Treść opublikowana przez danielom
-
Silver Fake S4
Super wypas :-) Ale najbardziej podoba mi sie 10PP :-) Kolego,masz 6 poduszek, kurtyna jest jedna od slupka przedniego do ostatniego tylnego :-)
-
Jak to jest w końcu z Microcar-samochody "bez prawa jazdy"
Nie wiem na jaka to kategorie ale jesli na AM to mozna jezDzic na dowodzie jesli mialo sie ukonczone 18 lat przed wejsciem ustawy o AM.
-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Grzesiu nawet do stalych, starych klientow przestal sie odzywac przez co przepadlo kilka robot :-)
-
Przyciemniane szyby kara
miałem analogicznie podobną sytuacje ... próbował mi wcisnąć mandat... oczywiście nawet go nie wypisał... masz możliwość usunięcia usterki na miejscu ... jeśli jesteś w stanie to zrobić podczas kontroli.... temat się kończy... w b5 przerabiałem to z szybami i hidami auto masz miec sprawne w czasie kontroli, a posiadanie przodu przyciemnionego jest niesprawnoscia. To ze usuniesz chroni Cie tylko od zatrzymania dowodu ale mandat pozostaje jako fakt ktory zostal stwierdzony. Jesli miales inaczej to miales szczescie, wyjatek od reguly.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jedno tam widze nawet na mojej turbinie :-D
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tam wiecej mocy wirtualnej niz rzeczywistej :-D same "tjuningi" :-D
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Zostają i bardzo dobrze, anonimowe nie powinno byc :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oo co to sie stalo :-)? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Bardziej Madzi jak Siemiana ;-)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Rybnicka w Mikolowie przed chwila :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Sezon Rowerowy 2016
- Sezon Rowerowy 2016
jak to wygląda od strony prawnej?Jak masz platforme z światłami i rejestracją dodatkową to według prawa ok ale koszt zestawu ok 1000 zl a ja mam wieszak za ok 200 zł od paru lat i tu prawnie lipa ale jeszcze nigdy nie miałem problemu a nawet jak cie zatrzymią i każą rozebrać rower i dać do auta lub bagażnika ale takiego przypadku jeszcze nie znam.nie ma czegos takiego jak rejestracja dodatkowa.- Spoty Katowice i okolice
to musi byc duzo nalatane :-)? Ja robilem w Passacie po 120tys prawdziwego przebiegu :-)Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- [ALL B8] moja pierwsza A4
Autko piękne, zawias jak dla mnie zrobil robote i auto wyglda super Tylko zainwestuj w koncu w porzadny lewarek bo pod te gowno ktorym dzwigasz auto reki bym nie wsadzil- Proszę o analize logów asv 1,9 tdi 110 ps
Przepływomierz tnie dawke stad auto jest mulowate.- Rzuca silnikiem po odpaleniu, duża korekcja 4 cylindra
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Ktory taki fachowiec? Jak 6 rok spedzam przy TDI, nie ma takiego czlowieka w tym mieście Owocnego wydawania kasy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ales Ty k**wa zakompleksiony :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Nikogo Rysiu nie wyzwałem, czytaj ze zrozumieniem Oczywiście, że każdy kupuje to co mu sie podoba, pewnie dlatego w ktoryms wątku byl placz ze ktoś kupił te same felgi co masz Ty :grin: ? Nie poplacz sie biedaczku:) To jest prawie jak przesiadka z A4 do A6 Misiaczku, roznica polega na tym, że ja nie pier**le w kazdym watku jakie to mam duze felgi i jakiej szerokości [emoji14]A od kutasow kto kogo wezwał tylko nie pisz ze to był żart .naciepane z GT-I9195 Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nikogo Rysiu nie wyzwałem, czytaj ze zrozumieniem Oczywiście, że każdy kupuje to co mu sie podoba, pewnie dlatego w ktoryms wątku byl placz ze ktoś kupił te same felgi co masz Ty :grin: ? Nie poplacz sie biedaczku:) To jest prawie jak przesiadka z A4 do A6 Misiaczku, roznica polega na tym, że ja nie pier**le w kazdym watku jakie to mam duze felgi i jakiej szerokości- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Serio macie takie male kutasy ze musicie ciagle powiekszac sobie rozmiarami felg ktory wieksze :-D ? Wspolczuje Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jakbys wsadzil to bys sie mogl mocno zdziwic haha :-DWysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- Do osobówki Nerta truck cleaner 2000 Pilne !
Prosze Cie :-) wydaje mi sie ze tez masz to ze zrodel innych niz specjalnie kupowane dla siebie :-) sa specjalne srodki typu APC do usuniecia gorszych zabrudzen ale do mycia sa specjalne szampony za pare zlotych :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- Do osobówki Nerta truck cleaner 2000 Pilne !
Ja uzywam w robocie do mycia posadzki :-) za ostra chemia na osobowke :-) Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- Sezon Rowerowy 2016
Widzę, że kolega jeszcze nie jeździł nigdy na SPD post z serii "nie znam się, to się wypowiem" No jak z ciebie taki zawodowiec i specjalista to szerokiej drogi... Koniec tematu. Mam swoje zdaniw i tyle i stasiowi po katowicach są twoim zdaniem potrzebne spd to powodzenia ... Może sie pochwalisz swoimi trasami ... Ja nie ukrywam robie max 200 km tygodniowo na zwykłych pedałach i dlatego nie widze sensu w spd a miałem z tym styczność... Ale też robie dystansy jak typowy amator a wątpie że stanley nagle zacznie śmigać maratony więc sam pomyśl... Chyba że dla lansu...o trafilem na temat :-)Mario, jezdzisz tym rowerem co ostatnio wrzuciles fote po Parku Slaskim? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja na takie klubowe zycie juz od dawna nie mam czasu sam wiesz :-)Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
majster jedziecie do Zatoru ? skadze znowu, nowa robota nie pozwala :-)Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka - Sezon Rowerowy 2016