Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
powiedz to Mariowi:facepalm: Stary zluzuj, ja tez nie lubie zeberek i nie interesuje mnie to, czy ktos poleca czy nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:slina: ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Moglem, k**wa jechać polosiek nie zalozylem, bo zapomnialem, ze tam wsadzilem znow ori sruby spline, a tego kluczyka nie mialem Poduszki pod skrzynia zmienione, troche mniej nim rzuca ale szalu nie ma, ale ogolnie stare byly spekane
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
:hi: Mam za dluga antene i mi sprzega jak sie jest tak blisko
-
[ALL B5] Audi S4
A ja dzis skrecilem w dol i wlasnie mialem smar na gwincie, oczyszczenie szczotka i bez problemu wszystko puscilo. Takze warto przemyslec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wlasnie z tego tzw stereotypu tak jak napisalem wyzej , do niedawna zaproponowal bym Ci swoj suchy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczelny ic ori 70-80zl, fmic min 500 ale watpie zeby sie udalo rdzen 250-300, do tego silikony, nierdzewka, opaski. nie odbieraj chłopakowi marzeń Wiesz, ja do niedawna tez juz zaczalem gromadzic opaski i silikony, ale to sie okaze, co bedzie w lecie przy jakiejs tam jezdzie. nie ukrywam, ze mi sie zdarza raz na jakis czas przegonic dluzszy czas, a tak to normalnie, wiec moze nie bedzie to konieczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczelny ic ori 70-80zl, fmic min 500 ale watpie zeby sie udalo rdzen 250-300, do tego silikony, nierdzewka, opaski. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Mam taka na polce i chetnie dam komus, ktos ustawi na niej 1,5 bara i bedzie dluzszy czas jezdzil Wtedy by wiekszosc afn'owcow nie marnowala kasy na awx.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Srednio oplacalne, sterownik 16 bit ze sterowaniem VTG, cala instalacja podcisnienia, soft, turbo, wtrysk, pompa to przekroczy wartosc tego bolidu Ale tak jak mowisz, kazdy po swojemu, chociaz na forum kazdy cisnie juz do turbiny AWX FMIC a az tak konieczne to nie jest, chyba ze ktos ciagle cisnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra ja wiem że dużo gadam a mało robię ale skończ z tym określeniem Sprawdziłem etkę i pozostaje mi wymiana na jakiś używany albo założenie FMIC Zapomnialem Tomka zacytować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:eusathink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moim zdaniem w ogole nie warto w Twoim przypadku nie warto pchać sie w FMIC, chyba ze planujesz grube mody wraz z przerobieniem sterrowania turbo itd. Moj mial 40'-45' przy ktoryms logowaniu jak zrobilem soft, teraz w lato okaze sie co bedzie na AWX. Jak nie przekroczy 60' w stressie przez dluzszy czas to sie nie pcham w FMIC. Decyzja nalezy do Ciebie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Lato na aucie az przyjemniej, ale jednak na zimie byl komfort
-
Problem z netem UPC
Zmien metode uwierzytelnienia na wpa 2 lub samo wpa, powinno pomoc
-
Większe tylne hamulce do B5 (nie S4 mała niespoodzianka dla posiadaczy aut z quattro)
A dopiero, co gadal, ze nie bedzie juz inwestowal :facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
no to pssyt Harnaś
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam "Pokłosie" oraz "Mój rower" , dobre kino jak na Polskie warunki.
-
Spoty Katowice i okolice
To i ja sie dolacze. Czarny Smirnoff sie chlodzi...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
sjz Mam w domu nr tej wtyki chyba, takze jutro sie odezwij
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Od czegoś trzeba zacząć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
H4mm3r, pady 135mm wystarcza?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
rozbierz obudowe i zmierz szerokosc pina
-
Brak hamulców jak jest wilgotno
Nie jestes pierwszy co sie nad tym zastanawia, ale nikt poki co oficjalnie nie dal rozwiazania pewnego.
-
Brak hamulców jak jest wilgotno
Dokladnie ,u mnie to samo teraz. Mocno wdepnac zaraz po starcie i bedzie dzialac. Prawdopodobnie wilgoc ma jakis duzy wplyw na sama membrame w serwie i wspomaganie nie dziala jak powinno, albo jakis nalot sie tworzy miedzy tarcza i klockiem i trzeba mocnego zdarcia zeby dzialaly ok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
te piny bywaja w wielu kostkach w Audi, na szrot podjedz i poszukaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba bardziej zalezy Ci na pinach niz na wtyce? Wtyke przeciez masz