Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. Gwerty odpowiedział(a) na arekx123 temat w Audi A4 B7
    Jedyna słyszałem na operacja żeby to dobrze świeciło to ori bixenon. Bo z tych chińskich to niewiele wycisniesz.
  2. Gwerty odpowiedział(a) na Miki95 temat w Audi A4 B7
    Obudowy są inne w różnych lampach. Są trzy opcje. - Spawanie uchwytu. -Reperturka -Wymiana obudowy na taką samą.
  3. Gwerty odpowiedział(a) na Daniel96 temat w Audi A4 B6
    Jak się montuje projektory. To muszą być zgrane z odblysnikiem świateł drogowych. Wtedy jest pewność że da się światła ustawić.
  4. Każdy ci powie ze to po regeneracji. I ten co robił to jego wina. Z tym ze te lampy parowaly wcześniej. Lampy przerabiane z USA. Sprawdzone odpowietrzniki, dekle. Zaspawane uszkodzenia. Lampy ponownie klejone na nowym sznurze butylowym.
  5. Gwerty odpowiedział(a) na Daniel96 temat w Audi A4 B6
    Każde lampy mają ręczna regulacje do ustawiania góra-dół i prawo-lewo. Samopoziom nie służy do ustawiania lamp a odpowiada jedynie na automatyczne opuszczanie lamp w pewnym zakresie. Jeżeli lampy są złe ustawione manualnie to samopoziom ich nie ustawi żeby świeciły poprawnie.
  6. Na Ali. Za gotowe zestawy do b6. Samemu ewentualnie ogarnia się adapter z ori przesłony. A co do parowania. To łąk lampa klejona na klej na bazie poliuretanu to przez jakiś czas potrafi parowac. Klej poliuretanowy utwardzane się w kontakcie z wilgocią otoczenia gdzie w całej strukturze potrafi schnac do około 2-3 tygodnie. I w tym czasie łapy Paryża praktycznie zawsze czasem z sprzyjających warunkach przebiega to szybko i bez problemów. Jeśli pi tym czasie nadal paru ja wRto lampy wyjąć i dosuszuc żeby pozbyć się wilgoci w wnętrza.
  7. Na Ali. Za gotowe zestawy do b6.
  8. Cały zabieg w b6 lampy h7 i Xeon pasują p&p. Podkreślam to żadna nowość na rynku od kilku dobrych lat. Dawno przetestowane jakość marna. Odblysnik szybko się wypala. Ale jak ktoś to szybko i łatwo można zrobić bix na chińskim h1.
  9. Tylko projektor H1 mini pasuje . jakość odblysnika marna. I żarówka h1 nic więcej.
  10. Gwerty odpowiedział(a) na Guciorro temat w Audi A4 B6
    Żarówki nie pomogą jak wypalone odblysniki projektorów. Odblysniki do regeneracji lub wymiany.
  11. To tego chińskiego projektora nie są potrzebne żadne skomplikowane adaptery. . Moim zdaniem jak robić bihalgen to na porządnym projektorze. Np hella3 do którego można z czasem wsadzić palnik i mamy bixenon lub żarówkę ledowa i mamy biled.
  12. Zamienili są marnej jakości. I długo nie poświęca. Po około 2 latach odblysnik to wywslenia. Proponuje poszukać lamp ori valeo angielskich. I zmienić przesłony. Ewentualnie jak wypalone odblysnik to wymienić. Angoli w ładnym stanie można kupić po 100zl. Szt. Ewentualnie gdy seria to za mało zrobić bi halogen.
  13. Miernik do ręki i sprawdź czy napięcie jest we wtyczce lampy. Jak jest wina lampy. Brak trzeba szukać w instalacji.
  14. Oprawa żarówki do sprawdzenia. Prawdopodobnie słabo kontaktuje.
  15. Gwerty odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    Kup oryginalne osram lub philips. Przy temp. Barwnej 4300k. Nie są jakoś kosmicznie drogie.
  16. Coraz bardziej mi się podoba. Jeszcze felgi i dach
  17. Przepraszam ale musze wrzuciłes pieniądze w błoto. Projektor valeo bix z b6 nie świeci regeneracja niewiele da. Temat powróci. Bez dodatkowych przeróbek lamp projektor al b8 z adapterem i pierścieniem centrujacym i będzie to świecić znacznie lepiej niż ori bix b6
  18. Gwerty odpowiedział(a) na rudy7828 temat w Audi A4 B6
    Jak masz kompletne z palnikami i przetwornicami. To zmieniasz lampy i wszystkie światła działają. Jedynie nie będziesz miał elektrycznej regulacji z wnetrza. Xenony mają silniczki pod samopoziom.
  19. Gwerty odpowiedział(a) na Mateoooo temat w Audi A4 B6
    Fizycznie tak. Różnica będzie we wtyczce zasilającej. Proponuje spróbować regenerować stara przetwornice. Polecam firmę hidserwis. Profi robota i dają gwarancję koszt zazwyczaj około 100zl.
  20. A skąd mają się brać?Tak samo jak i inne projektory, z lamp.
  21. Wieki nie zaglądałem. Piotrek gratulacje zapału i przywiązania do b5.
  22. Tak. Jak chcesz to mogę sprzedać takie same w lepszej cenie. Oczywiście nowe i na gwarancji.
  23. 662677497. mam czarne philips o barwie czysto białej oryginalne nowe na gwarancji w pudełkach.
  24. 66340 hbi według producenta 4300k. Ale z doświadczenia wiem ze barwę bardziej biała niż zwykle 66340. Powiedział bym ze to coś około 4500k-4800k.
  25. Gwerty odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    W zależności w jakiej pozycji regulacji został silniczek został dołączony . Po podpięciu silniczki powinny się wyrównać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.