Treść opublikowana przez cool506
-
Strasznie wysokie spalanie w nowym a5 coupe 1,8tfsi 170ps - proszę o radę :)
Jesli jest Nowe, ASO + Gwarancja - jedziesz i niech patrza co jest nie tak....
-
Opiłki metalu w układzie paliwowym
NYNa dobrze gada moim zdaniem, wspolczuje, ale teraz to trzeba uwazac wszedzie, ja tylko na bp tankuje i mam nadzieje ze nigdy mnie cos takiego nie trafi....
-
[B8 CAKA] Proszę o pomoc w odczytaniu błędów
Ale mu podpowiedziałeś......... nie od tego jest FORUM
-
Jakie Końcówki wydechu
Jakiś nr ori tych koncowek?
-
Zegary z kolorowym fisem
cos sie dowiedzieliscie w sprawie zegarow kolor b8??
-
Montaż i działanie Audi Lane Assist w Audi A4 B8 2007-2011
Masz "łeb" stary!!!! wszystko moim zdaniem do ogarniecia z taką instrukcją jaką dzięki Tobie mamy, ja tylko albo nawet aż, nie potrafię rozkminiać schematów elektrycznych, ale douczę się )) SUPER ROBOTA!!!!!!!!!!!!!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratulacje modów i autka, doczytałem sie dopiero do 11 - stej strony, i juz zaczełem myslec ile mam pln wolnych do wydania Na teraz mam tylko pytanko - czy instalacja do podswietlenia nawiewow jest fabrycznie przygotowana?
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu- Kołobrzeg!!
-
Jaka różnica w systemach MMI
zmieniarke mam i navi też mam
-
B8 TrOOOOp
tak mam LOW, co jest potrzebne zeby był kolorowy? mam zmieniarke na 6 cd, navi dvd w schowku i wzmacniacz w lewym rogu z tyłu w bagazniku
-
B8 TrOOOOp
Panowie, zakupiłem B8, i mam pytanko, system MMi i wyswietlacz czerwony. Pytanie- czy da sie zmienic na kolor, jesli tak to co potrzebne i jaki koszt?
-
Jaka różnica w systemach MMI
Witam, powiedzcie Pany, czy w mmi 2g low da sie zmienic wyswietlacz zwykły na kolor?? co potrzeba i jakie koszta?
-
Kołobrzeskie A4 .........
mi;) 506150685
-
"KOMBAJN"pod RNS-E ??
tam jest w link w aukcji do you tube
-
"KOMBAJN"pod RNS-E ??
Witam! Probował ktos tego wynalazku?? Ciekaw jestem jak z jakością? Adapter Multimedialny RNS-E RNSE iPod USB SD DVD (2593166701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Kołobrzeskie A4 .........
"kenolb" Dzieki. jak dasz dobra kase to sprzedam i moja;) Byłem wczoraj w niemczech 900 km i powiem Wam ze nie ma za wielkiego wyboru a dobra b6 kosztuje grubo ponad 6tys euro. s_line znalazłem jedną ale cena mnie powaliła 8 tys euro. Dawno "tu " nie wczodziłem bo tak jak prezes zasugerował ta formuła forum wogule mi nie odpowiada a wrecz mnie wk***ia. Jak cos teraz idzie jesien wiec siłą wolnego czasu bede tutaj zagladał czesciej. Pozdrawiam audioli .
-
B6 DIVISION
Też oceniam żle, mam nadzieje ze to nie koniec zmian;) nie znam sie za bardzo na Tym i nie chciałbym nikogo urazic, ale uwstecznilismy sie chyba ;( ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:20 ---------- jak wejsć w OPCJE - Odpowiedzi na Twoje wątki .......??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
8D0 858 555 6PS - 22zł w ASO. Długość 213mm. Szerokość 37mm na końcach i 40mm w środkowej strefie (nie jest równy na całej szerokości). To tego nie ma w serii ??
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Z tego co mowił to gorna p&p a do dolnej trzeba panel zdejmować
-
B6 DIVISION
ale poprawnie zrobic moda nie szkodzi
-
Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
Odgrzewam mielonego............ Musze jechac wygrzac dupsko z tej zimnej PL, no i niestety w tym okresie to tylko Egipt, wiec moze ktos ostatnio byl i coś ciekawego poleca ??
-
B6 DIVISION
No to już całkiem znosna temp./ u mnie 2+ i leże k...a chory w łóżku :wallbash:
-
[B7 BPW] felgi 18-19 RS4 grafit(tytan)
Patrz wyzej
-
[B7 BPW] felgi 18-19 RS4 grafit(tytan)
Jezeli ten wzor to tylko 19" na 18Wyglada mala jak 17", wiem bo przymierzałem, nawet gdzieś mam foto [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:39_________________________________________________
-
B6 DIVISION
Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :> To nie dziaduj tylko se kup. A nie o letnich myślisz eeeu mnie za oknem przez chwilę były warunki na lato już :decayed: - nowa guma na zimę zawita jak się zacznnie sprzątanie magazynów :gwizdanie: No jakbym wczoraj założył letnie, to dzisiaj zapierdzielał bym na piechote-dowaliło znow śniegu