez nie dziala:kwasny:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czy ktos pochytal drewno tak na pikobelo?
-
chip silnika 1z
a tutaj masz linka z filmem zwróć uwagę do jakich marek aut są montowane( vw )ciekawe jakie mają silniki pewnie takie same jak audi ale ty pewnie masz od ferrarii nie mówię też że są najlepsze na świecie ale wydaje mi się że są w miarę dobre . ciekawe czemu sobie knechta nie kupujesz przecież są lepsze od mana FILTRON :: Film o firmie WIX-FILTRON